2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

bende sürekli kendimi dinliyorum özellikle yatınca bakıyorum bi anlık dalgalanma gibi gibi , bikaç saniye sonra gaz olduğunu anlıyoruz çok komik oluyo gerçektenn

hayırlı olsun bu arada tüm annişlereeeee

bende sürekli kendimi dinliyorum özellikle yatınca bakıyorum bi anlık dalgalanma gibi gibi , bikaç saniye sonra gaz olduğunu anlıyoruz çok komik oluyo gerçektenn

hayırlı olsun bu arada tüm annişlereeeee

inşaallah canım. eşim çok üzülüyor ben hissedemeyeceğim diye. gerçekten çok özel bi an onu hissetmek. umarım biran önce başlar...

inşaallah canım. eşim çok üzülüyor ben hissedemeyeceğim diye. gerçekten çok özel bi an onu hissetmek. umarım biran önce başlar...

üzülmesin ilerleyen aylarda elle dokunmadan gözle bile hareklerini görebilecek şuan ilk gebeliğimiz olduğu için insan sabırsızlanıyor haklı olarak. dünyaya geldiklerindede (inşallahhhh) içerideki kadar sakin olmayacaklar

bu arada erkek anneleri isim düşündünüz mü ? neler var aklınızda paylaşımlarınızı bekliyorummmm.......

ben ve eşim hep kız istiyoduk 14.haftada kontrole gittiğimizde erkek gibi dedi biraz burukluk yaşadık anlık ama olsun sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlat olsunda artık farketmez. içimde hala kızmış gibi bi his var

hiç erkek ismi düşünmemiştik hep kız isimleri bi kenara yazıp biriktirdim

geçenlerdede bikaç tane erkek ismi düşündük onlarda " kayra,doruk,deniz,rüzgar,mert " kulağımıza güzel gelen isimler

12 haftaki kontrolü yazcaktım 14 yazmışım pardon arkadaşlar 12.hafta için cinsiyet tahmini erken geldi bana ama erkek olunca tahmin tutabiliyormuş ne diyorsunuz bu konuda???

12 haftaki kontrolü yazcaktım 14 yazmışım pardon arkadaşlar 12.hafta için cinsiyet tahmini erken geldi bana ama erkek olunca tahmin tutabiliyormuş ne diyorsunuz bu konuda???

Canım benim doktorum 10. haftada belli oluyor ama söylemem dedi :)
12 haftada erkek dedi..
İsminide Allah izin verirse Ömer Çınar düşünüyoruz :))

Canım benim doktorum 10. haftada belli oluyor ama söylemem dedi :)
12 haftada erkek dedi..
İsminide Allah izin verirse Ömer Çınar düşünüyoruz :))

hay maşallah =) millet 16.17 haftaya kadar göremiyor , rabbim ismiyla yaşatsın hayırlısıyla sağlıkla dünyaya gelsin inşallah cümlemizin.

güzel isim ömer çınar beğendim

hay maşallah =) millet 16.17 haftaya kadar göremiyor , rabbim ismiyla yaşatsın hayırlısıyla sağlıkla dünyaya gelsin inşallah cümlemizin.

güzel isim ömer çınar beğendim

Teşekkür ederim canım benim...Umarım ismi gibi olur..Rabbim uzun uzunn ömürler versin oğluma...Sağlıkla kucağımada alırım inş..Heyecanla bekliyorum zaman suu gibi aksın istiyorum..

bu arada erkek anneleri isim düşündünüz mü ? neler var aklınızda paylaşımlarınızı bekliyorummmm.......

Kaç gündür bakıyorum hiç bir şey bulamadım ve taktım bu duruma ya.. Babası da bende iki isimliyiz, ona da iki isim koyarsak biri babamın adı olsun dedesinin ismini taşısın diyorum, süleyman, arkasına bir isim uyduramıyorum ki diğer türlü de bulmuş değilim. Biz dört kız kardeşiz, annem değil de babam hep bir oğlu olsun istemiş, hatta arkadaşları 4 kız olduğunu duyunca erkek mi aradın diye takılırlardı babama. Ben en büyüğüm evde, bu ilk torunları ve erkek. Ne kadar sevindiklerini anlatamıyorum.. Ne kadar erkek ismi varsa okudum ama yok... Bu gidişle doğuma kadar ismi olmayacak anlaşılan..:)

süleyman çok güzel bi isim. SÜLEYMAN HİLMİ koyabilirsin bence

süleyman çok güzel bi isim. SÜLEYMAN HİLMİ koyabilirsin bence

O ya da E ile başlasın istiyorum K harfi de olur ama eşimin abileri Kemal, Kenan, Kerem, Süleyman Emir geldi benim de aklıma bu sabah, düşünüp duruyorum işte :) Babama adını koyacağımızı söylemedik daha, nihai bi karara varabilsem o zaman söyleyeyim diyorum biraz da ondan aceleye getiriyorum, çünkü kendi adını koyacağımızı duyduğunda havalara uçacak, sevinçten ağlayacak muhtemelen :) Onu öyle görmek istiyorum aslında, yoksa daha düşünecek çok zaman var :)

biz bu sayfayi yeni gorduk bende istiyorum bende koyucam bugun 16+0 olduk sukurler olsun
cekib bugun ve bir kac gune koyucam gobusumu
ay gobisdere bayildimmmmmmmmmmmmmmmm
heves etdim bende aticam bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…