2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

inşallah kendıne göre bulursun doktor medicalpark a gidiordum ben ilk gebeliğimde kadın tlf bakmıordu hiç kaç kere aradım anca parayla iş yapıorlar. Malatyalı olmana sevındım. benım eşim Malatyalı ailesi orda. bizde geliyoruz. ben izmşrdeyim burda doktor alternetifi çok.

izmirde Reşat Bozoklar var bizim aile dr. umuz çok iyi bir dr. tavsiye ederim kızlar..

merhabalar canım :) özelden msj attım ama msj kutun doluymuş :) topiğine geldim bende :) benide o güzel listeye eklersen sevinirim :) 3 .cü bebeğim muhtemel doğum 23.08.2014 allahın izniyle :):emir_bebek:

ekledim cnm hg aramızaa :)

kizlar ben geldim
kesemizi gorduk cok sukur
ama cok kucuk
dedi henuz tam yerlesmemis bile dedi
3-4 hafta dedi 1 hafta geriden gidiyorum
ilk ustden bakti gormedi
cok kordum sonra altdan bakti sukurler olsun gorundu esimde gordu cok mutlu olduk
inanin
agrilarda rahimde gerginlik var ilac yazdi onnan oluyormus
darisi isteyen herkesin basina amin 2 hafta sonra yine cagirdi yine gidicem insallah bebegimi gormeye:KK16:

çok sevindim canım herşeyin yolunda olduğuna.. boşuna üzmüşsün kendini..

KIzlar acil yardim 28 agustosta anne oldum ve bugun ogrendimki hamileyim kimseye siylemedim daha eaime bile napicami bilnez haldeyim agliycam nerdeyse lutfen bisey soyleyin bana napicam ben simdi cinar daha 3 aylik

tatlım hakkınızda hayırlısı böleymiş..
bu şekilde hamile kalıp doğum yapan çok var..
çocuklar ikiz gibi büyüyorlar..
tabii ki de çok zor olcak
Ama ALLAH yardım eder tatlım sakın aldırıp okadar büyük bir günahın altına girme ..

Canım çok çok geçmiş olsun,Allah sabırlar versın beterinden korusun,evladını sana bağışlasın,hayırlı sağlıklı yeni evlatlar nasip etsin..ben üç yıldan sonra gebe kaldım ilk gebeliğim ve çok tedirginim,daha çok yolun başındayım neyle kaşılaşacağımı bilmiyorum...Allah hepimizi korusun herşeyin hayırlısını versin..
sağol canım hepimizin evlatlarını bağışlasın Rabbim
canim benim gecmis olsun gercekten senin adina cok uzuldum Allah en kisa zamanda yerini doldursun
sağol canım inşaallah
senden yorum almaya utandım canım özür dilerim :KK50: senin sorunun yanında benimki qaliba sadece panik.. hakkımızda hayırlısı olsun

aşk olsun canım neden öyle diyorsun soracaksın tabi niye utanasın ben böyleyim diye siz sevincinizi heyecanınız endişenizi paylaşmayacakmısınız, ben zaten girememe daha canım bu sayfaya sizlerin sevinci benimde ama üzülüyorum yinede

izmirde Reşat Bozoklar var bizim aile dr. umuz çok iyi bir dr. tavsiye ederim kızlar..

:)) reşat beyle benim dr um yiğit aynı muaynehanedeler :) aynen benimde aile ve dost dr umuz..

karşılaşırız belki :)):KK52:

canım ben Bursa da yaşıyorum ama İzmir de olsam mutlaka karşılaşırdık :KK1:
çünkü ona giderdim..
işinde uzaman mükemmel bir dr. :))

bişey sorucam siteye ismimle giriş yaptığımda 48 e yakın sayfa görüyorum girişsiz baktığımda 60 falan neden acaba :)
bu arada progestan ımı içtim yine uykum geldi :)) :KK52:

yarın büyük gün! kocacımla birlikte ilk muayenemize gideceğiz. inşallah kalp atışlarını güzelce duyarız bebişimizin. Nasıl bir heyecan bu Allah'ım daim etsin inşallah :)

yarın büyük gün! kocacımla birlikte ilk muayenemize gideceğiz. inşallah kalp atışlarını güzelce duyarız bebişimizin. Nasıl bir heyecan bu Allah'ım daim etsin inşallah :)

