2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kimse bana cevap vermicekmi sizin kese ne zaman görüldü ben bugün doktora gittim görülmedi cuma gel görürüz dedi..
ben 4 haftalikti gordum hatda doktor daha kucuk dedi
kan degerim ilk 247 cikti ikncikez baktirmadim 247 di cikdikdan 3 gun sonra gitdim ustden bakti gorukmedi altdan bakti canim gorsendi minigim darisi isteyen herkesin basina insallah kalp atislarinida duyarim 2 hafta sonra gel dedi daha 27 sine cok var ama cok heyacanliyim
Arkadaşlar benim çok şiddetli mide bulantılarım oluyordu.istifra etmiyordum ama çok fenaydım.
ama 2 gün öncesi bütün belirtiler tık diye durdu.önce takmıyordum ama sonra kalbi durmuştur falan dediler.
bende doktoru aradım oda bianda kesilen belirtiler tehlikeli olabilir dedi.yanına çağırdı.
çokk korkuyorum çok bundan önce 2düşüğüm olmuştu.dua edin neolur.
gelince morelim olurrrsaa yazarım.
canim ya hic birsey olmaz iyi haberlerle don insallah
kızlar çarşamba güü hastaneye giecez netteki hesplayıcılara göre 6+5 günlk olacaz inş. keseyide bebeişide görüp kalp atışlarını duyarız... rabbm kimseti böyle merakta bırakmasın hep hayırlı güzel haberlerşni alalım bebişlerin şimdide ilerki yaşamları boyuncada....inşaallah...
insallah canim amin bitanem hadi hayirlisi az kalmis

kızlar sizde ben gibi bebek doğunc şunu söyle yaparım böyle oyunlar oynarız şöyle oyuncaklar alırız vs diye bakınmya başladınz mı... çok faydalı bir iki blog buldum etkaca, canla cerenin oyun günlüğü ve montessori etkinlikleri diye belki ilginizi çeker...
ben henuz oyunlara diyilde giysilere arabalar filan bakiyorum bebek icin

kızlar şimdi çıkmam lazım... sular buz tutmuştu çözüldü şimdi.. hemn gidip mutfağa el atayım...

sizin eşiniz iyii yine susama şaşırıyo. benim kociş dün senin göbegin neden çıkmıyo diyoooo :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben de zaman geçmiyo 7-8ci haftayı nasıl bekliycem diyordum şükür geldi geçti yarın randevum var ultrasona giricem Allahım sevindirsin bizi. çok korkuyorum olumsuz birşey söyler diye kendime o kadar qarip geliyoki akşam tuttum idrar testi yaptım sanki sorun olsa(Allah korusun) testte çıkacakmış gibi.. cift cizgiyi daha koyu gördüm sakinleştim hani Allah korusun bebek gelişmese koyulaşmaz diye kendimi avuttum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

iyi bak gelmiş senin günün ,iyi haberler alırsın inş.
benim kızım küçük olduğu için dışarı pek çıkamıyorum yoksa nerdeyse bende bugun gidip sağlık ocağına tekrar kan vrecektim hcg kaç olmuş diye :)

selam hanımlar.. ben de Allah nasip ederse 2014 ağustos annesi adayıyım.. geçen cumartesi günü öğrendim. reglim 4 gün geçmişti. cumartesi akşamı eşim test aldı.. sabahı beklemeden yaptım çift çizgiyi görünce şok oldum.. bekliyordum ama şaşırdım ve hala inanamıyorum. perşembe günü ilk kontrole gidicez hayırlısıyla.. 3 yaşında bir oğlum var.. arayı açmadan yapalım dedik..Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli bir gebelik geçirmeyi ve evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

selam hanımlar.. ben de Allah nasip ederse 2014 ağustos annesi adayıyım.. geçen cumartesi günü öğrendim. reglim 4 gün geçmişti. cumartesi akşamı eşim test aldı.. sabahı beklemeden yaptım çift çizgiyi görünce şok oldum.. bekliyordum ama şaşırdım ve hala inanamıyorum. perşembe günü ilk kontrole gidicez hayırlısıyla.. 3 yaşında bir oğlum var.. arayı açmadan yapalım dedik..Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli bir gebelik geçirmeyi ve evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

merhabalar sanırım aynıyız :) benm cuma günü tam 4.haftam oldu sennde öyle heralde

merhabalar canım.. sat 10 aralık benim.. bugün tam 5.hafta oldu sanırım netteki hesaplamalara göre..yakınız sanırım :)

