2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Oyyy sorma balimmmm hemde ne balli lokma :) son adet tarihime gore birde blastokist transfer gunune gore bugun tam 5haftaligim balimmm
Alahim sunlari yazdigima bile inanmiorummm hep beraber konusmaya devam edices insallah doguma kadar
Vav.. masallhh masallh masallh.. hadi sende cizelgeni yap bizmki gibi.. hayrlisiyla.. nicjine tikla ordan kisisel bilgilerine gur.. cnm.. orda hmilleik cuzelgesi var.. onun altinda hespla ilk onca sonra tekrar geri gel.. oraya thmini dogum ypcagin tarihi yaz.. aralrina- tire koy.. kydet de oluyr.. cnmm

Insallah cnm allahim tez vakitte sana da nasip etsin insallah
bende fransada yasiorum bu arada yurt disi diince merak ettim :)

insaaallah cnmm yaaa benn cook dertliyim bu yurt disinin saglik sektorunden oyuzden hayirlisiyla bi kurtulsam benimde cuma gunu transfer...insaallah bu sefer tutarsa parise gezmeye gelcem...ben doktorlardan yana cok sansizim burda sen kurtuldun darisi benimm basimaaa sen transferden sonra hangi ilaclari kullandin canim

Canlarim geldimmm
Rabbime sukurker oLsun 15.gun degerim 3376 allahim nasip ederse hamileyim inSallah
Dondurulmus transferinde deger yuksek cikiomus
Hala inanamiorummmm

ayy nasıl sevindim,anlatamam ne güzel bir haber bu Allah tamamına erdirsin

Amin insallah canim ya ama endise degilde tedirginim ilk cunku ve bilmedigim bir suru sey yasiyorum bu yuzden sizlerinde neler yasadigini merak ediyorum

Ben yurumeye korkuyorum ya gerci Rabbim nasip ettikten sonra hepsi bos doktorum dun agrin olsun dedi bu iyi dedi ama ilk gunden olurmu ki bugun tutunuyorlar bildigim ay ne ilginc ya icindeler onlar benim minicik minicik bu arada bana 3 tane transfer edildi

Hayır cnm yoktu topu topu 4 yumurtam olusmustu topladılar 2 si embriyo oldu onlarida transfer ettiler şu ara düşünemiyorum henüz çok erken canım Allah yardımcın olsun en kisa surede kucagini doldursun inşallah

Kislarrr cok tesekur ederim iyiki sizleri tanimisim
Bnmde degerim cok yuksek geldi insallah bir aksilik yoktur
Bu korkular hicbirzman bitmiycek sanirim

bence sakin ol allahın izni ile ikizlerin seninle herşey yolunda ilk defa böyle durumla karşılaşıyor diye olumsuz olacak diye bir durum yok sabır canım sabırla bekle
Canim insallah dedigin gibidir...moral oldugun icin cok tesekkurler...

İste deger 2500 olunca ister istemez kahroluyor insan...insallah ikiz ve sagliklidirlar....cok saol destegin icin...

Her kontrole gittiğim zaman e2 hormon a bakıyorlar senin tedavinin hangi aşamasında iptal oldu tatlım bende korkuyorum ya iptal olur ters birşey olursa diye
oupdan 2-3 gün önce ki sonuç yüksek çıkınca doktorla konuştuk beklememizin daha doğru olduğunu söyledi,hatta bazı yerlerde problem olmasada raim dinlensin diye bekliyorlarmış.ben de sonu iyi olsun diyorum ama tabi sıkıldım beklemekten...

lütfn ağlama canım biliyorum için içini yiyor ama önce metanetli olmaya çalış ve iyi şeyler düşün aklına getirme hiç..korkma da..insanın korktuğu başına geliyor çünkü kendimden biliyorum.1. denememde dış gecelik fikri kabus geldi korkuttu beni ve başıma geldi..böyle durumlarda kafandaki bu kötü düşüncelere savaş açmak gerek...sakın kötü düşüncelerin seni esir almasına izin verme...güzel olacak 2 tane güzel evladın olacak...buna inan lütfen.

inşallah canım cuma lucrin başlıycam haftaya adet ile estrofem başlancak günde kac tane içilıo konrtol ne kadar sure ile olacak
1 taneyle başlıyorsun 4 gün de bir artıyo en son 4 tane oluyor ve öyle devam ediyor.bana 10 gün sonra kontrol dediler zaten o zaman transfer günü belli oluyor...

İste deger 2500 olunca ister istemez kahroluyor insan...insallah ikiz ve sagliklidirlar....cok saol destegin icin...
Kuzummm bnmde 15.gun degerim 3376 cikti
Senin ki 2.500 kacinci gun birde seninki iki taneydi bence ikiz dir o insallah ben ole hissediorum
Hem mol gebelik spermden yada cekirdeksiz yumurtadan falan oliomus
Bizimkisi tup bebek tup bebekte olabilme ihtimali var mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…