ayy ben de yarın gidiyorum :) İnşallah hep beraber iyi haberlerle döneriz. Allah tamamına erdirir inşallah :))

kızlar hepınızın bebeklerı hayırlı olsun.sormak ıstedıgım bır ıkı soru vardı.adet gecıkmesıylemı ogrendınız hamıle oldugunuzu.yoksa gecıkmeylemı test yaptınız.bırde henuz hamıle oldugunuzu ogrenmeden önce adet olacakmıs gıbı belırtılerınız varmıydı.adet sancısı bulantı yanı adet belırtılerınız varmıydı

ayy inşallah. seninki kaç haftalık? biz 6+3'üz bugün.

6+6 günlüğüz henüz... öncesinde 11 haftalık bir meleğimin karnımda kalbi durdu. o yüzden ben çok tedirginim:KK43:( Allah hayırlısı ile kucaklarımıza almayı naip eder inşallah:)) bizim randevu 12:20 de.... siz ne zaman gidiyorsunuz? ilk mi?

merhaba sevgili anne adayları bende aranıza katılmak istıyorummm.benim bebişimde ağustos ta kollarımda inşaallah=):KK9::KK9::KK49:

6+6 günlüğüz henüz... öncesinde 11 haftalık bir meleğimin karnımda kalbi durdu. o yüzden ben çok tedirginim:KK43:( Allah hayırlısı ile kucaklarımıza almayı naip eder inşallah:)) bizim randevu 12:20 de.... siz ne zaman gidiyorsunuz? ilk mi?

cnm hayırlı olsun.inşallah tüm anneler gidince sevinçli döner. ben dün gittim çok heyecanlıydım( 6+6 ). çünkü gecen yıl 6 aylık gebeliğim sonlandırıldı. ikinci boştu çok tedirgindim. ama o minnacık kalbin attığını duyunca tüm stres geçiyor. pozitif düşünün. rabbım hayırlı olanı nasip etsin bizleri. kafanıza hiç birşeyi takmayın. mutlu olunca herşey gzl oluyor.

kızlar hepınızın bebeklerı hayırlı olsun.sormak ıstedıgım bır ıkı soru vardı.adet gecıkmesıylemı ogrendınız hamıle oldugunuzu.yoksa gecıkmeylemı test yaptınız.bırde henuz hamıle oldugunuzu ogrenmeden önce adet olacakmıs gıbı belırtılerınız varmıydı.adet sancısı bulantı yanı adet belırtılerınız varmıydı

cnm inşallah sendende gzl haberler duyarız. herkeze gör değişir. ben günümde gittim geçmeden hemen çıktı kanda. hiç belirtim yoktu. sadece ben hamile kalınca gözlerim parlar öyle anlıyorum.. ve altıncı haftadan sonra miğde bulantısı tiksinme yaşıyorum.

Kızlar bende bugünde kahverengi leke geldi. İki gün önce de gelmişti. Azıcık bişey ama çok korkuyorum. Bugün biraz temizlik yapmıştım çok zorlamadım kendimi Ama ondan olmuş olabilir mi?

Benim gibi leke gelen var mı?

Ben adetime yakın hep adet görecek gibi hissttim kendimi. Karnım belim ağrıyordu. Bulantı olmadı ama.

Kızlar bende bugünde kahverengi leke geldi. İki gün önce de gelmişti. Azıcık bişey ama çok korkuyorum. Bugün biraz temizlik yapmıştım çok zorlamadım kendimi Ama ondan olmuş olabilir mi?

Benim gibi leke gelen var mı?

Ayy canım benimde geçen hafta kahverengi lekelenmelerim oldu. Doktora gittim progestan verdi bihafta sürdü lekelenmeler şimdi geçti çok şükür. Randevum çarşamba günü ozmna kdr hap içmeye devam edicem. Sende hemen doktora git bence gidemiyorsanda telefon et. Gebelikte kanama lekelenme çok sık rastlanan bir durum olsada asla hafife alınmamalı.

ayy ne gzl cnm. benım eşimde Malatyalı tatillrde hep geliyoruz. yaza da bebişimizle gelicez inşallah. birlikte sağlıklı sıhatlı doğarlar inş. benı 2hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.

Beni de 2 hafta sonra cagirdi kan testleri falan yapti cok iyi cikti

X