2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cok tsk bi de kanda gorsem o zaman tadini cikarcam allahim isteye herkese nasip eder ins

Ohaaaaa kipkirmizzjji bariz bn burdayimmm diyrr ayyy cokk sevindimm cnmm bnmm hayrlii olsunnn allhim tammina erdirsinnn cok mutlu oldummmmm

Ya bitanem Allah binkere milyonkere razı olsun Allah hepimize güzel mutlu haberler almayı nasip etsin inşallah ya ben hala inanamıyorum gerçek mi şimdi bu tereddütteyim ya şaştım kaldım

ayy ne güzel bi haber bu,kanda kesin çıkacaktır canım.senin transferin 8 i miydi 9 u mu?

ins canim ins mutlu haberler alirsin. ben adet olacakmisim gibi hissediyyrm sirtim cok agriyor bugun cok olumsuzum yine de allaha kalmis.
Canim lutfen olumsux olma benim kanamam bile azicik olmustu ama bugun cizgiyi gorunce çok mutlu oldum allhim ne olur sonunu getir

Amin canım benim teşekkür ederim inşallah ama bilmiyorum ki doğru mu şimdi bu bilemedim ya
Canım hiç merak etme bence kesinlikle doğruÇok ama çok uzun yıllar önce bende doğal yoldan bi hamilelik yaşamıştımevde test yaptığımda aynı seninki gibi çıkmıştı.Ve inanırmısın o testteki çizgiler hala ilk gündeki gibi duruyor

canim.hayirli olsun inan ben kalmis gibi cok cok sevindim.. allahim sana bagislasin. bu idrar testleri markette bulunurmu ya bende gidip alsam. gerci cok umutsuzum ama. mevlam neylerse guzel eyler..

Hayır kuzum sakin ol benim gibi heder etme kendini canım benim yok eczanelerde satılıyo cesaret hapı almış gibi ahahah Gerçek mi bu gördüklerim Rabbim hepinize en güzelini daha güzelini nasip etsin ya

kızlaaaaaaaaaaaaaar öncelikle güzel sonuç alan herkesi tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin bayağıdır yazamıyorum ama beni hatırlayanlar olacaktır sanırım bu kez oldu arkadaşlar test sonuçlarım 11.gün 34 13.gün 52 16.gün 64 19.gün 152 23.gün yani bugün 510 hala inanamıyorum ama çok mutluyum çok şükür allahıma isteyen herkese verir inşaallah

Tsk ederim canim kanda gorup rahatlsmak istiyorum transferim 9 agus. Cumartesi ydi
ben de öyle hatırlamıştım canım,benim de 9 ağustos.bugün 9.günümüz.valla ben bi türlü cesaret edemiyorum test yapmaya,birileri beni gaza getirse keşke.evde de bir sürü test var ama elim gitmiyo ama sizleri gördükçe de umutlanıyorum,çok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…