2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlar ablamda tüp bebek uontemiyle cocuk sahibi olanlardan. Bugun icine dogdu bilmem kotuydum ben negatif ciktigi icin.. bende geziyordum acilayim diye ablam arar aramaz gidip sakin kan vereyim test yapayim deme.dedi. hcg hormonu daha kanda dolasmaya baslamamistir dedi. 10. Gunden sonra dolasmaya baslar dedi. Gidip moralini bozma sakin dedi. 12 den oncede baktirma dedi. Sanki icine dogmus :) baya konustu icim rahatladi :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaaaa dimii ddk degilmi cnmm onmliii olannnnnn 12ci gunnnnn inss ogun glne kdar umudumuz varrr🙌🙌🙌

Yaaaa dimii ddk degilmi cnmm onmliii olannnnnn 12ci gunnnnn inss ogun glne kdar umudumuz varrr🙌🙌🙌

Valla ilk anda sizlerin mesaji olmasa hungur hungur aglardim :) esime de bir sey demedim.. o buraya girmis mesajima bakmis. Diyor bana soylemiyorsun ama kadinlar kulubundeki arkadaslarina soyluyirsun durumunu :)))))

yok hayatim buna uzulme adam sokta:)) inanamiyoki daha. durbi ultrasonda gorsun....

Hahahahahahaahhaah ya sormaaa ya innmazsin benim esimde diyrki ya gun boyu bana bukadar mesaj atmiyraun yeter yaaa diyr gecw gunduz elinde tik tik tin tik dyr ya iyi olcak iyi insallh.. Cnm

Ya sana bidaha birşey demicem herşeye bi cvbin var:)

Hangi Dr citlattin nuri beyemi?

Pardon yanlış oldu, inşallah canım ikiz ucuz dogurursunuz:)

Canim gitmekbistersen gidersin tabikide ama nuri byin muyane ucreti cok Pahali artik hamilesin tasarruf yapmalisin 😃😃😃😃😃

Ama en azından su progesteron, estrofem bitene kadar gideyim diyorum, normalde aslında şuan aldığım tedavi bizim hastaneye düşük tehdidi ile gelen hastalara verilen tedavi, bebek tutunsun diye diyoruz ya o düşük tedavisi iste

Evet ben gördüm başka tropiklerde diyorum ya, inşallah 12 gün yuksek çıkacak değerin Allahın izni ile

Valla ben YAZDIKLARIMI okumasını diye gelimi hic birakmiyorum, hatta opu da transferde falan teli kapattı m:)

Valla ben YAZDIKLARIMI okumasını diye gelimi hic birakmiyorum, hatta opu da transferde falan teli kapattı m:)

Yakinda ben senin gibi olursam sasirmam :)) her yazdigimda kiskaniyor kocam :))))

Evet ben gördüm başka tropiklerde diyorum ya, inşallah 12 gün yuksek çıkacak değerin Allahın izni ile

Ayy insallah canim benim :)) sonrada umudihardan haber bekleriz :)))

Ya sana bidaha birşey demicem herşeye bi cvbin var:)

Dedim ttlimm ben yardimci annelik kursuna gitmistimm cok arastirmaci ve mereakliyimdir bilgi tazelemeyi cok sewerimm biliyrsunnn tatlimmmm 😃😚😚😚

Bitanem simdi bunda cwpini yazcam kizcaksin o progestron falan jeli cart curt foliki 3.5ila 4.ayinda. Kesiyrlar.. San zaten diyr su zamn okdugunda kes diye.. Ama tabikide git cnmm 😚😚😚

Ayy insallah canim benim :)) sonrada umudihardan haber bekleriz :)))

İnsaalhhh yuce mewlam izin verrse olcakk alhim bizlerede o sewinci yasatsun yesilincimizde var geride kln arkadaslrimizda var hepimiz guzelll haberler alcaz.. Zaten yeni nesil ewlndikce hep ayni sorunla karsilasiyr.. Biz eskiycez.. Blki yanimizda ya cocuklarimiz olcak yada tek .. Allh herkese nasip etsin..
🚼🚼🚼🚼🚼🚼

Bebegin hayirlu olsun inşallah ALLAHİN İZNİYLE KUCAGİNA ALİRSİN İNSALLAH.ben dun yaptirdim daha yeniyim.senin ne gibi belirtiler oldu transferden sonra anlatirmisin

Sağol Canim iyi dileklerin için dun yapildi daha yeniyim. Bursa art tüp bebek merkezinde yapildi.3 cü denemem sizin ne zaman oldu

Bitanemm benim ilk tedavim olcak daha igne bile olmadim😢😔ama allh soletti sanirim sana da sewindim 13unde regli olcam.. İlk tedavime basliycamm .. Transfeein hayrli olsunn canim bnmm bbgin simsiki tutunsun.. Gylmaz arkadasim var yeni hamile.. Ona sorabilirsin ttlim..😃🚼🚼🚼😚

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…