2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

bana da doktorum kıza benziyor ama kesin değil dedi.almıyorum kesinleşmesini bekliyorum.ama canım da gidiyor kız elbiseleri harika yaaaaaaaaaaaaa.......Allahım sağlıcakla giymeyi nasip etsin bebişlerimize

sevvill kayseride hangi doktora gidiyorsun sen?

arkadaşlar cinsiyetini tam öğrenmeden aman alışveriş yapmayın.bana dr %90 kız alışverişe başla demişti 11 haftalıkken buraya da yazmıştım zaten.tabi zaten sabırsızlanıyordum bende hemen başladım alışverişe.16 haftalıkken başka bir dr a gittim ve bebek erkek dedi ama inanmadım eşimde bende ve iki gün boyunca tam 6 dr gezdik hepside erkek dedi.lakin kendi dr um demeden inanmam dedim.17 haftalıkken yine gittim dr a artık %100 erkek diyorum dedi artık herkese söyleyebilirsin alışverişe başlayabilirsin dedi.bu cuma kendi dr umda randevum var 18 haftalık olacağız inşallah oda erkek derse kıyafetlerimizi değişmeye götüreceğiz=(hakkımızda hayırlısı ilk bebemdi zaten ama kıza çok alışmıştım=)

Öncelikle Allah hayırlı evlatlar versin.Banada 12. haftada%90 kız dedi bide erkek istiyorduk yarın kontrolum var bi umut bekliyorum belki değişir diye :))))

Öncelikle Allah hayırlı evlatlar versin.Banada 12. haftada%90 kız dedi bide erkek istiyorduk yarın kontrolum var bi umut bekliyorum belki değişir diye :))))

canım 12. hafta çok erken cinsiyet için bana da doktorum 12. haftada kız gibi dedi ama değişebilir dedi ben çok ısrar etmiştim söylemesi için dünde 15+6 da kesin erkek dedi pipisini falan gösterdi ki benim 12. haftada da 15+6dada 4 boyutluyla bakıldı

bugün kontrole gittim canım kesin kız dedi :)

hüma erşad batmaz a gidiyorum.

hmm hüma nasıl hastane olarak erkek doktor düşünmüyorum ben tekdende zehra kalınlıya gidiyorum ama oranın odaların iki kişilik olduğunu öğrendim değiştirmek istiyorum dr o yüzden ,hümada önerebileceğin bayan doktor var mı?

gerçi yinede çekiniyorum 15. haftada öğrendik 4 boyutluda doktorum kız dedi umarım değişmez :) çünkü ben unisexten pembişli cicilere döndüm :))))

işte hepsi bir arada

Son düzenleme:
walla 1. bebekte çok işime yaradı..biz salonda film seyrederken ayağımızla onu sallardık.. uyuduktan sonra hooop odasına
tavsiye edilir
minik yer beşikleri

Eklentiler

• $5311_buyuk.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 30

Ben çarşamba günü gittim göstermedi dktr birkaç gün sonra tekrar gel dedi salı gidicem inş gösterir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…