2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bend3 yarin allah izin verirse kalp atislarini duymayi umuyorum dua edin bi problem olmasin bu arada degeri ,yukseek cilan arkadasim bence senin ikiz olabilir komsumdavole olmustu doktor israrla yanlis biliyo olabilirmisin adet tarihini demis sonradan ikiz oldugunu ogrendiler

kimse ilgilenmiyor burada yazma istemiyorum ondan
bir şey sordum 1 kişi cevap verdi
geçmişi okumakla meşgulüm:) yeni tanışıyoruz sanırım o yüzden böyle zamanla samimiyet artar diye düşünüorum e Allah kısmet ederse dokuz ay burdayız inşaallah.... daha tulumlar beşikler biberonlar gösterip tavsiye edecez inşaallah...

geçmişi okumakla meşgulüm:) yeni tanışıyoruz sanırım o yüzden böyle zamanla samimiyet artar diye düşünüorum e Allah kısmet ederse dokuz ay burdayız inşaallah.... daha tulumlar beşikler biberonlar gösterip tavsiye edecez inşaallah...

bn çok kızdım okuyorum sdece.yazmayacağım size:KK19::KK19::KK19:

bn çok kızdım okuyorum sdece.yazmayacağım size:KK19::KK19::KK19:
oooo bunda kızacak ne var.. pc açık bi yere gidiyoruz başka sayfaya dalıyoruz yada evde bişey oluyo anında yazılmayabiliyo... böyle küçük şeylere takılmayın bence bende biraz önce yazdım ama sırf selam verdiğim için selam da dua olduğu için yazdım....

oooo bunda kızacak ne var.. pc açık bi yere gidiyoruz başka sayfaya dalıyoruz yada evde bişey oluyo anında yazılmayabiliyo... böyle küçük şeylere takılmayın bence bende biraz önce yazdım ama sırf selam verdiğim için selam da dua olduğu için yazdım....

öyle değilde sanki umursamamazlık hissettim

ben burada samimi arkadaşlıkların kurulacağına inanıyorum kimimiz gurbetteyiz kimimiz ailemizle kimimiz komşumuzla sıkıntılıyız yada yalnız hissetiğimz dönemler oluyo halimizden durumumuzdan anlamayan insanlar oluyor burda yakın zamanlarda bebeğiin müjdesini aldık hepimiz ve kısa aralıklarla benzer şeyleri yaşayacaz testlr doğum vs.... o yüzden ön yargılı olmayalım.. acizane fikrim...

Canım benim cok gecmiş olsun ne zor durum yaa bende senin gibi cok korkuyorum ilki senin bebegin gibi kalbi durdu kaybettigim icin belki boş degildir bir kez daha baksın bakalım inşallah sorunsuzdur allah yardımcımız olsun her belirti varmı canım hamilelikle ilgili yoksa dahamı farklı oluyor bende henüz gitmedim bakalım bende endişeliyim

Boşgebelik olduğuna dair hiç bir belirti yok canım normal hamile belirtileri var bende işte göğüslerim şiş ve acıyor midem bulanıyor vs. Buda benim kafamı karıştırıyor çünkü ilkgebeliğimde kalbi durduğunda bütün hamilelik belirtilerim kesilmişti:KK43:( yinede hayırlısı neyse o.. Biz ne desek boş. Veren Allah alan Allah herişte var bir hayır.

loreeee sakınn temizletmeee sabret bekle tabi bünyende bir zarar oluşturmadığı süerece .. benim arkadaşımın bebeğini alacaklardı başka bir doktora gitti gelişmemiş dedi sadece ve bol bol su içerek bol bol beslenerek bebek kendine geldi ve tutundu moralini yüksek tut ve besllenmene ve sıvı tüketmeye dikkat et meyve sebze sağlıklı şeylerle tabiki inşallah bir şey olmaz rabbim sana onu bağışlar

Amin canım inşallah... Bukadar erken dönemde zehirlemiyormuş bebek anne karnında. Doktor öyle dedi beklemenin sakıncası yok yani. Bakalım haftaya tekrar gidicem olmazsa başka yerlerede giderim

benimde öyle oldu iki ay önce ilki 6 haftalık düştü, şimdi bende bekliyorum benim de ilk kese ölçüm 8mm di 10 gün sonra 12 mm oldu yolk göründü ama gerekenden büyükmüş kese de 7+1 olması gerekirken 5+3 göründü haftasonuna kadar beklicem bebiş görünmezse alıcaklar

Sanada çok geçmiş olsun canım.. Seni o kadar iyi anlıyorumki şuan aynı durumu yaşadığım için.. İkimizin içinde hayırlısı neyse o olsun kardeşim. Allah büyük.

X