2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ahmet bey bir kontrolde alıyorsa ıkıncısınde almıyor 90 tl ii bi doktor. doğumuda karataşta yaptırıyormuş. ben daha önce prof dr fuat akercana gidiordum. odaha beter para verirsen konuşuyor yoksa bilgi vermiyor.

pek bir bilgim yok güzelim ama arkadaşım 150 tl verdiği için zorlanmıştı haa başka ahmet varsa orda bilemem ama adı ahmetti onu biliyorum

kizlar ben geldim
kesemizi gorduk cok sukur
ama cok kucuk
dedi henuz tam yerlesmemis bile dedi
3-4 hafta dedi 1 hafta geriden gidiyorum
ilk ustden bakti gormedi
cok kordum sonra altdan bakti sukurler olsun gorundu esimde gordu cok mutlu olduk
inanin
agrilarda rahimde gerginlik var ilac yazdi onnan oluyormus
darisi isteyen herkesin basina amin 2 hafta sonra yine cagirdi yine gidicem insallah bebegimi gormeye:KK16:
sen boş yere tedirgin olmuşsun canım o agrılar normaldir ben de yaşadım aynı senin gibi bel agrısı da çektim ama şimdi geçti qaliba daha yok öyle agrı falan.her halde yerleşince biraz agri yapıyo miniyimiz ben geldim diyoooo:KK9: keseni de görmüşsün tebrikler canım.:KK16::KK16::KK16:
162.9 çıktı hcg şükürler olsun :):KK52:
tebrikler arkadaşıııımmm :KK16::KK16::KK16::KK16: benim ilk degerime yakın bende ilk kez 170 çıkmıştı. İnşallah kucagımıza da alıcaz Allahın izniylee:KK16::KK16::KK16::KK16:

Kizlar bir sey daha sorucam.. Benim adetimi iki gun gece hormin testi yaptirdik hcg 690 cikti.. Doktor bir daha hormon testi istemedi.. Herkes iki gunde bir yaptiriyor mu yoksa benim gibi olan var mi?..
degerin gününe göre güzel her halde ondan tekrar istemedi.mesela ben ilk kan verdiyim yer başka yerdi 2gün sonra kendi doktorumun kliniyinde kan verdim biraz az çıktı ama başka yerle kıyaslamıyorum gününe göre bu iyi dedi bir daha istemedi sadece kaliteli yumurtadanmı diye estradiol ve progestrona baktı.sonra her şey yolunda dedi 20 gün sonraya randevu verdi ultrason için. hakkımızda hayırlısı bakalım İnşallah herşey yolunda gider.
KIZLAR-bişey sorucam benim 2 3gündür bir endişem :KK14::KK14::KK14: var çok korkuyorum doktora gitmeme daha 4günüm var sabr edemiyorum. ben mesela yatagımda ani dönerken ve ya ani kalkarken ne bileyim yani bacagımı ani haraket ettirsem bi kramp giriyo bi kaç saniye öyle kala kalıyorum geçinceye kadarrrr bu nedir sizce????

sen boş yere tedirgin olmuşsun canım o agrılar normaldir ben de yaşadım aynı senin gibi bel agrısı da çektim ama şimdi geçti qaliba daha yok öyle agrı falan.her halde yerleşince biraz agri yapıyo miniyimiz ben geldim diyoooo:KK9: keseni de görmüşsün tebrikler canım.:KK16::KK16::KK16:

tebrikler arkadaşıııımmm :KK16::KK16::KK16::KK16: benim ilk degerime yakın bende ilk kez 170 çıkmıştı. İnşallah kucagımıza da alıcaz Allahın izniylee:KK16::KK16::KK16::KK16:

degerin gününe göre güzel her halde ondan tekrar istemedi.mesela ben ilk kan verdiyim yer başka yerdi 2gün sonra kendi doktorumun kliniyinde kan verdim biraz az çıktı ama başka yerle kıyaslamıyorum gününe göre bu iyi dedi bir daha istemedi sadece kaliteli yumurtadanmı diye estradiol ve progestrona baktı.sonra her şey yolunda dedi 20 gün sonraya randevu verdi ultrason için. hakkımızda hayırlısı bakalım İnşallah herşey yolunda gider.
KIZLAR-bişey sorucam benim 2 3gündür bir endişem :KK14::KK14::KK14: var çok korkuyorum doktora gitmeme daha 4günüm var sabr edemiyorum. ben mesela yatagımda ani dönerken ve ya ani kalkarken ne bileyim yani bacagımı ani haraket ettirsem bi kramp giriyo bi kaç saniye öyle kala kalıyorum geçinceye kadarrrr bu nedir sizce????
ilk cocugum belkide ondan boyleyim canim cok panikliyim yinede sukurler olsun kramp bende de oluyor bazen en cok geceleri

önceki gebeliklerimde oldumu hatırlayamadım canım ya yanlış cvp vermeyim :KK43:

canım benim kramp bacagıma girmiyoo rahimin sag tarafına :KK5: ama ben izlemedeydim sol tarafımdan yumurtladım bebek yerleşmesi olsa solda olurdu oldu daa bi kaç gün 1 2afta öncee.ama bu ne bilmiyorumm:KK14::KK14::KK14:

