2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

Bende ufak tefek bişeyler aliyorum ama kıza benzio ksin bişe diyemiorum dedi dr artik bu ay netlesir herhalde tam gaz almaya dewam edebilirim :)

12 haftaki kontrolü yazcaktım 14 yazmışım pardon arkadaşlar 12.hafta için cinsiyet tahmini erken geldi bana ama erkek olunca tahmin tutabiliyormuş ne diyorsunuz bu konuda???

12-13. haftalarda dr.lar yanılıyorlar. şekil 3-a ben 13.haftada erkek dedi dr.um 16. haftada başka bir dr kız dedi :)) kız mı erkek mi kime güvenmeli bilemedim :) en garantisi 20. haftada ayrıntılı ultrasonda görülen olacak sanırım :26:

renkli ultrasyonda görebilsek bu haftalarda bugun öğrenebiliriz belki. net görünürse merakımız gider

Selam kızlar, ben de 16 haftamın içindeyim ama normalde biraz göbüşlü olduğumdan midir nedir, henüz belirgin bi hamiş göbüşü yok... olsa koyardım seve seve... hatta 2 haftada bir çekiyoruz fotoğraf hiç belli olmuyor.
2 gün sonra cinsiyetini öğreneceğiz, meraktan delirmek üzereyim :))) sizler cinsiyet öğrendiniz mi?

Maşallaah çok tatlı olmuş:)) Ben de göbüş istyorum normalde nasıldır göbeğiniz? ilk bebek mi?
teşekkür ederim canım normalde de biraz göbekliydim ama çok değildi böyle belli olmuyodu bide sivrildi öne doğru. evet ilk bebiş senin ?

evet oğluşum olacak inşallah. seninki belki kızdır kız göbekleri yanlara doğru olurmuş

ne güzel, hayırlı olsun oğluş... 2 gün sonra öğreneceğiz kısmetse. herkes başından beri oğlan diyor, göbekten felan değil, öyle hissediyorlarmış. o kadar ki artık kız olma ihtimalini bile sıfırladım. kız olursa sürpriz olacak benim için. :) önemli olan sağlik tabi ama insan meraktan alıkoyamıyor kendini. belki dedğin gibi olur henüz hiç sivrilmedi çünkü

olabilir canım 2014 ağustos anneleri diye bi grup var oraya da bakıyo musun bilmiyorum ama ordaki çoğu anneler de erkek bekliyo kız çok az erkek senesi diyolar

renkli ultrasyonda görebilsek bu haftalarda bugun öğrenebiliriz belki. net görünürse merakımız gider

renkli ultrasyona 20. haftadan sonra girilebiliyormuş, öncesinde zararlıymış diye biliyorum ama bilginin doğruluğundan emin değilim :)) ben 3lü taramanın sonuçlarını alınca yine sorucam ama güvenim kalmadı bi öyle diyorlar bir böyle (

dün akşamki kontrolde cinsiyetimiz kesinleşti. 1 ay önce erkek gibi demişti, şimdi 'kayra doruk' geliyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…