2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kiz inanmicak ne var :)) esimn akrblari biraz fesatti bana surekli soruolardi bebek barmi die dusunmuoruz diorum olmuyomu diolardi salklar hic gitmiodum bende onlara ilk hamile habermi aldm beni gicik edenlere gittim hep gezmye :) hamileym hamilum die ortada dolaniodum vallaa tadni cikartiorum hep o bekledgmn gunlern acsni cikariorum inanki inan sende artik ve tadni cikar :)

Bakalim agustos savascilari neler yapiomussssz :):)
Selam hanimlarr nasil gidior tedaviler transferleri olan bekleyenlere hayirli ugurlu olsun insallah hepinizin bebisleri sImSIki tutunmustur
Ve bizler gibi transfer tarihini bekleyenlerre de kolayliklar diliorum rabbim yar ve yardimcimiz olsun insallah
Ve seneye bizlerde buraya bebislerimizle umut olalim

Hosgeldin canimmm topigimizee.. aminnn dualarimiz hep kabul olsun ben.reglimi bekliyrum cnm tarnsferin nezamn canim..

Hosgeldin canimmm topigimizee.. aminnn dualarimiz hep kabul olsun ben.reglimi bekliyrum cnm tarnsferin nezamn canim..
Hosbulduummmmmm yazilar ve sizler okadar sicak geldinizki sip die atladim konuya :)
Insallah cabucak regl olur ve bir an once baslarsin
Ben dondurulmus buzlu savascimi alicam allah izin verirse 4 gundur rahim kalinlastirmak icin ilac aliorum ve bir hafta sonra ilk randevum var ultrason ve kan tahlili
1 adet blaskist 6.gun dondurulmus ebriom var insallah rabbim bana nasip ettiyse saglikla côzunup transfer olmayi bekliorum

Hosbulduummmmmm yazilar ve sizler okadar sicak geldinizki sip die atladim konuya :)
Insallah cabucak regl olur ve bir an once baslarsin
Ben dondurulmus buzlu savascimi alicam allah izin verirse 4 gundur rahim kalinlastirmak icin ilac aliorum ve bir hafta sonra ilk randevum var ultrason ve kan tahlili
1 adet blaskist 6.gun dondurulmus ebriom var insallah rabbim bana nasip ettiyse saglikla côzunup transfer olmayi bekliorum

Tesekkur ederizz canim bnmmm insallhhh guzel gunler bizim.olcak sen bayagi geride nirakmissin.. yumurta toplama.islemini falan bnm ilk.olcak.. canm.. bugun yarin gelir diye umuyrum reglimin sennde tedavinhayrli olsun bizi habersiz birakma tammi.. allh yar ve yardimcimiz.olsun..

Hosgeldiiinnnnn:)))) dondurulmus transferini anlatsana birazcikk? Adetin kacinci gunu ne kullaniyosun transfer nezaman oluyo felannnn

canım inşallah canım inşallah benimledir

Insallah guzel haberler vermeyi nasip etsin rabbim bu bnm ikinci tedavim olcak cnmm
Ilk transferim tuttu fakat beni birakti dusuk yaptim
Simdi kardesini almak icin yola ciktim rabbim pisman etmesin
Insallah seninki ilk ve son olur bebisin sana sImsIki tutunur ve hic birakmaz
Hosgeldiiinnnnn:)))) dondurulmus transferini anlatsana birazcikk? Adetin kacinci gunu ne kullaniyosun transfer nezaman oluyo felannnn
Hosbulldummmmmmmmm :)
Immm simdi nerden baslasam die girmek istiodum ama okadar anlatilcak sey yok aslinda
Randevu aldim gittim bana rahim kalinlastirici ilac yazip adetin ikinci gunu baslayabilirsin dediler ve tam 11 gun kullandiktan sonra ilk ultrason ve kan tahlili icin hastaneye cagirdilar
Doktorum az bi ihtimalde olsa embrionun cozundugunde yasamiycagini kulagima fisildayip beni her halukarda olimsuzluga da hazirlayip
Bu sefer senden ulutluyum demeyide ihmal etmedi bakalim ilk randevudan sonra bisiler yazabilczm sanirim
Suanda bir tek ilacla buzlu bebisimi beklior olmak sanki hic tedavi olmuormusum hissi uyandirior :)) bende

Eveetttt okadar igne ve opudan sonra sadece ilacla buz bebek dogal gebelik gibi gelir insana heralde:)) tek embriyomuydu donan?

Aminnnnnnnnnnnn canimm bnm ilk ve son olur.. ilkini kaybettigine uzuldum tatlim ama umudunun dwam etmesi bni gurrlandirdii.. bnde siyrum kndime ilkin gunahi yoktur.. oyuzden allh ne werrse.. hayrli sini versin..

canım tebrikler darısı başımıza inşallah hiç belirtin varmıydı? canım lekelenme oldun mu? kaç tane embriyo kaçıncı gündü transfer edildi? çok soru sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…