2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sor hayatım zevkle cevaplıyorum, karnımdan baktı küçük bi kese var dedi,haftaya gel kalp atışına bakalım dedi bende kontrol dönemi bitmeden gidicem en geç çarşambaya giderim inş. kalp atışınıda duyarım.peki sen ne zaman gitmeyi planlıyosun ?

Canım dr biliyor mu bu durumu herhangi bir ilaç vermedi mi

canım inş. bebişimiz içimizde büyüsün birlikte gülücez bu korkularımıza belkide bizim bebişlerimiz minyon tipli olur

Canım hayırlısı artık beklemekten başka çarem yok

Canım inşallah bir daha yaşamazsın sağ salim alırsın kucağına

Canım 3 kayıp için beklemen gerek yok özel hastaneler yapıyor bu testi paralı

Önce sorsan hemen git derim bugün ki psikolojimle bekle biraz derim gidiyorsun yok keseyi göremedik diyorlar canın sıkılıyor tekrar gidiyorsun yok kalp atışını duyamadık diyorlar canın sıkılıyor 8. haftaya kadar sürüyor böyle sen bilirsin en iyisini
yok kız kafaya taktığımdan değil arkaaşım kafaya takıyordu benikide küçük boş ver diyorum ben dün gittim 10.8 mm miş 5 haftalığa uyumlu geç döllenmedir demişti bana

Canım senin geç döllenme ihtimalin olabilir benimki değil günü belli döllenmenin, benim hiç aklımda yoktu kese boyutu dr da bir şey demedi bana burda bir arkadaş yazmıştı kusura bakmasın kafam bugün çok karışık normalde unutmam dr küçük demişya o zaman panik yaptım

:):) az buçuk deneyim sahibi olduk canım :):) ama şu aralar biraz sıkıntılarım oldu akışta görmüşsündür neyseki sımdı iyiyiz

Görmemiştim ama simdi baktım. Kalbini ferah tut, bir arkadaşımın da öyle olmuştu ama gecti cok sükür. Bu durumda dinlemek sart. Gözlemle ama kafana da takma olur mu bitanem. Herşey cok güzel olacak inşallah. Rabbim tüm hamileleri korusun

canım ben 2 hafta bekliycem demiştim daha erken diye gitmiyorum kanda ve idrardan ögreneli bu gün 8 gün olmuş oluyor bi 8 gün daha beklemeyi düşünüyorum doktora gitmeden önce aile hekimine gidip tüm tahlillerimi yapıp gitmek isitiiyorum sonuclarınıda doktora gösteririm olmaz mı sence bende guatır vardı tahlilerde gerci hic yok gibi cıkıyor diyor doktor ama filim cekildiginde bogazımın hafif sag tarafında oldugu orata cıkıyor kanda normal cıkıyor sana zararı yok deniliyor ama ben yinede bakılsın istiyorum

evet yapıyormuşş canım sanırım cok pahalıymış fiyatını bilen varmı acabba biraz sıkıntımız varda maddii:26::26::26::26:

Canım yanlış hatırlamıyorsam 700 lira falandı ben yaptırmadım duydum

canım seninle bayağı konuştuk ama çok kişiyle aynı konuları konştuğumuz için karıştırabiliyorum mazur gör.dayanabilirsen bekle ben 11. gün gimiştim kesyi gördük,muhtemelen 8 gün beklrsen benim ikinci gidişimde kalp atışını duyarken sende her ikisini birden duyup görüceksin gibi....

Benide ekleyin listeye yaşım 31 son bat 07/11/2013 muhtemel doğum tarihi 14/08/2014 ( ay yazarken heyecanlandım) ve benim ilk çocuğum olacak minik yumurtam :)))) Yaşadığım şehir ise İzmir :))

Son düzenleme:
iyi değil demek doğru değil,yapılmasında bir sakınca yok sonucta bebeğın oldugu yere kadar ulaşmıyor ama tabı sık sık yaptırmak tehlıkelı olabılıyor,içinizi rahat tutun:)

yaa aslında başımdan geçen kötü olaydan etkilendm ben ondan sanırım bana sakıncalı geliyor.. psikolojik yanii..

kizlar kan degerim 247 kac haftalik
sat 08.11.2014
cooooooooooooooooooooooooooooooook mutluyum
insallah sagsalim dogacagi gunude gorurum evladimin
cok mutluyum inanin
sizce degerim nasil

canım değerin düşük biraz ama geç döllenme olmuş olabilir.. sen takipte kal.. mesela 2 gün sonra tekrarla testi..

Benide ekleyin listeye yaşım 31 son bat 07/11/2013 muhtemel doğum tarihi 14/08/2014 ( ay yazarken heyecanlandım) ve benim ilk çocuğum olacak minik yumurtam :)))) Yaşadığım şehir ise İzmir :))

hemşerim hg. ekledim :))

bende onu istiyorum işte her ikisini bi anda görmek diger gebeligimdede beekledim gittigim de her ikisini birden gördüm sabretmeye calışıcam canım hastane bana cok uzak zaten sabırlı olmam lazım benim 1bucuk saat uzak yere gidicem senle inşallah aynı zamanda duymuş görmüş oluruz burda hemen paylaşırız inşallah hayırlı sonuclarla geliriz

mehtap kaçında gitçen sne?

kizlar kan degerim 247 kac haftalik
sat 08.11.2014
cooooooooooooooooooooooooooooooook mutluyum
insallah sagsalim dogacagi gunude gorurum evladimin
cok mutluyum inanin
sizce degerim nasil

Canım benim sat 7/11 ama hcg 188 çıktı. Benimki geç döllenme mesela ben biliyorum bir yada 2 hafta geriden gelecek seninkide belki öyle olmuştur. Benim doktorum bir sorun bulmadı 2 gün sonra tekrar kan tahlili yaptır dedi sadece o kadar. Herhengi bir ilaç kullanmıyorum progestan başlıycam ama çok düşük değil değerim 18 amaç 20 - 25 arası yapmak. Bunun dışında sadece folik acid ve balık yağı kapsülü alıyorum hergün.

veririm cnm. inşallah gzl mutlu huzurlu bi hamileliğim olur. ilkinde çok yıprandım ne amniyon sentez ne kordon sentez . kocamandı ama minnacıkta olsa onun varlığını bilip kaybettim çok kötü. herikiside aynı acı.

yazını okuyunca kendımı buldum içimde. İnşallah umudumuz olur kucaklarımıza alırız. bende 20gündür iğne vuruyorum gittiğimdee 4+1 di 6mm falandı kese yanlış hatırlamıorsam. bendede kan pıhtılaşması var. Allah yardımcımız olsun. ben perşemvbe gitcem ama çok sabırsızlanıorum

mehtap kaçında gitçen sne?

canım ayın 19 yada 20 si gibi gitmeyi düşünüyorum eşimin iş durumuna göre bakıcaz artık canım birde kayıp yaşadım ya ben kan pıhtılaşmasındanda şüpe ediyorum özel pahalıymış cok net bir bilgi duymadım gerci ama ne yapacam bilmiyorum alammda kaybetmişti benden önce olabilme ihtimali var gibi geliyor araştırma hastaneleride yapmak pek istemiyor 3 kayıp yaşamadan yalanmı söylemem gerek acaba ne götü durum yaaa....neyse canım sen ne zaman gidiceksin konturole

bende 20 sinde gitmeyi düşünüyorum canım..
desene senin işler karışık..
eğer yakınında güzel bi devlet hastanesi varsa git canım..
bana çok yakın var devlet hastanesi ama radevu alamıyorum ki ben..
aslında birine kimyasal gebelik diyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…