2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar.slm.simdi soyleyeceklerime buda sorun mu diyeniniz olabilir ama sinirim cok bozuldu.biraz once bebisimin durumunu soylemek icin gorumcemi aradim.oyle anlattim iste.cinsiyeti ne zaman belli olcak dedi.bende erkekse iki uc hafta sonra belli olabilir isminide bulduk dedim.ben cok eskiden beri bebisimin kiz olsada erkek olsada iki ismi olsun istemisimdr.neyse esimde babasiinin ismini cok begendigi icin ismi yusuf olsun istiyo.konustuk yusuf eymen olur erkek olursa dedik.bende iste bole dusundugumuzu soyledim.neymis bu onlarin adetlerine olmazmis.babasinin isminin kicina basina bi sey eklersek olmazmis.onlarin orda elalem ne dermis.bunlar esimle bizim kultur farkimizdan oluyomus hep.falan falan.saydida saydi.moralim cok kptu.agliycam nerdeyse.bi akil verin .isin kptusi esim ablasinin lafini cok dinler.simdiden cok erken diyceksiniz belki ama ben basima gelcekleri anladim simdiden.iki yillik evliyiz.bu hep bole oldu.offfffff

ay bizim burdada böyle bişey var kayınbabanın adı konuluyor ama bir ek oluyor genelde .senin kinin ismi güzelmiş yine benim kayınbabamın adı idris güzel değil demiyorum peygamber adı ama sadece peygamberimize güzel oluyor .bilmiyorum küçücük bebeğe idris nasıl olucak eşim koyarsa bişey diyemem heralde ama bir ek yapmamız lazım bendemi eymen eklesem acaba eymenin anlamı ne?
bizimkiler karışmaz ama kaynatam belli ister galiba.:44:

Waaaoow anneler çok güzelsiniz walla maşallahhh çok beğendimmm :KK16:
aynen ecmelin dediği gibi porselen bebetolar geliooo :)

bende ekledim fotomu tabi şimdi bnmde biraz diplerim çıktı doktor 12 haftadan sora organik boyayla 1 kere mahsus olmak üzere boyatabilirsin dedi ama bilmiyorum tabi çok kararsızım o zaman duruma bakıcaz artık...

buarada dün eve gittim cıngar çıkarttım walla zaten bu aralar ekstra sinirliyim.. aahhahah bide kayınvalidem anneme diomuş ki sinirli olursa bebekte huysuz olur ozaman dedim sinirlendirmicekler yani.. eşimde şaşırdı ama hak verdi.. bide bebek varya şuan güç bende bisüree :KK47::KK47:

günaydın güzel anneler valla maşallah bütün anneler birbirinden güzel bebişleri düşünemiyorum artık yerim ben onları :)
isim konusu konuşulmuş benim de kayınpeder vefat ettiği için eşim de evin en büyük çocuğu olduğu için erkek olursa babasının ismini koymayı planlıyor ben de birşey demiyorum saygı duyuyorum ama tabi ki çift isimli olacak ve ben babasının ismiyle seslenmeyeceğim hem isim eski bir isim hem de vefat etmiş birinin adıyla seslenmek bilmiyorum da tuhaf geliyo bana..
OZGOK katılıyorum canım sana bebeiş varken güç bizde ve ben bu gücü sonuna kadar kullanıyorum valla :)

Kız gene pırtı çeneniz düşmüş ya :KK47: kadın milleti anam sanalda bile olsa çeneyi yardırıyo valla :99: günaydın bu arada hayırlı cumalarımız olsun :KK49: bebiklerede günaydın :emir_bebek: fotolar eklenmiş hepiniz fıstık gibisiniz valla :nazar:saç muhabbetine gelince hayatım boyunca saçlarım hep uzundu ve hala öyle belimdeler ama o batıl inanca bende inanıyorum kestirmicem o yüzden :26: beyazlarım 4-5 tane en son 2 ay önce boyatmıştım saçlarımı hamileyken boyatmam bebiklerini görenler kalp atışlarını duyanlar olmuş maşallah diyelim :nazar: hepinize kokulu öpücükler gönderiyorum :KK54::KK54::KK54::KK54:

Yakınız senınle galıba. Nerede oturuyorsun. Aldıgın yerlerı soyle banada fıkır olsun:))

Ben Üsküdar'da oturuyorum canım alışverişe gittiğimde haber veririm sanada :KK16:

Gunaydiinnnlaarrr guzeller guzeli annelerrr ve tatli bebislerriii :KK16: :KK54: :KK49:

Herkese hayirli cumalar :KK34: Bugun nasilsiniz bakalim? :KK3:

günaydın güzel anneler Allah a şükür bugün biraz daha iyiyim dün eve zor attım kendimi sizler nasılsınız

bende ekledim fotomu tabi şimdi bnmde biraz diplerim çıktı doktor 12 haftadan sora organik boyayla 1 kere mahsus olmak üzere boyatabilirsin dedi ama bilmiyorum tabi çok kararsızım o zaman duruma bakıcaz artık...

