2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr ciktik doktordan.. Gorduk bebisi.. Bir kac saniye olsa da kalbini de dinledik.. Simdi cepten yaziyorum ayrintilari sonra yazicam.. Darisi bebisini gormeyenlerin basina.. Dua eden herkese coookkk tesekkur.. İyi ki varsiniz..

Çok sevindim canım benimde cumaydı randevu randevu salı gününe attı :KK43:(( acaba başka doktora gitsem mi dedim vakit geçmiyor sanki. Sağlık ocaklarında kalp atışını duyulabiliyormuş acaba gitsem mi aile hekimime :)

LOREEEEEEE lutfen baska bir dr a git onceeee lutfenn.cvp yazan kizlarada kulak ver lutfen canimm:KK52:

Aldım canım cumartesi gidicem yarında devlette testt yaptıryım diyorum bende guatır vardı bide özelde tuzlu oluyor yaaa o testtleri götürüm bu arada insanbul var yaaaa bu gün test yaptı oda hamileeee listeye al beni der yarın sana kan tahlili yaptıkdan sonra müjdemi vereyim:KK34:
Canim benim dr um ozel ama bana 20 cesit test yaptirdi ve bunlarin hepsini saglik ocagina git yaptir dedi ve hic para vermedik..tahlillerin cok onwmli goz ardi etme canim

NARL canim sinirlenme kuzum bos ver bebise iyi bak eyer aserdinse istediyin her neyse onu ye mutlaka hep oyle derler)) ben de yok aserme neden acep olur heralde 2~3gune haftaya))

LOREEEEEEE lutfen baska bir dr a git onceeee lutfenn.cvp yazan kizlarada kulak ver lutfen canimm:KK52:

Canim benim dr um ozel ama bana 20 cesit test yaptirdi ve bunlarin hepsini saglik ocagina git yaptir dedi ve hic para vermedik..tahlillerin cok onwmli goz ardi etme canim

Cok teşekkür ederim canım henüz bebegide görmedim önden yaptımam dogrumu bilmiyorum ama yaptırsam daha iyi olucak diye düşünüyorum cünkü gidecegim özel hastane bana 2 saat uzaklıkda yaptırıp götürmem daha iyi olucak sanırsam hem ilk kezde ultrasonla bakıcak hayırlı haberler olur inşallah cok korkuyorum ilk bebegimin kalbi durdugu icin bunda da bir sıkıntı yaşarsam diye icim icme sıgmıyor günlerdir

Aldım canım cumartesi gidicem yarında devlette testt yaptıryım diyorum bende guatır vardı bide özelde tuzlu oluyor yaaa o testtleri götürüm bu arada insanbul var yaaaa bu gün test yaptı oda hamileeee listeye al beni der yarın sana kan tahlili yaptıkdan sonra müjdemi vereyim:KK34:

evet tatlımm gördüm çook sevindim gelsin hemen kaydederimm :KK49::KK49:
özelde tuzlu olur evet canım.. devlette yaptır..
seninde yerin ne kötü kız hastanelere uzak :KK43:

Son düzenleme:
evet tatlımm gördüm çook sevindim gelsin hemen kaydederimm :KK49::KK49:
özelde tuzlu olur evet canım.. devlette yaptır..
seninde yerin ne kötü kız hastanelere uzak :KK43:

Evet canım cok üzülüyorum bu yüzden öbür hamileligimde eşime tlf haber vermiştim 2 bucuk ay ayrı kalmıştık bebegin kalbi durunca kürtaj olucam diyince hemen yanıma geldi annemlerde kalmıştım onlarla gidip geliyorduk eşimden de ayrı olmak cok zor geliyordu ama mecburen işte ayrı kalmak zorunda kaldık cok isyan ediyorum cooook burda yaşadıgım icin cok zor durumda kalıyorum inşallah bebegim benimledir ve hep benimle kalır 9 ay sorunsuz bir hamilelik gecirmem gerekir yoksa cok perişan olucam ben burda cok allahıma dua ediyorum inşallah saglıkla alırım evladımı kollarıma tekrardan büyük bir cöküş yaşamaya hic ama hic hazır degilim eşim herşeye hazırlıklı ol diyor bu gün yemekde bogazıma durdu lokmalar sanki cok korkuyorum aycacım coook

Sizede oluyor mu merak ettim. Ben daha doktora gidemedim portakalımı göremedim mi diye bilmiyorum ama herşeye ağlar oldum. Sizede aynısı oluyor mu? Yoksa benim mi sinirim bozuldu beklemekten :KK43:

