2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynı şeyleri düşünmüşüz canım.. ben de bugün test mi alsam diye düşündüm ama eşim dalga geçer diye almadım.. inşallah yarın iyi haberlerini alırız.. seninle aramızda bir gün var ama benim randevum haftaya pazartesi.. bekliyorum..

Kızlar ben bir şey sorucam çok akıntım yok ama sürekli kanama olmuş gibi ıslaklık hissediyorum tuvalete koşuyorum ama hiçbir şey yok sizinde böyle oluyor mu ??

Benimde hiç bulantım yok her kafadan ayrı bir ses çıkıyor mide bulantısının olması sağlıklı gebeliğin belirtisidir diye duymuştum inşallah sadece boş bir yorumdur...

cnm bulantı her anne adayında olcak diye bir kaide yok.
kimi şanslı olur bulantı yaşamaz.bebeğin sağlığıyla ilgisi yok bu durumun.
belki haftaya yada sonraki haftalarda başlar senin bulantında.benimkide yeni başladı..

Son düzenleme:

evet benim üstten bakmıştı kesemizi gördük , bakalım cumarteside bakacak ,herşey yolunda demişti. inşaallah hepimiz sağlıkla alırızzz hiç zaaman geçmiyo sankiii

kızlar mrb sizin bt hcg kaçken kese görüldü..ben bugün doktora gittim göremedi cuma gel görürüz dedi..

adet günün geçmedenmi öyrendin canım??? onun içinmi adet olucaksın sanıyorsun???
Evet guzelim adetten 5 gun once hcg ile ogrenmistik ,)
Ayy ne guldum :) yanliz degilmisimm bunu gormek cok guzel :) bende dun yaptim olsunn psikolojimizi duzeltiyoruz ne guzel :) .
Benimde hiç bulantım yok her kafadan ayrı bir ses çıkıyor mide bulantısının olması sağlıklı gebeliğin belirtisidir diye duymuştum inşallah sadece boş bir yorumdur...
Ya bu suphe cok kotu dimi mesela ben dun sanki gebe kalmadan once gibiydim hatta mik mik bile istedim bir aydir ilkkez :) iste oyuzden suphe edip test yapmistim biraz belirti kaybi olsa korkuyoruz iste annelik boyle basliyor kizlar :)
Kızlar ben bir şey sorucam çok akıntım yok ama sürekli kanama olmuş gibi ıslaklık hissediyorum tuvalete koşuyorum ama hiçbir şey yok sizinde böyle oluyor mu ??

Benimde oyle guzelim sanki bardaga koyabilsem kivami su gibi benimkinin icimden bildigin su akiyor hep islahim hatta ben gebe oldugumu ogrenmeden bir hafta once basladi benim .

kızlar sa nasılsınz epeydşr yoktum sayfalar ilerlemiş yeni arkadaşlar gelmiş hoş geldinz.....

merhaba arkadaşlar benimde bu hafta 4.haftam fakat tık yok hiç miğdem bulanmıyor hissetmiyorum normal mi sizce doktor gayet şanslısın dedi ama hissetmek istiyorum

kızlar sa nasılsınz epeydşr yoktum sayfalar ilerlemiş yeni arkadaşlar gelmiş hoş geldinz.....
Hosbulduk canimmm :)
merhaba arkadaşlar benimde bu hafta 4.haftam fakat tık yok hiç miğdem bulanmıyor hissetmiyorum normal mi sizce doktor gayet şanslısın dedi ama hissetmek istiyorum

Guzelim cok cok cok nafir bulanti olur bu haftalarda eger bulantin olucaksada 5 yada 6 ci haftada baslar meraketme :)

canım 4.hafta daha çok erken belirti aramak için, 6-7.haftalarda başlayabilir, başlamayadabilir. Umarım bulantısız bir hamilelik geçiririz hepimiz :)

bizde bu cmt. kesemizi gördük 15 gün sonra kalp atışını duymaya gideceğiz :)
ufacık karartıyı görmek bile çok heyecanlandırıyormuş insanı kim bilir kalp atışını duyduğumuzda nasıl olacağız :))

kızlar ben karnıma anlık sancılar giriyo aniden gelip geçiyo sizede varmı böyle bişey

merhaba canım bende ilk öğrendiğimde 4 haftalıktı yorgunluktan başka bi belirti yoktu,doktora gıttım 10 gün sonra gel keseye bakalım dedı,3 gün önce gıttım 5 haftalık olmuş , şimdi bulantıdan duramıyorum sürekli ama hafif derecede bulantım var yani bi kaç haftan geçince anlarsın sendee..

Hosbulduk canimmm :)

Guzelim cok cok cok nafir bulanti olur bu haftalarda eger bulantin olucaksada 5 yada 6 ci haftada baslar meraketme :)

çevremdeki çoğu insan mide bulantısı ile farketti hamileliklerini bende olmayınca acaba dış gebelikmi diye korkuyorum 2 hafta içinde inşallah keseyi görürüz de rahatlarım az kaldı neyseki

canım 4.hafta daha çok erken belirti aramak için, 6-7.haftalarda başlayabilir, başlamayadabilir. Umarım bulantısız bir hamilelik geçiririz hepimiz :)

aslında evet inşallah böyle rahat gider ama işte bir tepki istiyor insan :) allah herkese hamilelği nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…