2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ilk bebeğim 7-8 ay kadar istemiştik,oldu çok şükür.bende 5 haftalık gormustum keseyi. çok bulantılarım war. senınde çok oluyomu .

yok canım 2.bebeğim olacak inşallah 4 yaşında bir de kızım var bizede 8 ay oldu bugün tam 5 haftalık gel görürüz dedi üsttenmi görmüştü seninkini canım..yavaş yavaş sabah bulantılarım başladı..ben kızımda bulantılar yüzünden hastanede yatmıştım çünkü hiç bişey yemeiyor içemiyorum..herşeyden tiskinmiştim inşallah bu hamileliğim güzel geçer..hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar selam.aranızda halsızlık yasayan varmı.ayaga kalkmaya bıle halı olmayan varmı ne gıbı belırtılerınız var

Canim kac haftalık bebisin.beni progestan aldigimda kaldirmiyor baska sikintim yok.
Hepsini Medipol de yaptırdım her ay bişey çıkıodu bide taksiyle git gel hadi bide acıktık yemek yiyelim birsürü masraf. bu sefer her ay gitmeyide düşünmüyorum ben...
Canim boyle dusunme bebegin dogana kadar her ay gitmen ve testlerini yapman gerekli.bunu doktorunla konus daha uygun bir yere yollasin testler icin.
şimdi geldim doktordan, 13mm kese, 6,5mm yolk sac var bebiş yok göremediler vajinal de baktılar, üffff çok canım sıkkın kan verdim sonuç 4 te napıcam şimdi yaaaaa. 7+1 de bide vajinal görünmeliydi bebiş dimi???
Sikma canini gec dollenmedir guzelim ama nasil yani diye sormadanda edemiycem ??

Gunaydin kizlarrrr :) guzel anneler:KK49:
ya bugun benim adet gunum hic sasmaz 16 si gelir evet gebeyim ama bugun ben8m icin cok onemli allah korusun kimyasalsa bugun adet gorurum :KK43: cok korkuyorummm
degilse bebisimi yuzde 50 garantiledim :) diger 50 side 2 ay kadar ona iyi bakmam lazimki tehlikeli haftalari atlatalim :KK43: yatiyorum bugun bolbol allahim sana emanetiz butun gece uyuyamadim ; (

Gunaydin kizlarrrr :) guzel anneler:KK49:
ya bugun benim adet gunum hic sasmaz 16 si gelir evet gebeyim ama bugun ben8m icin cok onemli allah korusun kimyasalsa bugun adet gorurum :KK43: cok korkuyorummm
degilse bebisimi yuzde 50 garantiledim :) diger 50 side 2 ay kadar ona iyi bakmam lazimki tehlikeli haftalari atlatalim :KK43: yatiyorum bugun bolbol allahim sana emanetiz butun gece uyuyamadim ; (

adet günün geçmedenmi öyrendin canım??? onun içinmi adet olucaksın sanıyorsun???

nebiliyim anim herseyden korkar olduk 2-3 ay gecsede rahat rahat yesek istedigimizi dimi:KK1:
bu arada sanki gunler gecmiyor
hamile kalmamisdan once gunler aylar sanki ucuyordu simdi ben bu 2 haftam sanki hic yerinden kipirdamiyor
gecsede kontrolume gitsem bebegimi birdaha sagsalim gorsem insallah

aynen ya benimde sanki zaman geçmiyor hep bakıyorum 6 haftalık :) erkende gitmek istemiyorum karından gözükmezde alttan bakarlar diye 8. haftayı nasıl bekliycem bilmiyorum
:)eşime susam tanesi kadarmış dedim çok güldü nasıl büyüyo bu diyor:)

ben eşime desem susam tanesi kadarmış diye inanmaz o kadar olurmu ya diye :)

nasılsınız kızlar?
bulantılar için uyguladığınız bir şey var mı acep?
kızlar kraks iyi diye konusuyoladı bide haşlanmış patates :26::26::26: bilmemki benim bulantım olmuyor neden acaba :44:
kızlar sizlerde de mide bulantısı oluyo mu ben çok kötüyüm ya inşallah geçer gider :KK5: :KK5: :KK5:

İnşallah canım. ALLAH bebişlerinizi korusun kucagımıza sagsalim aldıgımız günü görelimmm

bende hamile kalmadan önce midem bulandığında nane şekeri atıyordum ağzıma geçiyordu heen..
ama şimdi midemi ekşitir diye yiyemedim..
patates benimde aklıma geldi ama düşüncesi bile midemi kaldırdı nedense tiksindim:KK25:

sağlık ocağındaki hemşire bana leblebi ye miden bulandığı zaman faydasını görürsün dedi ama denemedim midem çok bulanmaya başladı benim mi erken başladı acaba diyodum:KK5:

kiminde erken kiminde geç, kiminde hiç olmuyo ne güzel:KK31:
varsın bulansın,her belirtimde seviniyorum aslında,pıtırcığım büyüyor annesi o yüzden diyorum:KK16:

