2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Yaaa cnm senin daha 8.günün degilmi niye acele ettin 12. Tekrarla lütfen acele etmeyin yaaa umutlarımız tükenmesin

Canım rabbim sabır versin üzüldüm senin adına kaçıncı deneme ve sorun neydi sizde ?
Canım bizim sorunumuz yok gözüküyor herşey normal hsg,tanı amaçlı laparoskopi ve histereskopi yaptım,eşimin değerleri normal ama rabbim zamanını bekle dio herhalde,2 yıllık evliyiz yaşım 26 3 negatif aşılam ve ilk tüp bebek tedaviside negatifle sonuçlandı

Kızlar uyudunuz mu ya benim karnımda acayip bir acı var sanki bir sürü iğne yapmışımda onların yeri acıyormuş gibi

Çok zor bu süreçler canım bir gün olacak inşaallah ama biz o zamanı bilmiyoruz rabbim biliyor ve sabredin diyor bizede sabırla beklemek düşüyor benimde bir negatif tüp bebek denemem var o an dünya başıma yıkıldı zannediyorsun ama bizleri seven eşlerimiz var Allah bize ve eşlerimize sağlık sıhhat versin olur inşaallah bende 22 yaşındasım eğim azospermi hastasıydı 9 aydır igne tedavisi görüyor onun için çok zor haftanın 5 günü kendim ona iğne yapıyorum rabbim biliyor inşaallah bizleri biran önce evlatlarımıza kavuşturur önce bizim sağlığımız

İlaçlardan olamaz malum tecrübe 4.deneme bu :) gazda değil iyim çok şükür adet günüm yaklaştı ya ondan sanırım

İlaçlardan olamaz malum tecrübe 4.deneme bu :) gazda değil iyim çok şükür adet günüm yaklaştı ya ondan sanırım
Hmm tecrübe konuşuyor diyorsun :) kendini en çok sen bilirsin benimki sadece fikirdi :) benim ilk tedavide bel ağrısı kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet hepsi mevcuttu sonuç negatifi meger ilaçlar yapıyormuş hamile psikolojisine bürümüştüm bende :)

Yaaa cnm senin daha 8.günün degilmi niye acele ettin 12. Tekrarla lütfen acele etmeyin yaaa umutlarımız tükenmesin
Canımın içi 9.günümdü erken davrandım ama maalesef umut yok çünkü 0,100 çıktı napalım hakkımızda hayırlısı rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

Aminnnn aminnn tüm kardeşlerimin yüzü gülsün inşallahhh inan Allahım onları başımızdan eksik etmesin dün gece uyuyamadı sabaha kadar sırf benim çektiğim eziyete iğne yaptıkça içim gidiyo diyor ama elimizdn dua etmekten bili gelmiyo hayırlısı ılsun dioruz ama sadece çeken biliyo yinede ateş düştüğü yeri yakıyo

âmin canım eşlerin birbirne desteği çok önemli acını anlıyorum zaman herşeyin ilacıdır en kısa zamanda toparlanıp kavuşursun bebeğine inşaallah

Amin arkadasim.rabbim hepimize tattirsin analigi
Yaaaa...cok ama cok uzuldum.demek ki senin hakkinda hayirlisi buymus.biraz daha zamanin varmis.sebebsiz infertilite ile dogal yoldan gebe kalan o kadar cok var ki.belki istedigi zaman gelecektir.zor biliyorum ama emin ol sizin icin boylesi daha hayirliymis.lutfen kendini cok hirpalama

Benim de 3 denememde hiç bir belirti olmadı hepside negatifti zaten bu 6.günüm yine belirti ypk napalım kısmet çarşamba tahlil günüm Allahım yardımcımız olsun

canım yakın zamanda negatif sonuç alan ben seni çok iyi anlıyorum gecicek canım her şey ilk gün gibi olmuyo zaman her şeyin ilaçı hepten geciyo desemde yalan söylemiş olurum bazen bir ok gibi kalpbine saplanıyor acısı ama hayat devam ediyor.elimizden sadece dua etmekten ve allaha sığınmaktan başka hiç bir şey gelmiyor

inşallah canım bir an önce kavuşursun kavuşuruz yavrularımıza.bazen bende eve sığamıyorum avazım cıktıgı kadar bağırmak istiyorum ardındanda ağlamalar essiz sedasız eşim işe gidince ağlıyorum onu yeterince üzüyorum zaten diye düşünüyorum yarın işim başlıyor çok şükür evden uşaklamak iyi gelicek sanırımrabbim sabırlar versin en yakın zamanda hayırlı evlatlar yüzümüzü güldürsün

Allh raziii olsun cnmm rabbim bizlere neyi uygun goruyrsa.. onu yasiyruz allhim bizlere merhamet etain.. aminn

Benim uykular daha ikinci günden gitti 3 saat uyuyabiliyorum geceleri leyla oldum Rüyalarimla hayallerim birbirine girdi rabbım sen yardım et çok korkuyorum bu 3.deneme ve çevrem ailem herkes bekliyor ve benden sonra evlenen herkesin çocukları oldu arkadaşlarımın ikinci çocukları oldu çok üzülüyorum dua etmekten başka çarem yok

Hepiniz in ayni ole birtanemm bu tup bebek olayina bir girdik... bndede uyku duzeni yok.. birde.. aklimda deli sorular.. donup duruyr... keske o anestizide uyudugum gibi uyusamda bitse bu ruya.. merak etme rabbim ytrki oll desin.. biz elimizden gelni yapiyruz sonucta.. rabbim cabamizi gorrde merhamet eder.. insallh biz aciz kullarina..

Amin yarabbim şu an sabah ezanı okunuyor saat 1 de uyudum 3 te uyandım düz yatmaktan belim sırtım ağrıyor her hareketini korkarak yapıyorum rabbım sen yardım et hepimize boş çevirme bizi güldur hepimizin yüzünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…