2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

opu oldum çok şükür bakalım şimdi doktor gelecek tahlil yaptıran arkadaşlar sonuçlar nasıl

R
OTE="sersak14, post: 36814081, member: 623400"]Arkadaşlar benim ne yazıkki negatif 1.20 çıktı sonucu m transfer gününü saymazsak 11. Gunum du olmadı Allah nasip etmedi çok agladik ancak kendime geldim hayırlısı boyleymis ins tek negatif ben olurum sayfada bugün Allah yardımcınız olsun dua eden herkesyen Allah razı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun öpüyorum hepinizi[/QUOTE]
Rabbim sabir versin.. tez vakittede kendiliginden geliversin insallah bebisin canim.

Merhabalar arkadaşlar...
5 yıllık evliyim. Eşimde sperm azlığı, şekil bozukluğu ve hareket düşüklüğü var. Evliliğimizin 2.yılında başladık. 2 tüp bebek, 1 aşılama ve çatlatma yöntemi gibi işlemler denedik. 1 düşüğüm oldu. Bu yıl tekrar deneyelim dedik. Ekim ayına karar verdik. Beklerken bir şeyler deneyelim dedik. Bir aktara gittim. Başka bir karışım alacaktım. Problemimi söyledim. Aktar sahibi abla ben sana şunları vereyim dedi. Ne o dedim. Ve başladı yapmaya... Bir kavanoz çam balına 50 gr. Arı sütü sıktı. (Yalnız bu arı sütünü buzdolabından büyük bir saklama kabından çıkardı hakiki dedi. Diğerleri iş görmez dedi). Kapağını kapattı. Yanına polen ve ginseng otu tozu koydu. Abla bunları eve götür. (120 tl) Bir saklama kabında bunların hepsini bir tahta kaşıkla karıştır. Ve hiç dolaptan çıkarma dedi. Abi bunu 1-2 ay kullansın dedi. Eşim bunu Sabah akşam yedi. Ve inanamayacaksınız ama 1 ay kullandı. 2. ayımda hamile kaldım. Çok şaşkınım. Şu anda hamileyim. 5.haftama girdim. Ayın 5.de cuma günü kan testi yaptırdım. 312 çıktı değer. Belim kopuyor resmen ... Doktorumla konuştum oda şaşırdı. Bugünde ver kan testi dedi. Gidişata bakalım dedi. Bugünde test verdim. Yalnız Saat 4te alabileceğim. Gelirse onuda size yazacağım.
Bu arada bu karışımı kadınlarda kullanabiliyor. Arı sütü ve polen Hücre yenileyici bir gıdaymış Kanser hastalarına öneriyorlarmış. Araştırıp okuduğumda çok şaşırdım.

Ben diyorum kii bir deneyin.

Arkadaşlar benim ne yazıkki negatif 1.20 çıktı sonucu m transfer gününü saymazsak 11. Gunum du olmadı Allah nasip etmedi çok agladik ancak kendime geldim hayırlısı boyleymis ins tek negatif ben olurum sayfada bugün Allah yardımcınız olsun dua eden herkesyen Allah razı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun öpüyorum hepinizi
canım hakkımızda hayırlısı onumuzde nevar bilmiyoruz ama Rabbım sana sabrını versın synı seyi bidaha yastmasın inş kuzum kendini toparlayınca inşallah bu sefer olcak yavrum uzuluosun suanda bızım solediklerimiz belkide aklına bile gırmio uzul tabikide agla ıcıne atma ama kendinide harap ertme tatlm ne gelirse Rabbimden gelsin o herseyın en ıyısını bilir ve gorur canım Hakkımızda hayırlısı inşallah sabır ve metanet versin Rabbim inşallah

Merhabalar arkadaşlar...
5 yıllık evliyim. Eşimde sperm azlığı, şekil bozukluğu ve hareket düşüklüğü var. Evliliğimizin 2.yılında başladık. 2 tüp bebek, 1 aşılama ve çatlatma yöntemi gibi işlemler denedik. 1 düşüğüm oldu. Bu yıl tekrar deneyelim dedik. Ekim ayına karar verdik. Beklerken bir şeyler deneyelim dedik. Bir aktara gittim. Başka bir karışım alacaktım. Problemimi söyledim. Aktar sahibi abla ben sana şunları vereyim dedi. Ne o dedim. Ve başladı yapmaya... Bir kavanoz çam balına 50 gr. Arı sütü sıktı. (Yalnız bu arı sütünü buzdolabından büyük bir saklama kabından çıkardı hakiki dedi. Diğerleri iş görmez dedi). Kapağını kapattı. Yanına polen ve ginseng otu tozu koydu. Abla bunları eve götür. (120 tl) Bir saklama kabında bunların hepsini bir tahta kaşıkla karıştır. Ve hiç dolaptan çıkarma dedi. Abi bunu 1-2 ay kullansın dedi. Eşim bunu Sabah akşam yedi. Ve inanamayacaksınız ama 1 ay kullandı. 2. ayımda hamile kaldım. Çok şaşkınım. Şu anda hamileyim. 5.haftama girdim. Ayın 5.de cuma günü kan testi yaptırdım. 312 çıktı değer. Belim kopuyor resmen ... Doktorumla konuştum oda şaşırdı. Bugünde ver kan testi dedi. Gidişata bakalım dedi. Bugünde test verdim. Yalnız Saat 4te alabileceğim. Gelirse onuda size yazacağım.
Bu arada bu karışımı kadınlarda kullanabiliyor. Arı sütü ve polen Hücre yenileyici bir gıdaymış Kanser hastalarına öneriyorlarmış. Araştırıp okuduğumda çok şaşırdım.

Ben diyorum kii bir deneyin.
allah kucagına almayı nasıp etsın inşallah cumelemizede tattırsın bu guzellikleri ben ekim gibi tup dusunom ama bunlarıda nasipse deneyecegim canım onerin için sagol tatlm hakkımızda hayırlısı olsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar hamile kalanları canı gönülden kutluyorum allah bebişleri sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin Timur gürgan hoca tüp bebekte nasıl bana biraz bilenler bilgilendirir mi çok iyi diyorlar tüp bebekte

benim transferimi kendisi yapmıştı. Negatif sonuç aldım ama kısmet tabi :KK43: 3 tane dondurulmuşlarım var kısmetse ilerde onları deneyeceğiz. Klinik olarak iyi sadece hemşireleri sevmiyorum :63: Ama Timur hoca olsun, Alptekin hoca olsun gerçekten iyi dr. lar rabbim yardımcınız olsun.

En iyi Timur hocamı bu konuda yoksa önerebileceğiniz başka tüp bebekte hamilelik oranı yüksek istanbul ve Ankara'da var mı ben yenıyım 1.5 yıllık evlıyım tüp bebek yolu göründü bizdebizde

X