işte nettekine göre çıkmıyor ne yazıkki :) ben son ilişkiyi çarşamba günü yaşadım ama döllenme cuma günü olmuş doktorun hesabına göre döllenme 3 gün sonra bile olabiliyor arada en fazla 3-4 gün var sanırım

canım alttan muayenenin tehlikesi yok, çoğumuz o şekilde baktırıyoruz, doktoruma sordum herhangi bir zararı yok bebeğe dedi :KK66:

ben hiç baktırmadım doktorda önermedi zaten önce bir keseyi görelim dedi ama genelde öyle duyuyoruz benm aklıma öyle yerleşmiş doktor alttan dese bile baktırmam sanırım :)

merhabalar sanırım aynıyız :) benm cuma günü tam 4.haftam oldu sennde öyle heralde

işte nettekine göre çıkmıyor ne yazıkki :) ben son ilişkiyi çarşamba günü yaşadım ama döllenme cuma günü olmuş doktorun hesabına göre döllenme 3 gün sonra bile olabiliyor arada en fazla 3-4 gün var sanırım[/QUOTE

benim ne zaman olduğuna dair hiç bir fikrim yok :) 3 aydır çalışıyorduk..olmadı.. bu ay da ne yattım ne belime yastık koydum.. aklıma bile gelmedi.. ama Allah ın işi işte :)) ben 33 yaşındayım.. ilk gebeliğimde 9 ay uğraşmıştık sonra kalbi durduğu için almışlardı. ondan 6 ay sonra tekrar gebe kaldım ve oğluşumu aldım kucağıma.. yaş ilerlemeden kardeşsiz bırakmayalım dedik.. ama tuhaf bir şekilde ben hala inanamıyorum .. ilk iki gebeliğimde müthiş bir heyecan , tuhaf duygular vardı.. şimdi daha sakinim..bakalım perşembe günü kısmetse ilk buluşmamım olacak minik kuzuyla.. o zaman daha iyi anlarım heralde..

kızlar ben oğlumda doğuma kadar cleaxane iğne kullandım.. kan pıhtılaşması vardı..sonra preeklampsi de olmuştum.. şimdi yine doktor bana iğne verir dimi? benim gibi olan var mı acaba?

ben hiç baktırmadım doktorda önermedi zaten önce bir keseyi görelim dedi ama genelde öyle duyuyoruz benm aklıma öyle yerleşmiş doktor alttan dese bile baktırmam sanırım :)

hiç bir tehlikesi yok canım merak etme.. hatta erken dönemde bir sorun varsa daha kolay anlaşılmasını sağlıyor..

işte nettekine göre çıkmıyor ne yazıkki :) ben son ilişkiyi çarşamba günü yaşadım ama döllenme cuma günü olmuş doktorun hesabına göre döllenme 3 gün sonra bile olabiliyor arada en fazla 3-4 gün var sanırım[/QUOTE

benim ne zaman olduğuna dair hiç bir fikrim yok :) 3 aydır çalışıyorduk..olmadı.. bu ay da ne yattım ne belime yastık koydum.. aklıma bile gelmedi.. ama Allah ın işi işte :)) ben 33 yaşındayım.. ilk gebeliğimde 9 ay uğraşmıştık sonra kalbi durduğu için almışlardı. ondan 6 ay sonra tekrar gebe kaldım ve oğluşumu aldım kucağıma.. yaş ilerlemeden kardeşsiz bırakmayalım dedik.. ama tuhaf bir şekilde ben hala inanamıyorum .. ilk iki gebeliğimde müthiş bir heyecan , tuhaf duygular vardı.. şimdi daha sakinim..bakalım perşembe günü kısmetse ilk buluşmamım olacak minik kuzuyla.. o zaman daha iyi anlarım heralde..

aynen benmde kötü bir gebelik sürecim geçirdi bende onun nasıl olduğunu anlamadım evlendikten 2 ay sonra olmuştu :) ama bu bebiş için ben baya bir uğraştım tam ümidim kesilmişken güzel haberi aldım :) ben sürekli gidiyorum doktora hatta bıktırdım artık kadını doğursunda kurtulayım diyordur kesin :) bu cuma bizde gidip kese göreceğiz inşallah bende hiç tık yok sende nasıl durumlar bulantı vs..

