2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

gulmeyi hakediyosun guzell anne ayy benimkide tutsun umudihar heralde ogun sevincten bayilirim yaaa:-)
Insallhhhhhh bak kndini yok oleymis.yok bole oldu.. sakinnnnn dinleme sadece sew.. o anlarin tadini cikar.. konus.. ve allha honder.. allha emnet et.. o yardim.edecektr.. bnm hem hasimato hm de sistit oldum antibiytik kulnmk zorunda kldim kanim geldi.. hersey oldu.. ama yuce mewlamm dedim icime huzur verdi .. pskolojin iyi olsunn.. gerisi gelicek.. canimmm olucakk ben neddim o pizitifi gormeden olmuycemmm inat edinn hayata.. karsi .. biraz daha sole kalbini faln.duyim.. ozamn cift cizgiyi gorcem.. :) sirf inadinaaaaa allhim umutlarinizi koreltmeain.. hepiniz aklimdasiniz.. hepinizz

Allah yardımcın olsun canım.İnşallah çok başarılı geçer işlemin.

senin hcg değerlerin yüksekmiydi canım.kese bu haftada görülebiliyormu.en az beş haftalık olması gerekmiyormu acaba.

gün gelir hayallerden de öteye geçersin ,yavruna sarılırsın sımsıkı inşalllah.
hangimiz hissetmedik ki bu duyguyu.tüp bebek tedavim ilk olsa da geride pek çok hayal kırıklığım var.
anlıyoruz sonuçta karşılıklı olarak hislerimizi.
üzülme desek te üzülürsün elbet.
ancak sabır ve sabır ve sabır.
kendini toparladıkdan sonra tekrar devam edersin tedavine.
Ewt cnm bnm 11. Gun degerim 571 di. Vajinal ultrasoundla goruluyor kese bu haftalarda..

Insallhhhhhh bak kndini yok oleymis.yok bole oldu.. sakinnnnn dinleme sadece sew.. o anlarin tadini cikar.. konus.. ve allha honder.. allha emnet et.. o yardim.edecektr.. bnm hem hasimato hm de sistit oldum antibiytik kulnmk zorunda kldim kanim geldi.. hersey oldu.. ama yuce mewlamm dedim icime huzur verdi .. pskolojin iyi olsunn.. gerisi gelicek.. canimmm olucakk ben neddim o pizitifi gormeden olmuycemmm inat edinn hayata.. karsi .. biraz daha sole kalbini faln.duyim.. ozamn cift cizgiyi gorcem.. :) sirf inadinaaaaa allhim umutlarinizi koreltmeain.. hepiniz aklimdasiniz.. hepinizz

allah razi olsun cnmm insaallah sende sagsaglim kucagina alirsin bebeklerini bu sefer bende umutsuzluk yapip bebeklerimi birakmiycam onlari sevicem rabbime her zamankinden daha cok dua etcemmm:-)

Selamin aleykum kozlar hepinizi çok oluyorum düğün dernekle uğraşmaktan fazla giremiyorum ama HEEEEPPPP aklimdasiniz kardeşlerim bugün guzel sonuç alan arkadaslarim Allahim bebeciklerinizi hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin insallah dikkat edin kuzularm kendinize sonuçları negatif cikan kardeşlerim cooookkkk geçmiş olsun hepinize Rabbim cabalarimizi görüyor Allahin izniyle ve dirayetiyle inşallah sizde en yakin zamanda hhamsiler kervanina gireceksiniz Allahin izniyle yeterki sabir edelim metanetle o günü bekleyelim Rabbim cumlemize peygamber sabrindan ihsan eylesin inşallah hepiniziiji cooooookk oluyorum kaderdaslarim seviyorum sizleri :)

Visale :KK43: malesef negatif cnmm cok ûzgunum allahim hayirli zamanda nasip edicek ben inaniorum buna
Sakin pes etme cnm arkadasim sakin peS etme
BiliOrum birgun eninde sonunda bizde anne olucas
Canim arkadasim hayirlisi budur demekten oteye gidemedik ama bidahasi icin cok guclu degilim rabbim formu daki arkdaslarimin yuzunu guldursun