buarada dün eve gittim cıngar çıkarttım walla zaten bu aralar ekstra sinirliyim.. aahhahah bide kayınvalidem anneme diomuş ki sinirli olursa bebekte huysuz olur ozaman dedim sinirlendirmicekler yani.. eşimde şaşırdı ama hak verdi.. bide bebek varya şuan güç bende bisüree :KK47::KK47:

Cnm valla sende supersinn :KK34: ben hamile kalmaya karar verdigimde ilk is gidip saclarimi kendi rengime yani koyu kahveye boyattim, dip sorunu yasamayayim diye, onceden dipleri karamel uclari sariydi :KK34: simdi rahatim, gerci sacimda hafif dalgalanmalar var altindaki acikli koyulu renk cumbusunden dolayi :KK9: ama kotu durmuyo hatta artik alistim hosuma gidiyor bile diyebilirim, hafif isilti katiyor sanki :KK34::KK9: ayy bu hamileleik beni cok mu iyimser ya da umursamaz yapti ne ? :44: :KK9: bilmiyorum iste ruh halim simdilik boyle, takiliyoruz..galiba insan hamile olunca surekli bebegini dusunmekten kendini cok fazla umursamiyo... :44: :KK34:

Eki Görüntüle 926255
bende resim ekledim çok iyi çıkmasa da.ama inş yapabilmişimdir.bu arada 2014 ağustos annelerinin hepsi birbirinden güzel :nazar: değmesin.maşallahhhhh
maşallah canım çok güselsin:nazar: sanırım gercekten aramızda cırkın anne yok bakmaya doyamadım sızlere
Resimler eklenmiş ama tam ben yodayken, çoğunu göremedim, aslında yarına kadr kimse değiştirmese de görsek herkesi...
Ben de tabletten ekleim, umarım çıkmıştır, bu arada sdece bunu buldum, eylül sonları çekilmiş bir fotomuz..
super cıkmısta tatlım o kadan uzaktasınız kı ayırt etmek mumkun degıl
emzirirkende soğan tavsiye ediolar süt yapsın diye ama bilemedim bende sorayım doktoruma
evet sogan tavsşye edıyolar gercekten delı sutte yapıyor fakat sute kokusu ve tadıda gecıyo benım oglum asla emmezdı benı sogan yedıgımde.... onun dısında bulgur pılavı,acısız kısır,bol sogansız yeşilllikli salata oluk oluk sut yapıyor su aynı sekılde bırde not edınn humananın sut yapan cayı var tadıda harıka bırdıgın 1 bardagı bır bardak sut yapıyo :) rezene,anason bıtkı cayıda ole mukammel artırıyo tavsıyem bunlar ınsallah hepımız bol bol emzırırız bır anneyle bebegın en kutsal teması cunku
oh oh valla konular sayfalar yetişemiyorum kızlar size ben eve gelip işlerimi bitirip netin başına geçene kadar en az 50 sayfa geçmiş oluyor.Valla ben bütün gün nete giremiyorum ancak akşam fırsatım oluyor valla buradaki muhabbetler bizim okulda yok :KK1:
kaynanalar çekiştirilmiş,evin temizliğinde,çin takvimine,bebişinin kalp atışını duyanlar bir daha görmek için gün sayanlar,saçlar,kıyafetler en son resimler süpersinizz :KK3::KK3:
sende cok tatlısın hulyacım :21:
Kızlar aranızda çatlakları oluşmaya başlayan var mı? Benim göğüslerim çatlamaya başladı büyüdükçe nasıl önlem almalıyım. bilgi sahibi olan güzel annelerden yardım istiyorum.buarada göğüslerim küçüktü önceden şimdi çok büyüdü ve bir anda çatladılar
canım gecen bır krem eklemıstım cozum olacak derdıne almanı tavsıye ederım
prangnecare dıye
soğan sütün tadını da bozuyor ama kızlar :KK34:

bu arada bugün misafirim vardı giremedim hiç sayfalarda çok ilerliyor okuyamıyorum hepsini bakmadan, yazmadan yatmak istemedim :KK16:

ay bizim burdada böyle bişey var kayınbabanın adı konuluyor ama bir ek oluyor genelde .senin kinin ismi güzelmiş yine benim kayınbabamın adı idris güzel değil demiyorum peygamber adı ama sadece peygamberimize güzel oluyor .bilmiyorum küçücük bebeğe idris nasıl olucak eşim koyarsa bişey diyemem heralde ama bir ek yapmamız lazım bendemi eymen eklesem acaba eymenin anlamı ne?
bizimkiler karışmaz ama kaynatam belli ister galiba.:44:
bencede ıdıste gusel ısım eymen koyabılırsın oglumun adı adınlamı:hayırlı ugurlu talihli demek bide sahabe isimlerinden ümmü eymen diye geçer kuranda mekkenın alınısında şehit olmus hadis ve rivayetleriyle un kazanmıs bırıymıs

vuvvvv hatun sen neymısın be abı :nazar: maşallah ohh ıyı demıssın oku kaynananın canına kaynanalara olum !!!!!:KK37:

