2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

şimdi geldim doktordan, 13mm kese, 6,5mm yolk sac var bebiş yok göremediler vajinal de baktılar, üffff çok canım sıkkın kan verdim sonuç 4 te napıcam şimdi yaaaaa. 7+1 de bide vajinal görünmeliydi bebiş dimi???

canım belki geç döllenme olmuştur..sıkma canını benim bir arkadaşım 8 haftadan sonra görüldü..bende bugün gidecem doktora benimdaha cok yeni keseyi görcez daha:))

Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım bat : 6 aralık tı ve olmadı. muhtemelen bebeğim 3-4 haftalık gibi. emin değilim şuan. ama tahmini doğum tarihi 15 ağustos. daha öğreneli 5 gün oluyor. Beta hcg 5 gün önce 469 du. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasp etsin inşallah. :nazar::emir_bebek:En Büyük KK:KK49:

Merhaba kızlar ben de aranıza yeni katıldım bat : 6 aralık tı ve olmadı. muhtemelen bebeğim 3-4 haftalık gibi. emin değilim şuan. ama tahmini doğum tarihi 15 ağustos. daha öğreneli 5 gün oluyor. Beta hcg 5 gün önce 469 du. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasp etsin inşallah. :nazar::emir_bebek:En Büyük KK:KK49:

hoş geldin canım benimde son batım 10 aralıktı bugün kan tahlili yaptırdım 2338 çıktı seninkide yükselmiştir öğlen doktora gideceğim keseyi görürüz bugün dedi..yaş kaç ilk bebeğinmi:KK16::KK16::KK16:

Bende ağustos annesi olacağım inşallah :) Bizde daha bebişimizin varlığını 11 aralıkta benim doğum günümde öğrendik değerimiz 50.07 ydi daha çok küçüktü, 4 gün sonra yani bugün 460 çıktı değerimiz henüz kesemizi bile görmedik eşim göreve gidecek ve 1 hafta bekleyeceğim onun gelmesini siz kesenizi kan değeriniz kaçken gördünüz??

aaa bende seninle aynıyım. beta hcg de aynııı. ve benimde kese görülmedi tatlım doktor bir hafta sonra tekrar çağırdı . önümüzdeki cuma keseyi görmeye gideceğiz. ve ondan sonraki muanede de kalp atışına bakılacak. çok heyecnlıyım. son üç günüm kaldı kese için.

hoş geldin canım benimde son batım 10 aralıktı bugün kan tahlili yaptırdım 2338 çıktı seninkide yükselmiştir öğlen doktora gideceğim keseyi görürüz bugün dedi..yaş kaç ilk bebeğinmi:KK16::KK16::KK16:

evt tatlım yükselmiştir bende ilk devlette yaptırdım 469 du ertesi gün özele gittim sonuçları gösterdim tekrar yaptırmak istemedim doktor muhtemelen 500 lerdedir dedi. evt ilk bebeğim canım yasım 25 :) yeni girdim. bana da sürpriz oldu tamamen. bakalım gelecek cuma ne olacak. şimdiden herşeyini düşünmeye başladım.

senin yasın kaç tatlım ilk bebeğinmi?

evt tatlım yükselmiştir bende ilk devlette yaptırdım 469 du ertesi gün özele gittim sonuçları gösterdim tekrar yaptırmak istemedim doktor muhtemelen 500 lerdedir dedi. evt ilk bebeğim canım yasım 25 :) yeni girdim. bana da sürpriz oldu tamamen. bakalım gelecek cuma ne olacak. şimdiden herşeyini düşünmeye başladım.

senin yasın kaç tatlım ilk bebeğinmi?

ben 34 canım bir kızım var 4 yaşında 9 ay önce bir düşüğüm oldu..hayırlısıyla şimdi 4 yada 5 haftalık hamileyim bugün doktora gidecem keseyi görürüzdedi inşallah herşey yolunda gider..

iyiyim canım tşkler bende 6.haftanın içindeyim.cumartesi kontrolüm war kalp atışalarını duymak için inşaallah bi sıkıntı çıkmaz..sen nasılsın bebişin ne kadarlık..?:KK49:

iiyim çok şükür canım..benimde 5 haftalık canım bugün gidecem doktor keseyi görürüz demişti..inşallah çıkmaz canım..ilk bebeğinmi..

