2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

[QU="popost: 36787186, member: 621138etmek t sonucumu şimdi aldım 0.35 malesef negatif bunu bilerek gitmiştim şaşırmadım kısmet kader demekten başka çarem yok :KK43: inş en yakın zamanda anne olabiliriz dilerim sağlıklı bir şekilde kucağınza alırsınız herşey için sonsuz teşekkürler[/QUOTE]
:KK43: cok dua etmistim sana off ama pes etmek yok biraz ara vereceksin ve tekrar yeniden

Evet sonucumu şimdi aldım 0.35 malesef negatif bunu bilerek gitmiştim şaşırmadım kısmet kader demekten başka çarem yok :KK43: inş en yakın zamanda anne olabiliriz dilerim sağlıklı bir şekilde kucağınza alırsınız herşey için sonsuz teşekkürler
Hayırlısı demekten başka birşey gelmiyo elimizden rabbim inşallahh en kısa zamnda hayırlı sağlıklı evlat haberleri verdirir inşallah

Selamlar arkadaslar bende kendimi anlatayim 28 yasinda bankaciyim 5 senelik evliyiz ilk sene korunduk (korunmaz olaydım hic) sonra biraktik 1 sene olmadi i ara esime sperm testi yapildi 2011 yıl sonunda 36 milyon sperm vardi ama yine olmadı derken tam 1 sene sonra kendiliginden hamile kaldim ama erken dogumla 33 gun yasayabilen melegimi kaybettim sezeryan oldugim icin dr 1 sene izin vermedi neyse 1 seneyi doldurdum basladik ama 6 aydir olmayinca gittim dr tekrar test istedi ve sonuçları alinca yikildik 36 milyon olan sperm 1.5 milyona dusmus dr buyuk ihtimalle tup bebek diyecek zaten 5.7 milyon arasi tup yapalim dedi yarin gidicez bakalim kismetse bende en kisa zamanda baslamak istiyorum insallah rabbim hepimize saglikli hayirli evlatlar nasip etsin

Selamlar arkadaslar bende kendimi anlatayim 28 yasinda bankaciyim 5 senelik evliyiz ilk sene korunduk (korunmaz olaydım hic) sonra biraktik 1 sene olmadi i ara esime sperm testi yapildi 2011 yıl sonunda 36 milyon sperm vardi ama yine olmadı derken tam 1 sene sonra kendiliginden hamile kaldim ama erken dogumla 33 gun yasayabilen melegimi kaybettim sezeryan oldugim icin dr 1 sene izin vermedi neyse 1 seneyi doldurdum basladik ama 6 aydir olmayinca gittim dr tekrar test istedi ve sonuçları alinca yikildik 36 milyon olan sperm 1.5 milyona dusmus dr buyuk ihtimalle tup bebek diyecek zaten 5.7 milyon arasi tup yapalim dedi yarin gidicez bakalim kismetse bende en kisa zamanda baslamak istiyorum insallah rabbim hepimize saglikli hayirli evlatlar nasip etsin
Aminn inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın tedavin hayırlı olsun canım

Evet sonucumu şimdi aldım 0.35 malesef negatif bunu bilerek gitmiştim şaşırmadım kısmet kader demekten başka çarem yok :KK43: inş en yakın zamanda anne olabiliriz dilerim sağlıklı bir şekilde kucağınza alırsınız herşey için sonsuz teşekkürler
Canım üzgünüm inşaallah bir dahaki seferde kavuşursun Allah sabır versin eşine ve sana

Cnm ne denir bilmiyorum ama nolur üzülme off bende çok üzüldüm ama elden bişe gelmiyokii bidahaki ay kendin kalırsın inşAllah demekki bu ay yaratılmamış bebeğinin ruhu sabret nasip oldugunda sen bile anlamıcaksın bi bakmıssın bebegin kucagında nolur üzme kendini❤️❤️

Elimde değil çok üzülyrm ama napim ya napim çalışıcam para biriktiricem başka yolu yok offf şu maddiyat yedin beni yedinnn elimde ılsa adet olur hemen bir daha denerdim hayırlısı demekten başka çarem yok

