2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada arkadaşlar bugün saat 11de randevum var.. doktora gidicem.. allah nasip ederse ilk kez keseyi görücez.. ama korkuyorum bir aksilik olacak diye.. dua edin ne olur.. dönünce yazıcam sonucu.. inşallah bir terslik olmaz..

bu arada arkadaşlar bugün saat 11de randevum var.. doktora gidicem.. allah nasip ederse ilk kez keseyi görücez.. ama korkuyorum bir aksilik olacak diye.. dua edin ne olur.. dönünce yazıcam sonucu.. inşallah bir terslik olmaz..

İnşaallah görürsün benimde bugün var randevum:)

Sevindim canım yer yapmış senin ki:)

ayyy yerim onu ben bıdık korkuttu beni :)

cumartesi ilk doktor randevum var, heyecanla o günü bekliyorum. hala keseyi bile görmediğim için endişelerim devam ediyor, belirtim de yok hala. ama içimden bir ses her şey yolunda diyor :)

aycaaa arkadasim listeye beni de eklermisin????:26: son adet tarihi 27.10.2013 muhtemel dogum 3.08.2014 ilk bebek ve 21yasindayim

ben tabloyu göremedim

ilk sayfada tatlım..

benide eklerseniz sevirim tdt 05-08-2014

ekledim cnm

canım benimmm topiğin hayırlı olsun yeni gördüm
ben ağustosa yetişemem belki ama ağustos sonrası annesi olarak gelip yazdırayım adımı inşallah Eki Görüntüle 888263

Teşekkür ederim canım benim.. aslında konu benim değildi kazen açmıştı.. tabla nedeniyle bana devretti..
inş canım benim sende eylül annelerinde olursn komşu oluruz :))

amin, heyecanlar bitmez:)

eline sağlık canım ben özelden yazmıştım sana kolay olsun diye:) görmedin heralde

Sat: 25 ekim
Bebek: ikinci
BDT: 2 ağustos

ekledim cnm

Canım birde beklenen doğum tarihine göre sıralasan

bu listeyi tekrardan düzenlemem anlamına geliyor şuanda gözüm olmadı desem :111:

beni de ekler misiniz?.. hukukcu_ yaş 30, sat 28.13.2013, bdt 04.08.2014

ekledim cnm

inş sorunsuz geçer tatlım benim :))) haberlerini beklıyourz :)) şuan muhtemelen muayene oluyorsun .))

çok şükür sadece peçeteye gelen kahverengi akıntıyla kaldı, gerisi gelmedi :)

ohh çok şükür.. ALLAH sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin inş.

ekledi cnmm :):))))

ay arkadasim cooook tesekkur ederim
ne zaman benim de hamileler listesinde adim olucak diye hayal kurarken icinde budum kendimi sukurler olsun Allah hamis sayimizi cogaltsin her kes sagsalim kucagina alsin bebisini
Allahim korusun meleklerimiziiiii

merhaba,

beni de tabloya ekler misiniz ;Melis/yaş28/İzmir/sat09.11.2013/b.d.t17.08.2014

Bizde henüz keseyi görmedik cumartesi günü randevum var umarım sürecimiz sıkıntısız bir şekilde devam eder hepimizin :)

Arkadaslar belirtileriniz varmi????? benim henuz hic bir belirtim yok en korkdugum mide bulantisi kusmaydi ama sukurler olsun daha hic bisey yok Insallah olmaz da ama hic bir belirti yasamayan varmi????? :26::26::26: hamile oldugumu unutuyorum bazen gercekmi diye cunki hic bir degisiklik yok :26::26::26::26:

ben canım, yarın 6.haftama giriyorum ama bende de hiç belirti yok henüz. ben doktora da gitmedim daha, ilk randevum bu cumartesi, o yüzden kan testlerim dışında gebeliğimden emin olduğum başka hiçbir şey yok :)

bendede hiç bir belirti yok :) bu iyi mi kötü mü bilmiyorum ama :)

cmt keseyi görünce rahatlayacağım sanırım biraz.

Yaş 24 rize. Ilk gebelik.
Son adet tarihim 27.09.2013
Muhtemel doğum 12.08.2013

Doktora gittim daha büyük bir gebelik bekliyordum ama 5buçuk haftalık dedi. Kese göründü ancak bebişim görünmedi. On gün sonra yine gitcem. İnşallah sağlıklı bir bebek olur görünür on gün sonra

Benim çok fena midem bulanıyordu iki gündür bulanmıyor çok şükür. Ay bide aşırı geğirme oluyor ya kendime şaşıyorum. Kaçıveriyor birden. Eşim ohh rahat rahat geğir sorun yok diyo

ben canım, yarın 6.haftama giriyorum ama bende de hiç belirti yok henüz. ben doktora da gitmedim daha, ilk randevum bu cumartesi, o yüzden kan testlerim dışında gebeliğimden emin olduğum başka hiçbir şey yok :)
ben de kendimden subhe ettim daha erken her halde ondan daha bisey hiss etmiyoruz
bendede hiç bir belirti yok :) bu iyi mi kötü mü bilmiyorum ama :)

cmt keseyi görünce rahatlayacağım sanırım biraz.
benim kese gorme gunum haftaya sali 8gunum kaldi ama gunler gecmiyor Insallah her sey yolundadir. herkes sorunsuz hamilelik gecirir Insallah

AAAAMIIIINNNN

Keselerimiz ve kalp atışları görünür inşallah kızlar.

Yediğimiz içtiğimizden bahsedelim. Ne yiyorsunuz ne yememiz lazım şu dönemde faydalı olan?
Bana vitamin verdi Dr ama daha almadım.
Her gün yoğurt yemeye çalışıyorum yoğurdu kendim yapıyorum bu arada. Süt satan birini buldum çok şükür.

bu haftalarda kese gorunur kimisi erken dollenme olur erken gorunur yureginizi ferah tutun

bende yoğurdumu kendim yapmaya karar verdim çünkü hazırları çok kanserojenmiş
ama daha önemlisi ben grip oldum ve nasıl toparlayacağımı bilmiyorum (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…