2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Tabi canım benim ilki maalesef sezaryen bununda olma ihtimali var ondan dedim birde ikinciler az erken geliyor:) normal doğum yapmak istiyorum inşallah nasip olur bu sefer:)) hoş sezaryende olsa öyle planlı bir gün olmayacak sancım gelince gidicem:) bunlara erken ama doktor araştırdığım için şimdiden bakıyorum:)

Günaydın herkese hadi ağustos anneleri nerdesiniz:) ilk sayfayı düzenlemek isteyen yok mu hala keşke yapabilsem am 2,5 yaşında oğlum var hamileliğin getirdiği ağırlıkta var üstümde ben sürekli uğraşamam maalesef, yok mu aday:))) listemiz olsun artık.

Yarın kontrolüm var inşallah keseyi görücez belki kalp atışınıda:) Bu sefer hiç hamile gibi hissetmiyorum endişelerim var:18:

Bende inşallah hayırlısında Ağustos annesiyim. 5 haftalığım.
Karından ulturasonda ne zaman görünür bebek

İnsallah agustos annesi olurum bende. catlama ignemi yaptim beklemedeyim. bu ay olursa evlilik yil donumune geliyor dogum tarihi. :)
insallah 12 gun sonra buraya guzel seyler yazarim insallah

herkese slm
ben aralık annesi olucam allah izin verirse rabbim hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah yavrularımızı sağlıcakla hayırla alalım kucağımıza inşallah
sizden ricam hamile kalamayan bir arkadaşım için 41 ayetel kürsi topluyorum malum biz aralık anneleri azaldık artık
diğer ayların annelerinden de destek alabilirsem tamamlıcam inşallah
okuyanlar mesajı beğenirlerse saymam kolay olacak
şimdiden okuyan okumayan bütün arkadaşlardan allah razı olsun...

Önemli değil canım olur böyle şeyler. Bende ağustos annesiyim ama 2013 un kendi sat imla kiyaslayin şaşırmıştım

Sen öle deyince supheye dustum gebelik gesaplayıcıdan bi hesapladım yüzüm kızardı hemen doktorun verdiği notlara baktım utandım senin bebişin kızmı erkekmi allah bağışlasın bu arada

Arkadaşlar hayırlı akşamlar bizde tüp bebek yaptırdık ve 14 kasımda transfer işlemimiz oldu inş şuan tam 4 haftalık gebeyim bende.inşallah doğumum ağustosun ilk haftasına denk geliyor
rabbim bekleyen herkese nasip etsin inş

Hayırlı ugurlu olur inşallah cnm bir soru sormak istiyorum kuzenim yanımda su an oda tup bebek duşünüyo aşılamada çok acı cektiğini söylüyo tüp bebekte öylemi acılı bi işlemmi onu soruyo aşılamada öyle kötü olduki bayılmıştı acıdan çok cesareti kırık çok korkuyo

Sen öle deyince supheye dustum gebelik gesaplayıcıdan bi hesapladım yüzüm kızardı hemen doktorun verdiği notlara baktım utandım senin bebişin kızmı erkekmi allah bağışlasın bu arada

Teşekkür ederim bebeğim erkek, bi tanede prensesim var 3 yaşında. Rabbim sanada hayırlı gebelik,hayırlı evlat nasip etsin.

Merhaba kızlar,
Allah nasip ederse bende ağustos 2014 annesiyim.Hepimize sağlıklı,mutlu,hayırlı bir hamilelik süreci diliyorum.Allah yardımcımız olsun,bizleri korusun...

günaydın herkesin bebişleri hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah... bende ağustos annesi olabilirim...beklenmeyen at 14 aralık bakalım bekliyorum...benimde olursa 2.bebğim olucak ve ilk sezaryan aynen senin gibi normal doğum istiyorum..

günaydınn Ağustos anneleri, nasılsınız? :)

14 Aralık'a doktor randevusu aldım, sanırım 6 haftalık olurum o zamana. Karından bebeği görebilir miyiz ki acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…