2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Öncelikle tebrikler canım, Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin. Cumartesi benim de çok az kahverengi lekelenmem oldu, bir kere peçeteye geldi sonra geçti. Bu sabah da oldu tekrar, bu sefer biraz daha yoğun ve biraz daha koyu kahve, kırmızıya yakın. doktoruma sordum, progestan başla dedi Allah hayırlısını nasip etsin

kizlar bnm kasiklarim cok agriyo. ayni adet sancisi gibi, zorluyo bazen beni. bi sikinti var midir acaba. doktora 2 hafta sonra gitmeyi planliyodum ..
Sancı olabilir korkma bebek yer yapıyor

hayırlı sabahlar arkadaşlar nasılsınız bebişler nasıl

Hayırlı sabahlar iyidir bebek heralde:) sen nasılsın?

Canım imkanın varsa yat dinel hiçbir iş yapma dr bir şey yok dediyse endişelenme

Bunu alttan ultrasonla mı gördü yoksa karından mı gördü canım? benim bugün kahverengi akıntım var, ilaca başlayacağım ben de ama önce bugün başka bir doktora görünmek istiyorum.

Canım imkanın varsa yat dinel hiçbir iş yapma dr bir şey yok dediyse endişelenme

iş yerindeyim canım masa başında çalışıyorum. ayaklarımı uzattım oturuyorum şimdi. doktorum progestan kapsül başla dedi daha hiç kontrole bile gitmedim ben bizim burada bir tıp merkezi var oraya görüneyim diyorum öğlen..

Göürn canım ihmal etme doktorun dediği hapı mutlaka kullan

devamı gelmedi yine çok şükür, bir yandan da ilk kontrolüme eşimle gitmek istiyorum, şimdi gitmek hiç istemiyorum doktora off napsam bilemedim yaa...

arkadaşım bence doktora gitmen lazım kanama alanı vs.olabilir ozaman progestan başlar yada daha başka bir ilaç verir
bide senin hamilelik takviminde beklenen doğum:6ağustos diyor senin satın 29ekim değilmi

selam anneler guzel anneler nasilsiniz nasil gidiyor kizlar benim istahim yok ya aslinda hamileyim istah gelmemli bana ama gelmiyor
boyle olan varmi?

evet canım sakın ihmal etme doktora git mutlaka..

selam anneler guzel anneler nasilsiniz nasil gidiyor kizlar benim istahim yok ya aslinda hamileyim istah gelmemli bana ama gelmiyor
boyle olan varmi?

Benimde hiç iştahım yok. Bazen yemek düşününce bile midem bulanıyor. Kar kış var diye evden de çıkmıyorum canım sıkılıyor

MERHABA HAMIIIIIIISLEEERRRR
canim o belirtiler bende de var o kadar şiş oluyoki karnım akşam uyuyunca karnım sanki 6aylıkmış gibi sabah uyanıyorum bişey kalmamış.mesela ben idrar tutmakta hiç sorunum yoktu bir gün gitmmesem tuvaletim var demezdim ama şimdi 1bardak su işsem 5dakika geçmeden gitmek zorunda kalıyorum :26: sütyeni ise bence gün boyu takma sıkıyor zaralı bence evdeysen çıkar rahatlarsın ben mesela sütyenle duramıyorum artık çok agırlaştıı hoşuma da gitmiyor degil hamile olduguma inandırıyo en azındannnn