aynen ya benimde sanki zaman geçmiyor hep bakıyorum 6 haftalık :) erkende gitmek istemiyorum karından gözükmezde alttan bakarlar diye 8. haftayı nasıl bekliycem bilmiyorum

evet aslinda oda dogru altdan olmaz dimi bebege zarari var duyduguma gore altdan bakmanin bende gec gitsemmi ya
bende yani bir kaç gündür başladı ,sabahları baya kötü oluyorum hiç bişey yapmak istemiyorum bulantıdan :KK43: inşAllah geçer.
ay benim neden yok bulantim kizlar

sizin eşiniz iyii yine susama şaşırıyo. benim kociş dün senin göbegin neden çıkmıyo diyoooo :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben de zaman geçmiyo 7-8ci haftayı nasıl bekliycem diyordum şükür geldi geçti yarın randevum var ultrasona giricem Allahım sevindirsin bizi. çok korkuyorum olumsuz birşey söyler diye kendime o kadar qarip geliyoki akşam tuttum idrar testi yaptım sanki sorun olsa(Allah korusun) testte çıkacakmış gibi.. cift cizgiyi daha koyu gördüm sakinleştim hani Allah korusun bebek gelişmese koyulaşmaz diye kendimi avuttum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

sizin eşiniz iyii yine susama şaşırıyo. benim kociş dün senin göbegin neden çıkmıyo diyoooo :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben de zaman geçmiyo 7-8ci haftayı nasıl bekliycem diyordum şükür geldi geçti yarın randevum var ultrasona giricem Allahım sevindirsin bizi. çok korkuyorum olumsuz birşey söyler diye kendime o kadar qarip geliyoki akşam tuttum idrar testi yaptım sanki sorun olsa(Allah korusun) testte çıkacakmış gibi.. cift cizgiyi daha koyu gördüm sakinleştim hani Allah korusun bebek gelişmese koyulaşmaz diye kendimi avuttum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ayyyy cnm benim ya kıyamam sanaa:KK16:
aynı şey bendede var ama..bende test yapıyorum kendi kendime.bebek duruyo oh diye seviniyorum:KK1:
heyecandan taze anneyiz olcak o kadar :KK16:
bu arada benim eşimde karnın şişmeye başladı senin bak diyo,gaz diyorum anlamıyo:KK9:

kiminde erken kiminde geç, kiminde hiç olmuyo ne güzel:KK31:
varsın bulansın,her belirtimde seviniyorum aslında,pıtırcığım büyüyor annesi o yüzden diyorum:KK16:

ne güzel düşünüyosun canım maşallah mide bulantım hat safhadayken onu düşünemiyorum da geçince bende öyle diyorum :KK9::KK16:

Son düzenleme:
ayyyy cnm benim ya kıyamam sanaa:KK16:
aynı şey bendede var ama..bende test yapıyorum kendi kendime.bebek duruyo oh diye seviniyorum:KK1:
heyecandan taze anneyiz olcak o kadar :KK16:
bu arada benim eşimde karnın şişmeye başladı senin bak diyo,gaz diyorum anlamıyo:KK9:

evet ilk hamilelik ilk bebek endişesi işte Allahım güzel sonuçlar nasip etsin hepimize.
qaz olayı bende de var :KK9: bak çımış diyodu 1 hafta önceye kadar 2gündür yok şişkinlik eee göbegin neden çıkmıyo diyoo şimdi de :KK9:
ah bu kocişler dün soruyo şimdi ikiz falan olsa gözükür dimi diyo..gönlü ikizden yana Allahım saglıklı gebelik nasip etsin teklilere de ikizlilere de ücüzlülere dee

şimdi geldim doktordan, 13mm kese, 6,5mm yolk sac var bebiş yok göremediler vajinal de baktılar, üffff çok canım sıkkın kan verdim sonuç 4 te napıcam şimdi yaaaaa. 7+1 de bide vajinal görünmeliydi bebiş dimi???

canım hemen sıkma canını.. geç döllenme olabilir.. doktorun ne dedi.. bir açıklama yapmadı mı?.. bir de sonuç niye taa 4te.. iki saatte çıkacak bir tahlil.. hastanenin internet sitesinden ya da arayarak öğrenebilirsin bence.. iyi haberlerini bekliyoruz..

ne güzel düşünüyosun canım maşallah mide bulantım hat safhadayken onu düşünemiyorum da geçince bende öyle diyorum :KK9::KK16:

valla bende böö oluyorum bulantıdan ama yapcak bişeyde yok napiyim:KK1:
iyi tarafından bakmaya çalışıyorum. Allahım lutfetmiş bebeğimi şükür daha ne isteyeyim:KK16:
bunlarda geçicek..yavrularımızı kucağımıza alınca iyiki yapmışım dicez Allahın izniyle:KK16:

Benimde hiç bulantım yok her kafadan ayrı bir ses çıkıyor mide bulantısının olması sağlıklı gebeliğin belirtisidir diye duymuştum inşallah sadece boş bir yorumdur...

X