ben malesef canim orgunu becermem :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:
evet calismiyorum
vakit tez kecsede hazir birseyler alsam bebegime
nebiliyim baska ne yapsamki :26:
bak oyrene bilirsin canım ben kitaptan oyrenmistim orta okulda. şimdi internetten baktım yapa bilirim bence en azından bikaç kez izlesem elim alışır pc başından da uzaklaşırım çünkü pcnin zararlı oldugunu söylüyorlar onun için uzaklaşmam lazım
İnşallah herşey yolunda olsun da derdimiz örgüyü becerememek olsun :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

arkadaşlar herkese merhabalar bebişlerinizle beraber sağlıklı günlerrr:KK49::KK49::emir_bebek:
AMİİİİNNNN canım.:KK16: Allahım bebişlerimizle sevindirsin bizi İnşallahh

şimdi geldim doktordan, 13mm kese, 6,5mm yolk sac var bebiş yok göremediler vajinal de baktılar, üffff çok canım sıkkın kan verdim sonuç 4 te napıcam şimdi yaaaaa. 7+1 de bide vajinal görünmeliydi bebiş dimi???

ben pek anlamıyorum canım herhalde gec döllenmedir :44: doktoruna sormadınmı??? o da gec döllenme ola bileceyini söyledimi? az kalmış sonucunun çıkmasına İnşallahhh güzel çıkar içini ferah tut sonucu da yaz tamammı?? :KK16::KK16::KK16: güzel haberler bekliyoruuuzzzzz :KK34:

canim korkma bitanem erken heralde sen bekle insallah iyi haberler verirsin

iiyim çok şükür canım..benimde 5 haftalık canım bugün gidecem doktor keseyi görürüz demişti..inşallah çıkmaz canım..ilk bebeğinmi..

evet ilk bebeğim 7-8 ay kadar istemiştik,oldu çok şükür.bende 5 haftalık gormustum keseyi. çok bulantılarım war. senınde çok oluyomu .

aaa bende seninle aynıyım. beta hcg de aynııı. ve benimde kese görülmedi tatlım doktor bir hafta sonra tekrar çağırdı . önümüzdeki cuma keseyi görmeye gideceğiz. ve ondan sonraki muanede de kalp atışına bakılacak. çok heyecnlıyım. son üç günüm kaldı kese için.

Biz ilk öğrendğimiz gün doktora grtik 1 hafta sonra gel dedi ama 2 günde 2 kat en düşük yükselme payını hesapladı aslında çarşmba yada perşembe görünür bnce kesemiz ama babanız cuma gelicek o yüzden cumartesi özele gitcez muayeneye :) inşallah bizimledir keselerimiz :)

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum ilk bebeğim olacak bdt 19-08-2014 son adet tarihim 11-11-2013 yaşım 29 ve bursadayım

Canım bende olmuştu 2 gün sürdü, geçti sonra. doktorum çoğu zaman anlamsız olduğunu söyledi gelen kahverengi akıntının, kırmızıya dönüşmediği sürece sıkıntı yok demişti. Progestan da kullanıyorsan gönlünü ferah tut, inşallah bebeğin sana tutunmaya çalışıyordur :)

İnşallah cnm bugün 5. gün biraz azaldı gibi... Allahım lütfen bitsin çok korkuyorum...Yatamıyorumda çalışıyorum kalp atışını duymadan kimseye söyleyemediğim için normal hayatıma devam ediyorum yapacak bişey yok dua ediyorum sadece kendime ve tüm hamişlere... sizde dua edin kızlar benim için ltfn...

bayanlar kahverengi akıntı yaşayan varmı? 5+4 üm keseyi gördüm 2 gün önce. kalp atışı için cuma günü gidicem çok tedirginim. progestan kullanıyorum sabah akşam ama geçmiyor..:KK43:

Ben yaşadım canım yaklaşık bi hafta sürdü benimki. Hep yat hiç kalkma ve progestanı düzenli iç sakın bırakma. Allah ın izniyle geçer inşallah bol bol dua et :)

X