panik yapma arkadaşım kese yanında kan sızma herhalde duydum ve çok rstladım tehlikeli bişey degil korkma geçer benim gorümce de vardı geçen ay dogum yaptı o da çok paniklemişti ama Maşallah bütün hamileligi ayakta ve çalışarak gecirdi sorunsuz şükürler olsun darısı başımıza.progesteronu ben de kullanıyorum bebegin tutunması için bana 20 tane yazmış ama yaglı iyne oldugu için 10tanesi yetermi diye düşünüyorum ama yok hepsini vurdurucam qaliba :26: bebişim için
selam kızlar, bebişler nasıllar...
selam bebişimizin nasıl oldugunu bir ben bilsem arkadaşımmmm :18::18::18: 6günümüz kaldı dr teyzeye gitmemize. görücem İnşallah minik mucizemiiii İnşallah herşey yolundadır.İnşallahhh
boyle olan varmi?
iştahım yok degil de sadece normalde oldugum gibiyim canım.yani ne fazlası ne eksiyi bişey istemiyorum.sadece artık iştahım olsa da olmasa da zamanında ve saglıklı beslenmeye çalışıyorum:26: sabahları yumurta ve beyazlarım arada meyveler öylen et yemekleri ara yine meyve ve akçamı da çorba. artık bilinç altım kabullenmiş durumda qaliba hiç hamur yemeyi yaglı ya turşu ve tatlıları pek itemiyorum qalibaaa:44:

Kızlar merhaba, pazartesiden beri mide bulantım başladı, ilk gün akşama kadar sürekli midem garipti, isteksizlik, yemek seçme ve seçtiğim yemği de yiyememe oldu, dün iyiydi, ama hala yemek seçme vardı, bugün iyi kalktım ama kahvaltı ederken bariz çıkarma belirtisi oldu, şuada çok iyi değil
Midem tatlımsı yemekleri istemiyor, böyle pilav, tahıl gibi türleri yiyorum, peynir iyi geliyor sürekli ekmek peynir yiyorum.
Tatlı canım hiç istemiyor ama çikolata yedim bulantı yapmadı.
Daha 3 gün diyorum ama sıkıntı yaşatıyor bana, 5+6 dayı buarada.
Sizlerde durum nasıl

annem hep derdi benim hic mide bulanti kusma aserme belirtim hic olmadi simdi bende de yok ve annem bana benzemissin diyooo
hep aseren mide bulantisi yasayanlara ne kadar mutlular hamilelik yasiyorlar diyo bakiyordum kendim de oyle olucam zann ediyordum yaniii heves ediyormuş gibi oldummmm

Bunu alttan ultrasonla mı gördü yoksa karından mı gördü canım? benim bugün kahverengi akıntım var, ilaca başlayacağım ben de ama önce bugün başka bir doktora görünmek istiyorum.
bende yeni doktora başladım. özellikle riskli gebelikte iyi bir doktormuş. karından ultrasonla baktı.zaten görüntünün çıktısını aldığında banada gösterdi kesenin 5 te 1 i kadar . ama bende hiç ne kahverengi ne kan renginde akıntı yok..mutlaka farklı doktorlarada gidin kafanız ne takılıorsa sorun..inşallah hayırlısı olur tatlım ve bişey çıkmaz umarım..

doktorunun dediklerini yap bolca yat iş yapma dinlenmek çok önemli inşallah bir şey olmaz için rahat olsun

inşallah canım çok korkmuştum duyunca ama netten araştırınca yalnız olmadığımı ve böylede bebeğini kucağını alanları duydum.. bide sana bişey soracağım çünkü sen muhtemel doğum tarihi en yakın olansın bana benimkide 1 ağustos.. ben karından baktırdım sadece kese göründü ve kalp atışlarını dinlettirmedi doktor. acaba daha erken olduğu içinmi yoksa bende bu kan sıkıntısı olduğu içinmi bilemedim. sen baktırdınmı hiç gözüktümü bişeler ..

Canım benim annem, teyzem de bizde mide bulsntısı olmaz, sen de yaşamazsın merak etme diyorlardı, ama 3 gündür çekiyorum zor, allah fazladını vermesin de.
Dr yi aradım, sulu gıdalar mideni daha çok bulandırır, galeta, kraker ye sürekli bastırsın, ayran iç, meyve ye suyu bunlardan karlıa dedi, çünkü süt içemiyorum.
Soda içmekten emin değildim onu sordum, iç hiç sorun yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…