Insalla canım guzel haberler aliriz şu mübarek günun hurmetine cok umutsuzum ben sanki olmayacak :'( :'(

umutsuz olmak yok. bak her gün yeni hamilelik haberleri alıyoruz. İnşallah devamı gelecek. ben kararlıyım salı sabahına kadar test mest yapmıcam. hem kararlı hem umutluyum:KK66:[/QUOTE]
Yapma cnm test felan ben o hataya düştüm çok canımı sıktım dün idrar testi bugün kan testi sonuç negatif ağustos 28 transfer tarihim 8 eylül test tarihi Allah ım hayırlısı ise hakkımızda nasip etsin inş acele ettim moral felan kalmadı hiçbir belirtim ağrım yok halen topu topu 4 yumurta toplanabildi 2 embriyo oluştu oda transfer edildi ancak dediğim gibi transfer gününü saymazsak bugün 8. Gün negatif bilmiyorum çok korkuyorum Allahım hepimizin yüzünü güldürsun rabbim

Cnm ne denir bilmiyorum ama nolur üzülme off bende çok üzüldüm ama elden bişe gelmiyokii bidahaki ay kendin kalırsın inşAllah demekki bu ay yaratılmamış bebeğinin ruhu sabret nasip oldugunda sen bile anlamıcaksın bi bakmıssın bebegin kucagında nolur üzme kendini❤️❤️
Rabbim bir sıkıntı vermiştir biz bunu anlayamayiz zannederizki dualar ediyoruz cabaliyoruz olmuyor neden deriz aglariz sizlariz emin ol canım benim bu en hayırlı olandi senin için Allahım en kisa zamanda sana hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inş Dualarimizi kabul etsin inş rabbim

umudunu kaybetme canım. keşke 12. günü bekleseydin.. ilaçlarını falan kesiim deme. daha 4 günün var Allah büyük...
CAnim aynı hatayi bende yaptım aynen benimde bugün 8. Gunum ve inanmsyacaksin benimde 1.20 dua edelim cnm bana 8 inde bakmam söylendi inş cnm rabbim hayırlısı ise nasip etsin inş sende benim gibi koyverme hata ediyoruz yapmayalım Allahtan ümit kesilmez Allah im ysrdimcimiz olsun hepimizi n

pozitif88, post: 36787186, member: 621138"]Evet sonucumu şimdi aldım 0.35 malesef negatif bunu bilerek gitmiştim şaşırmadım kısmet kader demekten başka çarem yok :KK43: inş en yakın zamanda anne olabiliriz dilerim sağlıklı bir şekilde kucağınza alırsınız herşey için sonsuz teşekkürler
Canim kaderde ne varsa onu yasiyoruz hakkimizda hayitlisi neyse o olsun tatlm tek ilacimiz sabirla beklemek pes etmemek kendini toplayinca Rabbiminde izniyle insallah hayirlisi olucak kuzum inaniyorum ki vakti saati gelince kucagimiza alicaz bebislerimizi canim

QUOTE="SevgiCoban, post: 36786581, member: 622633"]Embryonun durumuna göre transfer ediliyo en az 2 en fazla 6 günlük[/QUOTE]
Sagol canim verdiğin bilgiler için bide besleyenler oluomus onu okudum kafam karisti canim oyuzdn bi sorim dedim tatlm Rabbim bebisini kicagina almayi nasip etsin inşallah canim

[QUTOE]="senyeterkiiste, post: 36786810, member: 602348"]yumurta toplandıktan iki yada beş güne kadar beklenip transfer yapılıyor normalde. Ancak doktor çeşitli sebeplerle embriyoların dondurulup daha sonraki aylarda transferine de karar verebiliyor. Benim öyle oldu, iki adet gördüm şimdi transfer bekliyorum. vücut toparlanıyor, hormonlar dengeye giriyor. şansı artırmak için tercih ediliyor bazen.[/QUOTE]
Sagol canim bende böle bi gazi okudum kafam karisti bi sorayim dedi.m en azinda neyle karsilasicami bilmek istedim tatlm Allah raziolsun inşallah senin transferde hayirlisiylaolur pozitif sonuclarini aliriz iinşallah canim bisey daha sorucam ama embiriyo mesela 3 günlükken transfer edildiğinde donduruluyomu yoksa uzun sure bekleyincemi ddonduruluo dondurulduktan sonra hemenmi transfer oluyor yoksa disardami cozuluo ay ben bunlari okudum ama bi turlu kafam almadi canim:KK58::KK58::KK58::KK58:

