2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

Maşallah canım, büyümüş oğluşun

masallah cnmmm ne guzel buyumusunuzzzzz
Ok yakismis tatlimmmm

maaşallah senin göbüş büyümüş maaşallah bebişine.benim de belli çok çıktı diyordum.seninki daha çok belliymiş.Allah bebişine sana sağlık versin.yakışmış ama hamilelik :)

evet canım maşallah artık bebiş gösteriyo kendini. Benim senin kadar yok ama geçenlerde yaşlı bi teyze hamile olduğumu bildi. İnsan mutlu oluyor hamileliği dışarıdan belli olunca.

Sagolasiz canlarim bidahaki gobus resmini bira ay sonra koyalim hemde farkini hiss etmis oluruz. nekadar buyummus
sizlerde kgoyun gobus resmimiz az oldu gobusle dolsun tassin buralar kocaman kocaman olsunlar:16

ben 20 haftalık hamıleyım ama hala gobegım cıkmadı ((

ayy bana şaka gibi geliyo:44: benim göbişim hiç çıkmadı ya15+6 yım neyse geç olsun güç olmasın ama insan özeniyo çok sevimli duruyo göbişin

iç karnınız geniştir kızlar belki ondan dışarı büyümüyordur. Bir de merak etmeyin, bir anda büyüyorlar, sonra şaşırıp kalırsınız büyüme hızına

Selam kızlar genelde akşamları böyle olan karnım gün içinde bu halde. sanrıım bu artık hamiş göbüşü...

Göbeği çıkanlara maşallah. Bende 16+2 deyim ama göbis henüz yok. Akşamları gaz oluyor tek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…