Evet canım cok üzülüyorum bu yüzden öbür hamileligimde eşime tlf haber vermiştim 2 bucuk ay ayrı kalmıştık bebegin kalbi durunca kürtaj olucam diyince hemen yanıma geldi annemlerde kalmıştım onlarla gidip geliyorduk eşimden de ayrı olmak cok zor geliyordu ama mecburen işte ayrı kalmak zorunda kaldık cok isyan ediyorum cooook burda yaşadıgım icin cok zor durumda kalıyorum inşallah bebegim benimledir ve hep benimle kalır 9 ay sorunsuz bir hamilelik gecirmem gerekir yoksa cok perişan olucam ben burda cok allahıma dua ediyorum inşallah saglıkla alırım evladımı kollarıma tekrardan büyük bir cöküş yaşamaya hic ama hic hazır degilim eşim herşeye hazırlıklı ol diyor bu gün yemekde bogazıma durdu lokmalar sanki cok korkuyorum aycacım coook

bitanem sakın isyan etme..
ALLAH sağlık versin evladına..
eminim tek sen değilsindir bu durumda olan zor bir durum ama ne yapabilirsin ki?
bak öle üzülme sıkılma sakın o bütün tehlikelerden daha kötü tatlım yaa stress
benim arkadaşım üzüntüden 9 aylık bebğini kaybetti ALLAH korusun..
kendine dikkat et olumlu ol mutlu ol..
inş bu sefer kucağına alıcaksın bebişini
kafanı rahat tut cuma günü gidelim hayırlı haberler alalım rahatlarsın merak etme tatlım benim

Sizede oluyor mu merak ettim. Ben daha doktora gidemedim portakalımı göremedim mi diye bilmiyorum ama herşeye ağlar oldum. Sizede aynısı oluyor mu? Yoksa benim mi sinirim bozuldu beklemekten :KK43:

canım ben senden önde görünüyorum hafta olarak bende gitmediim daha dr. bile bile hemde daha çok küçük bebişlerimiz
bu kadar strese girme canım yaa.. kanaman falan varsa hemen gidersin zaten o ayrı konu
ama herşey normalse bu kadar stres yapma bebeğini üzme

canım ben senden önde görünüyorum hafta olarak bende gitmediim daha dr. bile bile hemde daha çok küçük bebişlerimiz
bu kadar strese girme canım yaa.. kanaman falan varsa hemen gidersin zaten o ayrı konu
ama herşey normalse bu kadar stres yapma bebeğini üzme

Yapmamam lazım ama işte arada kötü düşünceler kafamı kurcalıyor. Benim zaten gitmem şu an yanlış geç döllenme 5 haftalık olacak daha ondan zaten doktor acele etmiyor. Buraya yazdıkça sizlerle konuştukça kendimi daha iyi hissediyorum. Bende duyucam portakalımın kalp atışını pıtı pıtı diye :)))) Birde benim hem kilom var hem kalp rahatsızlığım galiba bundan dolayı tedirginim.

bitanem sakın isyan etme..
ALLAH sağlık versin evladına..
eminim tek sen değilsindir bu durumda olan zor bir durum ama ne yapabilirsin ki?
bak öle üzülme sıkılma sakın o bütün tehlikelerden daha kötü tatlım yaa stress
benim arkadaşım üzüntüden 9 aylık bebğini kaybetti ALLAH korusun..
kendine dikkat et olumlu ol mutlu ol..
inş bu sefer kucağına alıcaksın bebişini
kafanı rahat tut cuma günü gidelim hayırlı haberler alalım rahatlarsın merak

Amin canım cümelmizinkini saglıklı sıhatli versin hayırlı evlatlar olur inşallah cok dogru söylüyorsun canım işte bazen engel olamıyorum kendime şükret ne olursa olsun diyorum kendi kendime ALLAH yardımcımız olsun meleklerimizi bize bagışlasın allah onların acısını bizlere yaşatmasın bu beklem süreci icinde rabbim sabırlar versin hepimize güzel haberlerle dönelim evlerimize inşallah

ben ve miniğim geldik... rabbime hamd olsun bu gün kesemizide kalbimize görüp pıtpıtlarımızı dinledik... rabbm evlat isteyen herkese nasib eylesin... bizlerede sağ salim hayırlarla kucağımıza almayı inşaallah... babamız pek şaşkındı hâlâ şokta adamcağız:)) inanamıyor bi türlü....

kızlar ne kadar çok yazmışsınz... okudum bi kısmını yeni gelenler hoş gelmiş... sıkıntısı olanlara Allah yardım etsin ve tek doktorla kalmasın işi kolaya döken çok hekim var malesef.... yeni pıt pıtlar hayırlı olsun... meraklılarında merakı çabuk geçsin inş... alıntı yapamadım kusura bakmayın....

kızlar ne kadar çok yazmışsınz... okudum bi kısmını yeni gelenler hoş gelmiş... sıkıntısı olanlara Allah yardım etsin ve tek doktorla kalmasın işi kolaya döken çok hekim var malesef.... yeni pıt pıtlar hayırlı olsun... meraklılarında merakı çabuk geçsin inş... alıntı yapamadım kusura bakmayın....

Seninde pıt pıtların hayırlı olsun. :)))) inşallah bende duyarım en kısa zamanda sağlıklı büyüsün bebişin 9 ay sonra kucağında olsun inşallah

X