Son düzenleme:
selam güzel bayanlar güzel anneler.... bende aranıza katılmak istiyorum. çookkk vadireler atlattım Allah beterinden korusun. Ağustos anne adayıyım. İnş. Allah nasip ve kısmet eder. Cümlemize Rabbim hayırlı evlatlar verir. korkularım var sizinle paylaşmak güzel olacak inş.
sat:30 ekim
sevgilerle

selam güzel bayanlar güzel anneler.... bende aranıza katılmak istiyorum. çookkk vadireler atlattım Allah beterinden korusun. Ağustos anne adayıyım. İnş. Allah nasip ve kısmet eder. Cümlemize Rabbim hayırlı evlatlar verir. korkularım var sizinle paylaşmak güzel olacak inş.
sevgilerle
hoşgeldin aramıza cnm korkularımızı,sıkıntılarımızı,sevınclerımızı hep birlikte paylaşıcaz inşallah

hayırlı sabahlar güzellikler.uzun zamandan beri blantısız bir akşam ve aralıksız bir uyku allahım bu ne mutluluk böyle :)

cumanız mübarek olsun güzel haberlerle dolu bir gün diliyorum:nazar:

hayırlı sabahlar güzellikler.uzun zamandan beri blantısız bir akşam ve aralıksız bir uyku allahım bu ne mutluluk böyle :)

yavaştan bitiyor bulantı kusmalar :))
gunaydınlar senınde cuman mubarek olsun cnm resım yakıyo :KK34:

hayirli sabahlar cnm... ciddi misin? gecti mi bulantilarin? bu cok guzel haberrr :KK34: uykunu almis olmanda cok guzel, darisi basimiza diyelimm.. :KK34: :KK49:

Cnm valla sende supersinn :KK34: ben hamile kalmaya karar verdigimde ilk is gidip saclarimi kendi rengime yani koyu kahveye boyattim, dip sorunu yasamayayim diye, onceden dipleri karamel uclari sariydi :KK34: simdi rahatim, gerci sacimda hafif dalgalanmalar var altindaki acikli koyulu renk cumbusunden dolayi :KK9: ama kotu durmuyo hatta artik alistim hosuma gidiyor bile diyebilirim, hafif isilti katiyor sanki :KK34::KK9: ayy bu hamileleik beni cok mu iyimser ya da umursamaz yapti ne ? :44: :KK9: bilmiyorum iste ruh halim simdilik boyle, takiliyoruz..galiba insan hamile olunca surekli bebegini dusunmekten kendini cok fazla umursamiyo... :44: :KK34:

teşekkür ederimmm cnm bnmmmm :) benimde saçım açık kumraldı canım sora çocuk isteyince kahveye boyattım ama aktı tabi keşke daha koyu bi renge boyatsaymışım..ahahah ne güzel iyimser yapsında tam tersi olmasın :KK34: ya tabi bende aslında kendimce çok önemsemiyorum ama hamileliğimde bırakmak istemiorm kendimi tabi kararsızım yani bakalım daha var nasılsa o haftalara :44:

sevgilerle

hosgeldin cnm...bebisinde hayirli olsun.. :KK49: :KK34:

maşallah canım çok güselsin:nazar: sanırım gercekten aramızda cırkın anne yok bakmaya doyamadım sızlere

super cıkmısta tatlım o kadan uzaktasınız kı ayırt etmek mumkun degıl

evet sogan tavsşye edıyolar gercekten delı sutte yapıyor fakat sute kokusu ve tadıda gecıyo benım oglum asla emmezdı benı sogan yedıgımde.... onun dısında bulgur pılavı,acısız kısır,bol sogansız yeşilllikli salata oluk oluk sut yapıyor su aynı sekılde bırde not edınn humananın sut yapan cayı var tadıda harıka bırdıgın 1 bardagı bır bardak sut yapıyo :) rezene,anason bıtkı cayıda ole mukammel artırıyo tavsıyem bunlar ınsallah hepımız bol bol emzırırız bır anneyle bebegın en kutsal teması cunku

sende cok tatlısın hulyacım :21:

canım gecen bır krem eklemıstım cozum olacak derdıne almanı tavsıye ederım
prangnecare dıye

bencede ıdıste gusel ısım eymen koyabılırsın oglumun adı adınlamı:hayırlı ugurlu talihli demek bide sahabe isimlerinden ümmü eymen diye geçer kuranda mekkenın alınısında şehit olmus hadis ve rivayetleriyle un kazanmıs bırıymıs

vuvvvv hatun sen neymısın be abı :nazar: maşallah ohh ıyı demıssın oku kaynananın canına kaynanalara olum !!!!!:KK37:

ahahah teşekkür ederim canım benimmm :KK70: aynen bu kaynanaları naaapmalı kaynar kazana atmalııı :KK47: ahahahah koptummm

maşallah canım benim çok sevindiiim :) bende akşam nası uyumuşum belli değil...

amin canım benim... inşallahh böyle güzel haberler veririz birbirimize hep :KK16:

X