2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bitanem simdi bunda cwpini yazcam kizcaksin o progestron falan jeli cart curt foliki 3.5ila 4.ayinda. Kesiyrlar.. San zaten diyr su zamn okdugunda kes diye.. Ama tabikide git cnmm 😚😚😚

İnşallah ben kese yada kalp atışı için gittiğimde sende merkezde olursun sohbet ederiz biraz:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayirli olsun gercektn cok mesaketli bir yoldayiz. Allah hepimize sabir ve hayirli evlatlar nasip etsin

İnşallah ben kese yada kalp atışı için gittiğimde sende merkezde olursun sohbet ederiz biraz:)

İnsaalh cnm da nasil ulascam sana ahhaha su mesajlarini silsennnnn doluluktan tel.numarami gormuyrsuuunnn 😢😢😢 sen iste bn seni arrim sohbet her sekilde ederiz cnmmm 💙

İnsaalh cnm da nasil ulascam sana ahhaha su mesajlarini silsennnnn doluluktan tel.numarami gormuyrsuuunnn 😢😢😢 sen iste bn seni arrim sohbet her sekilde ederiz cnmmm 💙

Nasıl atılıyor msj

Yakinda ben senin gibi olursam sasirmam :)) her yazdigimda kiskaniyor kocam :))))

Canooo baska sayfalarda benm sayfayi methetmis sayfayi gorunce dedim haberi yok sanirim afferimmm kiz sanaaa umahhh..

Benim de dün transferim yapildi. Sabirsizlikla sonucu bekliyorum. Allah hepimizin gonlune gore verir ins.

Ben de geldim 😀😉 hikayeni okudum hüzünlü ama içi bi o kadar umut dolu dilerim Rabbim sana dünya tatlısı bi evlat verir... Inşallah... Birazdan yatsı namazını kılacağım ve fatiha suresini okurken sonundaki veleddalin amin derken kalbimden seni geçiricem çünkü o an yapılan dua Rabbim kabul edermiş Allahım hepimizin dularını kabul etsin inşallah bugün transferimin 2.günü ne hissettiğimi bilmiyorum dün anneme kardeşime çok kızdım oturup ağladım çok pinpirikleniyosun diye üstüme gelince herkes geçicek bugünler çok hassas biliyorum ama işte insan yaşamadan anlamıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Benim de dün transferim yapildi. Sabirsizlikla sonucu bekliyorum. Allah hepimizin gonlune gore verir ins.

Canım merhaba benim de transferim dün yapıldı ne güzel birgün cuma günü mübarek bir gün de oldu nasılsın nasıl hissediyosun kendini birbirimizle paylaşalım lütfen 😊😉☺️☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amnda da amann KIZLARR DIKKATT BU TOPIKTEEEE YENI HAMILEMIZ VARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

canım hayırlı olsunrabbim sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

canım hayırlı olsun başlıcan tedavinde her şey su gibi kolaylıkla geçsin sonu pozitif olsun inşallah

Canlarim benim sonuc negatif .. rabbim sizin yuzunuzu guldurur insallah. . Bugun 8. Gunumdu tamamen negatif dusunmek istemiyorum ...

canım daha erken bence test gününde tekrarla bence testini

Ya ben anlamadım artık burdan yazışıcağımı sanıyordum ama bir öncekinde yazışma gerçekleşmiş anlamadım nasıl oldu
Anlatamadım da galiba :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…