2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

huuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuu sesimi duyan var mı lütfen bana yardım eder misiniz 11.gün 34 13.gün 52.52 bugün yani 15.gün 53.80 kahroldum ya sizce ne yaşıyorum

huuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuu sesimi duyan var mı lütfen bana yardım eder misiniz 11.gün 34 13.gün 52.52 bugün yani 15.gün 53.80 kahroldum ya sizce ne yaşıyorum

Kuzummmm allh allh 2taneydi dimi senn cok yukselmis biri dusmus sanirim ttlim doktorun ne diyr.. Gormedim cnm kusura bakma..

canım valla bilemedimki neden öyle oldu yarın bir daha ölçtür bence inşallah daha yüksek çıkar

Pardon yanlis okumusummm tatlimm hamilesinnnn cnim bnm degerin gayet iyi biraz yavas ama pamugun sennle..

selam kızlar nasılsınız yarın ben de kan testi yaptırcam 10. günüm hiç umudum yok ama bugün idrar testi yaptım negatif yine
Canim biz burada kizlara diyruzzki idrr yesti yapmayin.. Cunku net degil.. Surda 2gunun kalmis sabret canim bnmm insallh guzel sonuclar alirsin..

selam arkadaşlar ben 7 senelik evli 2 aşı bi tüp sahibiyim

birde essah bi bebek olsun diyoz artık hayırlısıyla

zekai tahire gideceğim inşALLAH

elimdeki sonuçlarla gittim regl olunca gel dediler

elimdekiler göre pgt yede gerek yokmuş

ha bide eşim için bi dna hasar testi daha yaptırın diyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…