2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim bizzzler elimizden geleni yapiyruz... gerisi alha kalmis.. ne verrse rabbim hayrlisni versin.. once allh.. saglikli sihhetli hayrli ewlatlar nasip etsin.. insallh 1eylulde guzel habeelerini.aliriz..

Aaaaa canim bnmmm yaaaa insallhhh hey masaallh subhanallh.. cok sewindim gormene.. birlikte..mi vercez sonuc yoksam.. gercektende veriiriz su guzel sonuclari.. allh buyuktr.. allhim hepimize yar ve yarsimcisi olsun.. bitosss
Yok canım keşke öyle olsa))benim daha transferime nerdeyse 1 ay daha var((Zaman önemli değil yeter ki sonuç hepimiz için olumlu ve hayırlı olsun))

Canim bizzzler elimizden geleni yapiyruz... gerisi alha kalmis.. ne verrse rabbim hayrlisni versin.. once allh.. saglikli sihhetli hayrli ewlatlar nasip etsin.. insallh 1eylulde guzel habeelerini.aliriz..

Seninle aynı fikirdeyim eşim sürekli uzanmami istiyor uzanmayinca istemediğimi söylüyor ama benim düşüncem veren Allah her türlü verir ben hareketlerime dikkat ediyorum ağır is yapmıyorum bu kadar yeter inşallah güzel sonuçlanır pozitif olur herseyyyyy

Kızlarrrr malum yaşım hepinizden büyük bi dünya beyazım var))Transferime de daha 3 hafta var.Şimdi boyatsam 3 hafta içinde yine diplerden çıkacak.Acaba transferden kaç gün önceye kadar saçımızı boyatabiliyoruz bi fikriniz var mı?

Allahım yüzüne gülsün inşallah hepimizin de tabi

Aynen ole canmm.. rabbim bizlere merhamet etsin ewltlarimiza kavustrsun insallh.. herswy guzel olcak..

Aynen ole canmm.. rabbim bizlere merhamet etsin ewltlarimiza kavustrsun insallh.. herswy guzel olcak..

Inşallah isteyen herkesin kucağına hayırlı evlatlar almasını nasip etsin. ..
Kızlarrrrr selammm yavruşlarımı aldık geldik :) :)rabbim inşallah pozitif sonuçlar göSterir hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlar olsun inşallah test tarihi 9 eylüll

Hayırlı ugurlu olsun bugün rahat geçecek yarın da amaaaaa 3.gunden sonra acabalar başlıcak bende öyle oldu ve son 2 gün dahada heyecan stres vs vs artıyor

Kızlarrrrr selammm yavruşlarımı aldık geldik :) :)rabbim inşallah pozitif sonuçlar göSterir hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlar olsun inşallah test tarihi 9 eylüll
Hadi massallh cnmmm simsiki tutunsun bnmde dun oldu 10 eylulde.. sonucum pespese guzel hberler vermeyi nasip etsin rabbimm

hayırlı uğurlu olsun.. benim transfer 28 ağustosta oldu ama bnm de 9 eylül test günüm. sana 10. günde mi test dediler?

Kizlar yaaa, ben 8.gunumdeyim. bugun hani regl oncesi biraz circir olursunuz ya ayni oyleyim. Bi de kasiklarim falan ayni regl olacakmisim gibi agriyo hatta altima ped koyma geregi hissettim sanki olu ercekmisim gibi. Benim durumumu yasayan var mi? Sweart seninle tarihlerimiz ayniydi sende var mi tatlim bugun bi degisiklik?8.gun test icin cok mu erken

İyi günler kızlarrr bugun 4.günüm ilk defa dışarı cıktım merdiven indim cıktım dura dura yavaş yavaş gezdim en azından vakit gecti inşAllah bebişlerim benle geziyolardır böyle arada bi batma oluyo belim agrıyo gazdan da olabilir bilmiyom göğüslerime ztn dokunulmuyo kocaman oldular ve cok acıyolar bilmiyom işte ilaçlardan heralde nasip artık herşey onları cok sevdim inşAllah beni bırakmazlar sizin yafrularınızda sizi bırakmasın inşAllah

En azından 2 gün dahaa bekle cnm galiba tutundu bebeklerin sinyal veriyo:)

En azından 2 gün dahaa bekle cnm galiba tutundu bebeklerin sinyal veriyo:)

Donmus embriyo ile hamile kalan var mı bide canlılık oranı neydi kafayı yiycem lütfen birileri yazsin
canım merhaba bugun kontrole gittik doktorum konusurken yani fazla embiriyo alırsak dondururuz dedi ve sonrada dondurulan embiriyoda sansın daha yuksek oldugunu söyledi ne iğneye ne ilaca gerek kalmadan sadece rahim hazırlanıyor ve şans dahada yükseliyor dedi umarım yardımcı olur bu sana

Son düzenleme:
Selamlar hepinize bugün 5 gün oldu iğnelere başlayalı kontrolum vardı bugun ve 10 tane yumurtam büyümüş 10.6 olmuş bugunde çatlama için olan 2 inci iğneye baslıyorum cok heycanlıyım :) bugun 2 bayan hamile olduğunu öğrendi onlar ağlarken mutluluktan içim burkuldu inşallah bizde mutluluktan ağlarız böyle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…