Canim arkadasim hayirlisi budur demekten oteye gidemedik ama bidahasi icin cok guclu degilim rabbim formu daki arkdaslarimin yuzunu guldursun
Amin Cnm
Simdi yureginin acisi coo taze bir kac gun gecsin yeniden toparlanicaksin
Belki kendiliginden annicim ben geldim dicek minik bebis
Umudunu kaybetme ne olur.daha kesem belli diil ama inan bnmki olduysa seninki de olucak cok sanssizim diodum ben kim anne olmak kim diodum hicbirzaman bebegim olmiycak diodum :KK43: esimle bu konuyu konusamiodum artik zira oda bikmisti artik .pes etmedim zamani geldi kafaya takmadim olmadi zamani geldi aylarca ovulasyon testi yaptim olmadi ve biliomusun agzi yuzu duzgun sole diycek bir sorunum yok
Yani rabbim ol demeyince olmuor
Umudunu kaybetme.Inan bana sendezamàni gelince bir baskasina yazicaksin bunlari

İnşallah arkdadim keske kendiliginden gelse ben geldim dese nasip :'( :'( :'(TE="mrvis, post: 36842999, member: 255983"]Amin Cnm
Simdi yureginin acisi coo taze bir kac gun gecsin yeniden toparlanicaksin
Belki kendiliginden annicim ben geldim dicek minik bebis
Umudunu kaybetme ne olur.daha kesem belli diil ama inan bnmki olduysa seninki de olucak cok sanssizim diodum ben kim anne olmak kim diodum hicbirzaman bebegim olmiycak diodum :KK43: esimle bu konuyu konusamiodum artik zira oda bikmisti artik .pes etmedim zamani geldi kafaya takmadim olmadi zamani geldi aylarca ovulasyon testi yaptim olmadi ve biliomusun agzi yuzu duzgun sole diycek bir sorunum yok
Yani rabbim ol demeyince olmuor
Umudunu kaybetme.Inan bana sendezamàni gelince bir baskasina yazicaksin bunlari[/QUOTE]
Insa

Günaydın canım. Uyku tutmuyor insanı nekadar heyecanlı bir durummuş meğer daha tedavinin yarısına bile gelmedim sonuç bekleyen arkadaşlarıma allah sabır versin daha iyi anlıyorum onları. inşallah bugün güzel sonuçlar alacağız:KK70:

umarım güzel sonuçlar alırsın.sevgiyle kal.

günaydın herkese ev ana baba günü. misafirlerim var.iki gündür giremiyorum nete.yazdıklarınızı biraz sondan biraz baştan okudum.heycanla beklemede olanlar var.dilerim hepimiz anne oluruz o duyguyu yaşarız.Arkadaşlar benim 13. gün kan testi değerim 411,5 çıktı.birde ben de hamilelik takvimi oluşturmak istiyorum ama yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

benim internetten tüp bebek gebelik hesaplamaya girince blas olarak 4+6 çıkıyor.kese için dr gideyim mi acaba yoksa cuma yı mı beklesem.

allah razi olsun cnmm insaallah sende sagsaglim kucagina alirsin bebeklerini bu sefer bende umutsuzluk yapip bebeklerimi birakmiycam onlari sevicem rabbime her zamankinden daha cok dua etcemmm:-)
Aminnnnn kuzummmmmmm allhim el acip yalvarann banada bir can tasimayi nasip eyle diyip gozyasi doken.. annelerein gozyaslarini dindrsin.. biz haberi aldik ama asil telas simdi basliyr.. saglikli bir sekilde.. dunyaya gelmeyi nasip etsin.. allhim hepimize cennetinden bir ewlat ihsan eylsinn aminn aminnn

Visalemm allhimm sana guc kuvvet versin insaaallh... ama olcagina hep inan olurmuu umudunu sakin yitrme... sakinn.. allhim cok buyukallh sana ikiz ikiz versinnn insalllllh.. yuce rabbim...

X