2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Fıstıklar, şimdi bu durumda...9. gün test yaptırırsam kan değeri ne olmalı ki hamile oluğumu düşüneyim?

Canım çok sevindim. Atlattınız allahın izniyle. Ama 14.haftaya kadar dikkat etmeye tabi ki devam. 8.haftadan sonra her hafta riskler azalıcak. 14.haftadan sonra ise yüzde bire düşecek. O zamana kadar kendine ve bebeğine çok dikkat et. Bol bol dinlen. Kendini mutlu et. Sen mutlu ve iyi olursan bebişin de mutlu ve sağlıklı olur. Hamileliğe bağlı duygusal gel gitler olacaktır çok normal. Onun dışında sakın kendini üzme. Kimsenin de seni üzmesine izin verme. Çok çok geçmiş olsun bir kere daha....

Canım ya inşallah evet doktorum da aynı şeyi söyledi işe başlıyorum Pazartesi bi sıkıntı olmayacağını düşünüyorum fakat bi bakalım çalış kendini nasıl hissedersen öyle devam ederiz yola dedi kesinlikle doğru söylüyosun üzülmicem yormıcam kendimi hele bugünden sonra ya bi görsen tatlı tatlı atıyosun kalbi şapşiğimin :emir_bebek: Artık dikkat edicem keyfime bakıyorum canım çok çok teşekkür ederim :KK36:

Beni uzen kisiden uzak duramam.esimdi cunku ama dersini almistir artik heralde senin icin hetsryin yolunda gitmesinede cok sevindim canim.

Ay kuzum ya eşinmiymiş o zaman salla gitsin ver eline süpürgeyi bezi gel hakkından geç karşısına keyfini çıkar bi daha üzüyor mu üzmüyor mu görürsün o zaman :KK67: Erkek milleti ama biz de çok hassas ve yorgun bi süreçten geçiyoruz o yüzden de etkileniyoruz en ufak şeyden kendine ve bebişlerine dikkat ediyosun canım :KK39:

Canlarim selamlar hepinize Allahin rahmeti bereketi uzerinizde olsun bi sorum olucak bu jel hani vajinadan uyguladiginiz benim geri geliyor putur putur yatmiyorum kalkip geziyorum ama geliyor sizinde boylemi oluyor yada ne yapmaliyim

canım benimde aynı şekilde oluyor. doktoruma sorduğumda sıkıntı olmadığını jelin kalanının işe yaradığını söyledi. bende jeli sabahları uyguladığımda yarım saat yatıyorum akşamlarıda yattığımda yapıyorum

X