çıktı 6/12/2013 te bhcg 6.400
16/12/2013 te bhcg 13.400 ama doktora ulaşamıyorum.
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bak canım ne güzel işte sonucun iyi heyecan yaptın boşuna...sen o doktoru boş ver bazısının cihazı dogru düzgün çalışmıyo bile her halde eski. sorun olsaydı bebek olmasaydı(ALLAH korusun) degerin yükselmezdi.hem sen yazdıktan sonra internette araştırdım bebek gözükmesi 6ile 10cu haftada oluyormuş ha 10cu haftayı gecip yine bebek gözükmezse o zaman sorun vardır diyo.üstelik sen 7.haftada olduguna eminmisin çünki ben de internetteki hesaplamadan yapınca 7 hafta çıkıyo ama ben kontrolde oldugum için geç yumurtladıgımı biliyorum yani ben daha 6lardayım bence yani o otomatik hesaplamaya kafa takma o standart 12 mak.14. gün yumurtlayanlar için dogru sonuç verir sen o gün yumurtladıgını kontrolde olmasan bilemiycenkiii:26:
:KK9::KK9::KK9:ay canim ya kocisder boyledir benimkide usgde doktor kese burda dediginde hani bebek bende bakiyim
doktorda oglum kese bu bebek biraz gecsin olusur dedi :KK9:
Rabbim yuzumuzu guldursun
AMİN İNŞALLAH.qaliba bizim bu kocalarla baya bir maceramız olucakkkkk:KK9::KK9::KK9:

kimse bana cevap vermicekmi sizin kese ne zaman görüldü ben bugün doktora gittim görülmedi cuma gel görürüz dedi..
ben daha görmedimki kuzum onun için cevap vermedim :KK17::KK17::KK17:

Arkadaşlar benim çok şiddetli mide bulantılarım oluyordu.istifra etmiyordum ama çok fenaydım.
ama 2 gün öncesi bütün belirtiler tık diye durdu.önce takmıyordum ama sonra kalbi durmuştur falan dediler.
bende doktoru aradım oda bianda kesilen belirtiler tehlikeli olabilir dedi.yanına çağırdı.
çokk korkuyorum çok bundan önce 2düşüğüm olmuştu.dua edin neolur.
gelince morelim olurrrsaa yazarım.
benim de belirtiler degişiyo yani bunun sorun oldugunu sanmıyorum.İnşallah sorun yoktur bu da bir boş panikdir sen de güzel sonuçla gelirsin İnşallah.ne zaman gidiyorsun peki?
kızlar sizde ben gibi bebek doğunc şunu söyle yaparım böyle oyunlar oynarız şöyle oyuncaklar alırız vs diye bakınmya başladınz mı... çok faydalı bir iki blog buldum etkaca, canla cerenin oyun günlüğü ve montessori etkinlikleri diye belki ilginizi çeker...
ayyyyy canım hayal kurmaktan korkar oldum İnşallah yarın herşeyin yolunda oldugunu öyreneyim o blogların linkini alırım senden olurmu canım :KK76::KK76::KK76:
iyi bak gelmiş senin günün ,iyi haberler alırsın inş.
benim kızım küçük olduğu için dışarı pek çıkamıyorum yoksa nerdeyse bende bugun gidip sağlık ocağına tekrar kan vrecektim hcg kaç olmuş diye :)

:KK9: evet geldi günüm gelmesine deminde uyuyup unutmak istiyorum heyecanımın yatışmasını istiyorum daha rahatlıyamadım bakalım İnşallah yarın güzel haber alırım:KK16::KK16::KK16:

Canım 3. kontrolümüz bizim hala alttan bakıyor doktorumuz, yani alttan bakmada da cihaz kullanımı tahmin edildiği gibi değil ki, yani ulaşacağı yer belli, bilmiyorum ama çok şükür birşey olmadı.

aynen benmde kötü bir gebelik sürecim geçirdi bende onun nasıl olduğunu anlamadım evlendikten 2 ay sonra olmuştu :) ama bu bebiş için ben baya bir uğraştım tam ümidim kesilmişken güzel haberi aldım :) ben sürekli gidiyorum doktora hatta bıktırdım artık kadını doğursunda kurtulayım diyordur kesin :) bu cuma bizde gidip kese göreceğiz inşallah bende hiç tık yok sende nasıl durumlar bulantı vs..

benim ilk iki gebeliğimde hiç belirtim olmamıştı.. oğluma hamile olduğumu da idrarda yanma var diye adetime 4 gün kala doktora gittiğimde öğrenmiştim..ama bunda belim çok ağrıyor..arada idrarda yine yanma var.. ve tuhaf bir bulantım var.. yani öyle çıkaracak gibi değil de değişik.. bir de ne kadar yemek yesemde yemek yedikten sonra tıka basa hissetmiyorum kendimi..arada alt karnım ve kasıklarıma ağrı giriyor.. bu hamileliğim bayağı değişik geçecek anlaşılan.. senin ilk bebişin mi olacak canım

X