Kizlarr bisey daha sormak istiyorum kimyasal gebelik ne acba çok duydm ama bilmiyorum nazil oluyor nasil gelisio bi cavp verirmisiniz size zahmet kizlaar şimdiden teskkurler bebisler

Arkadaslarim mutlu haberleri alanlari tebrik ederim rabbimkucaklarina sag saim almalarini nasip etsin insaallah ben bugun cok mutsuzum esime tahlil yaptirdik sperm tahlili baya dusmus degerler cok kotuyum moralim cok bozuk arkadaslar bebegim olmuycak gibi geliyor her sey ters gidiyor tup bebek tedavisine baslamak icin kredi basvurdum cikmadi tahliller kotu ne yapcagimi bilmiyorum ama su an hissettigim aci ve anne olamiycakmisim sanki oyle geliyor rabbim ne eylerse guzel eyler hepimiz icin hayirlisi

iyi geceler arkadaşlar merhaba.
şu an öyle şaşkınım ama bir o kadar da mutlu ve umutluyum ki.
tüp bebek düşünmeye başladığımızdan beri okuyup araştırıp duruyordum. bugn adetimin 2. günü idi. muayeneye gittik, ben tahlildir şudur budur kim bilir hangi aya sarkar acaba derken dr hadi başlayalım dedi :KK57:
ve başladık hayrlısıyla bakalım :oops:
inşallah her şey en güzel zamanda en güzel şekilde olur hepimiz için

[\QUOTE]="sevcanf, post: 36787289, member: 449173"]Selamlar arkadaslar bende kendimi anlatayim 28 yasinda bankaciyim 5 senelik evliyiz ilk sene korunduk (korunmaz olaydım hic) sonra biraktik 1 sene olmadi i ara esime sperm testi yapildi 2011 yıl sonunda 36 milyon sperm vardi ama yine olmadı derken tam 1 sene sonra kendiliginden hamile kaldim ama erken dogumla 33 gun yasayabilen melegimi kaybettim sezeryan oldugim icin dr 1 sene izin vermedi neyse 1 seneyi doldurdum basladik ama 6 aydir olmayinca gittim dr tekrar test istedi ve sonuçları alinca yikildik 36 milyon olan sperm 1.5 milyona dusmus dr buyuk ihtimalle tup bebek diyecek zaten 5.7 milyon arasi tup yapalim dedi yarin gidicez bakalim kismetse bende en kisa zamanda baslamak istiyorum insallah rabbim hepimize saglikli hayirli evlatlar nasip etsin[/QUOTE]
Amin canim hoşgeldin aramiza gel gel bende yeni geldim bende yeni baslicam nasipse burada insanin bütün umutlari yeserio kendine gelio anliyacagin tatlm bizi bizden baskasi anlamaz ama Rabbimin izniyle sabir ve hidayetle bugünlerde gelip geçecek inşallah Rabbim sabir versin cumlemize hayirli sonuclarini duyariz inşallah hayirli geceler ...

polit hanım lütfen böyle kötü düşünmeyin. umudu kaybetmek olmaz. ben de geçtim o yollardan. deseler ki bir gün anne olacaksın bunun teminatı verilse ne zaman olursa olsun beklerim diyordum hep. ama böyle bir teminatı kim verebilir ki. hep o korkuyla yaşadım yıllarca. hala da korkuyorum aslında, tüp bebek son çare gibi, son umut gibi. olmazsa yıkılırım diyorum. ama şu an dedim ya çok mutluyum ve kesinlikle böyle birşeye ihtiyacım varmış onu anladım.
ne olur umudunuz yitirmeyin. olacak inanın

Herhangi birisi tatlm hakkında hayirlisi olsun inşallah Rabbimin izniyle buradan en güzel haberlerini de duyariz canim

X