2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hayırlısı olsun. Tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin :)

Aminnnn cnmm bnmm cok mutluoldum tkrar allhim bizlerede nasip tsin insaalh

Hadi ya ben saklıcam ztn peki şimdi son durumun nedir canım benim

Canlarım hele bana bi yardım edin, ben bugün cronejele başladım 16.00 da progesteron alıcaktım alttan yazmış,sabah 8.00 akşam 24.00 yazıyodu,ben yanlıklışla akşam 8 de koydum vajinadan 2 tane acaba saatler çok yakınya i problem olurmu ya pıhtılaşma falan yaparmıki , vala fazla paniğim ama siz veni anlarsınız anca siz yardımcı olursunuz bacılarım

Eki Görüntüle 1220865 Kızlarrrrrrrrr beni dinleyin yavvvv az önce yine test aldım alıştım artık test yapmaya bi bakın bakalım mutlu olmak için mi erken mi dersiniz

çok sevindim canım. Allah sağlıkla sıhhatle kucağına alacağın günleri de göstersin. Birbirimizi tanımasak da bu forumda sevinciniz sevincim, üzüntünüz üzüntüm oldu. Darısı nice güzel haberlerle hepimizin başına inşallah. Bize de umut oluyor. İğnede 6. gün de bitti. Hadi hayırlısı

Hadi ya ben saklıcam ztn peki şimdi son durumun nedir canım benim
6.haftada bebeğimi aldırmak zorunda kalmıştım.((Daha sonraki zamanlarda da daha erken diye eşim istemedi ben kendimi hazır hissetmedim.Nasıl olsa bebeğimiz oluyor diye yıllarca korunduk.Zaten eşim pek bebek taraftarı değildi.Yıllarca onu ikna etmeye uğraşdım.En nihayetinde kabullenince bi baktık ki meğerse bizim çocuğumuz olmuyormuş ((Eşimde her işte bir hayır vardır.Nasıl 1 kere doğal yoldan olduysa yine olur deyip tüp bebeğe karşı çıktı.Baktım böylede yıllar geçiyor tüp bebek için ikna etmeye çalıştım.En nihayetinde de zaten Dr'um devreye girdi.Eğer çocuk düşünüyorsanız bir an önce yapın çünkü hem cikolata Kistin hem de erken menapoz riskin var dedi.Ve biz biranda tedaviye başladık))Simdi 3 tane dondurulmus bebisim var,kist tedavisi goruyorum.Allah kismet ederse Eylul sonu gibi transfer ism olucak ve ben de yillarca hasret kaldigim bebisime kavusucam...

Diyece
Canım Allah razı olsun
Inşallah ya yok canım şurada az kaldı 20 Ağustos yapıcam ya nasıl olsa alıştım yapmaya ahaha deliriyorum galiba
Yok yok yüksek dozda mutluluk yüklemesi oldu sadece delilik değil)neyse sen bilirsin artık rahatladın bira beklersin daha tabi)
Canim lutfen olumsux olma benim kanamam bile azicik olmustu ama bugun cizgiyi gorunce çok mutlu oldum allhim ne olur sonunu getir

Hayırlı olsun canım sen malatya Doğu fertilde yaptırıyordun değil mi??

Allahım o temiz kalbine göre sana mı güzel mi güzel hayırlı bi evlat versin inşallah ben de seninle aynı duyguları paylaşıyorum hatta bugün kızlara sabah söyledim sevincimiz heyecanımız üzüntümüz kaygılarımız bir oldu hadi hayırlı olsun ilk denemen mi peki çok çabuk geçiyo iğne zamanı asıl heyecan transfer sonrası canım ya Allah hepimize bu yolda sabır versin Hangi hastanede yaptırıyorsun canım

Diyece

Yok yok yüksek dozda mutluluk yüklemesi oldu sadece delilik değil)neyse sen bilirsin artık rahatladın bira beklersin daha tabi)

Hayırlı olsun canım sen malatya Doğu fertilde yaptırıyordun değil mi??

Mutluluğu hissetmek gerçekten güzel bi duygu şimdi ben bu gece onlarla birlikte mi uyucam ya onlar diyorum hep ikiz olucakmış gibi

Yaptım ama evde yine artık gitmek istemedim nasıl olsa bi kere cesareti aldım ya görmedin mi kuzum yükledim resmi çift çizgi bugün artık daha da belirginleşti aklım almıyo Şoktayım
cok sevindim cnm yoo gormedim allah tamamina erdirir insallah hadi hayirlisi cok cok sevindim

Canım benim ya çok geçmiş olsun zor günler geçirmişsin evet beşlide vardır bunda bi hayır herşeyin zamanını tayin eden Rabbim inşallah Eylül sonu gibi mutluluk haberini de yüreğinin en orta yerine koyuversin inşallah Canımsın çektiğin sıkıntının mükafatını alman umudunu hep tut içinde bırakma sakın bizleri gelişmelerden haberdar et muhakkak lütfen merakta bırakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…