KIzlar acil yardim 28 agustosta anne oldum ve bugun ogrendimki hamileyim kimseye siylemedim daha eaime bile napicami bilnez haldeyim agliycam nerdeyse lutfen bisey soyleyin bana napicam ben simdi cinar daha 3 aylik

canım benim kramp bacagıma girmiyoo rahimin sag tarafına :KK5: ama ben izlemedeydim sol tarafımdan yumurtladım bebek yerleşmesi olsa solda olurdu oldu daa bi kaç gün 1 2afta öncee.ama bu ne bilmiyorumm:KK14::KK14::KK14:

ben hiçç sıkıntı yapma derim çünkü daha nelerrrrr yaşıycaz ee anne oluyorsun :) :KK53:

KIzlar acil yardim 28 agustosta anne oldum ve bugun ogrendimki hamileyim kimseye siylemedim daha eaime bile napicami bilnez haldeyim agliycam nerdeyse lutfen bisey soyleyin bana napicam ben simdi cinar daha 3 aylik

sezeryan ile doğum yaptıysan dr un ile acil görüşmen lazım canım ..bende aynısını yaşadım :KK43: ama aldırdım çünkü eşimle çok kötüydük o adama bir çocuk daha veremezdim ..
eşinle bir sorunun yoksa dr un öngörürse elbette doğur sakın kıyma ona ve bir avazda büyürr giderler şimdiki bebeğine arkadaş olur komşu çocuklarına muhtaç kalmazsın ve bir kardeş en nihayetinde yapmalısın bebeğine :):emir_bebek::KK49:

ekledim cnm..
belirtiler için henüz erken
6 hafta dan sonra ya da 1.5 aydan sonra başlar..
fazla takılmaz keyfini çıkarmaya bak..
yeemene içmene dikkat et tatlım..
bende 20 sinde kontrole gitçem :KK49:
hayırlısı olsun inş bakalım :))

27 samsun 1. gebelik sat 02.11.2013 muhtemel tarih 09.08.2014:KK23:

Arkadaşlar bende 6+6 haftalık hamileyim. 2 hafta önce doktora gittiğimde kese göründü pazartesi tekrar gidecem inşallah bebeğimi görebilirim.

Son düzenleme:
ben hiçç sıkıntı yapma derim çünkü daha nelerrrrr yaşıycaz ee anne oluyorsun :) :KK53:
hmmm :26::26::26: İnşallah sorun yoktur sadece rahim kasılmasıdır İnşallahhh
canım sezeryansa doktoruna danış yok normal dogumsa buna kocanla beraber kara ver derim. bizler sizin aileye karışamayız.İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun
hadi hayirlisi canim insallah guzel haberlerle gel 4 gun sonra insallah
İnşallah Rabbimmm güldürsün yüzümüzüüüü

canım benim ya ben senin durumunu okudum ama o kadar üzüldüm ki hiç bir şey yazamadım.. çok çok geçmiş olsun.. allah bir daha yaşatmasın inşallah.. bi taraftan da benim yüzümden öğrendin diye kızdım kendime.. ama dediğin gibi erken farketmen lehine olmuş olabilir.. bilmiyorum ki çok üzüldüm ama..

Canım hiç üzülme senle ilgisi yok ki sayende erken farkettim, üzülmek yok hamilesin

canım benim öncelikle cok gecmiş olsun üzülme diyemiyorum insan cok üzülüyor bu durumu burdaki cogu kişi bebegini kaybetti ve boş gebelik kimyasal gebelik yaşadı insan o durumda sadece bende oldu gibi düşünüyor ama sıkma kendini 1 evladın var allah bagışlasın ikinci de inşallah gelir rabbim ne zaman verecegini kimse bilmiyor tatlım ve hamileyiz diye kesin dogrucaz diye bişede yok bende kaybettim 1 yılll beklemiştim hamile kalmayı ilk bebegim olucakdı ama erken bıraktı beni hayırlısı buymuş 3 ayda kalbi durdu var olanı kaybetmek daha zor inan bana :KK14::KK14:bir de bişe sormak istiyorum boş gebelikde yükselen deger düşmeyemi başlıyor bu konuda hic bir bilgim yokda:26::26:
sağol canım inşallah bu bebeğini sağ salim alırısın kucağına
kizlar ben geldim
kesemizi gorduk cok sukur
ama cok kucuk
dedi henuz tam yerlesmemis bile dedi
3-4 hafta dedi 1 hafta geriden gidiyorum
ilk ustden bakti gormedi
cok kordum sonra altdan bakti sukurler olsun gorundu esimde gordu cok mutlu olduk
inanin
agrilarda rahimde gerginlik var ilac yazdi onnan oluyormus
darisi isteyen herkesin basina amin 2 hafta sonra yine cagirdi yine gidicem insallah bebegimi gormeye:KK16:

gözün aydın canım için rahatlamıştır

Canım kramplar normal ani kalkış yapmıycaksın artık yataktan kalkarken yan dönüp yavaşça kalkacaksın korkma sakın bunlar olacak

X