2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

Daha gostecek bi gobis yok ortada hatta 4 kilo verdim buarada bu ikinci gebelik ilkinde 19 kilo aldım ama çok büyük bi göbek yoktu ortada doktor iç karnin geniş demisti

Bnde iki kilo aldim ama kocaman bir gobek var ilk hamileligimde cok hosuma gidiyoduda bunda gicik oluyorum daha erken yaaa cikmasin hemen (

Eki Görüntüle 986786

ilk göbiş fotosu benden olsun o zaman, 2 gün önce tam 16+0 iken çektiğimiz fotoğrafım
maşallah kocaman olmuş seninki..:)) ama yukarıda duruyor ve çok sivri değil sanki kız göbeği gibi.. senin erkekti dimi... yok arkadaş göbeğe bakıp cinsiyet tahlili olmuyormuş demekki :)))
Bir gobek showu da benden
bu sbh kilom 62.4 ((((
16hft 4gun
Eki Görüntüle 986918

anaaammm minik bir göbek sanki kumpir patatesi :)))) çok çıkmamış daha senin.. ama kerata ben burdayımda demiş:)))

yaa kızlar benim göbeğim sabahları yeni hamile kalmışım gibi akşamları 4,5 aylık:))) anlamadım gitti sizdede oluyormu öyle

Sen bide o gobeyi aksamlari gor
Cikti cnm hem de cokk hic bu kadar hizla buyuyeceyini tahmin etmiyordum 2gun bile fark ediliyor artik..14hft.ya kadar hicbisey yoktu sonraki 2 hafta resmen hergun firlamis gibi hizli buyudu kendim de sasirdimmm
yaa kızlar benim göbeğim sabahları yeni hamile kalmışım gibi akşamları 4,5 aylık:))) anlamadım gitti sizdede oluyormu öyle

Yukardaki foto benim de sbh ac karna guzelim...onu yemekten sonra gor 4 5aylik degil resmen 6aylik gibiii
Hem yemekler hem o kadar su hem gaz ((( mecbur sisiye gobeklerrr

2009 ekim annesiyim ben bi de..ozaman koyduumuz göbüş fotolarına baktım da az önce..Allah'ımm dewe dönüşücezzzz

13+4 um sabahlari dumduzum bebek nerdee acaba diye endise etmiyor degilim gerci herkesinkii ayni galibaa bu haftalarda

cnm maşallah ya göbek kendini göstermiş iyice. bu arada saçların çok güzelmişş

teşekkürler canım saçlar belime geldi, kıvırcık bir de bakımı zorlaştı iyice. kestiricem bu aralar vakit bulursam.

maşallah kocaman olmuş seninki..:)) ama yukarıda duruyor ve çok sivri değil sanki kız göbeği gibi.. senin erkekti dimi... yok arkadaş göbeğe bakıp cinsiyet tahlili olmuyormuş demekki :)))

Benimki de akşam göbeği, o yüzden bu kadar kocaman görünüyordur gerçi artık sabahları da bu kadar olmasa da bariz bir göbeğim var bu arada erkek evet, sadece karnım büyüyor, belde filan herhangi bir genişleme yok

Masalahh cnm cok tatli gorunuyosun :)) bn 14.hftamdaym kucucuk dha karnim..hmn buyusun istiyorm cok sabirsizm :)

Teşekkürler canım, merak etme 16.hafta gibi birden büyümeye başlıyor karnın

ayyyyy kızlar çokkkkkkk tatlı ya benim göbüş o kadar belli değil ama daha akşamları belli oluyor. ben büyümesini ve biran önce hareketlerini hissetmek istiyorum. az kaldı sanırım 20 den sonra hissedeceğim inşaallah. geçenlerde göz seyirmesi bi şey hissettim yatarken. bana göre bebeğim di. moralim çok bozuktu o düzeltti. nette yazdıklarına göre bağırsak hareketleri imiş sonra çok güldük eşimle. ama ben eminim o oğlumdu

Oy maşallah çok güzel küçük bi göbüş :)) bende sabırsızlanıyorum koymak icin

=) teşekkür ederim canım.sabah bu akadar olmuyo,öğleden sonra inanılmaz bi şişlik yaşıyorum akşam olunca oyy onu söylemiyorum bile birden çıkmaya başlıyo biaç güne herkes göbekli olcakkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…