2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

senbilirsin canım nasıl için rahat ederse öyle olsun ama dikkat et kendine ağır falan kaldırma sakın....adet tarihin ne zamandı kaç gün geçti...
inş aşılamaya gerek kalmaz canım 2014 annesi olursun
senin ve tüm isteyenler için her zaman dua ediyorum bitanem..hep aklımdasın benim...ama daha sık gel özlüyorum seni

aycaa iki katı artmadıki 4günde artan değerler bunlar yani sonuncusu 8800 olması gerekirken 6400oldu
nasıl olacak bilmyrm ama kese ve yolk sac gözüktü

ama 2000 (kusuru da var ama ben kolay olsun diye:) ilk baktığında
2 günde bir artoyor
2. gün 4000
diğer 2. gün (toplamda 4 gün) 6000
ben öle biliyorum canım geçen bir yerde izlerken dr. 2 günde bir 2 katına çıkar dedi..
kese yok mu demek istedin anlayamadım canımm :44:

Hocam normalde 16 haftadan sonra rapora gerek olmadan nöbet tutmuyorsunuz ama ben ilkokul ingilizceciyim, cuma dersim yok nöbet yazıyolar, pzt cuma yarım gün nöbetçi olunca öğleden sonra eve gelemiyorum. Bahçe nöbeti yazıyorlar donuyorum. Tekme tokat kavga ediyolar bana çarpacaklar diye çok korktum. Nöbet tutmamın uygun olmadığını belirten bir rapor istiyorum, doktorun ne yazacağını bilmiyorum. Bende böyle aksi yöneticiler varken raporuda geçerli saymazlar

canımmm benimmm ben de seni çokk özlüyorummmm...şimdi arkadaşın netten giriyorum...az kaldı inş.. eşcaazım halledecek neti inş. inş. bugün dü batım cancaazım...ben yine de umutlanmak istemiyorum onca hayal kırıklığından sonraa ne biliyimm korkuyorum iş de...seni çokk seviyorummm çokk öpüyorummmm canım benimmmm....

he sen 2000egöre hesaplıyorsun bende 2000 bidiğeri 4000olmalı
bidiğeri4000nin 2 katı 8000gibi olmalı diye hesap ediyorum
5+3üm bugün kese ve yolksac de gözüktü.ama kan değeri?
senin sat kaç keseyi gördünmü

canm bende 10 ağustos görnyorum hesaplamalarda..
ben ayın 16 sında gitçem daha rahat görünsn kalp atışlarını duyayım diye..

canım bencede bekle biraz kesin olaun ama mide yanması varsa hamillesindir..
bizde 18 inde gitcez inşaallah sat ne zamandı senn canım?

Allaha emanet ol canım benim herşey gönlünce olsun inş bidaha yazdığında müjdeni yaz bizerabbim yaşadığın kötü günleri unuttursun sana sen mutlu olmayı hakediyosun fazlasıyla...

kızlar inşaallah hepimz sağlıkla kesemizi görürü pıtpıtları duay hayırlala kucağımıza alırız miniklerimizi ve inşaallah hayırlı evlat olurlar.... aranızda olmak güzel inş. daha sık görşür haberleşiriz... rabbi kimseyi bekletmsin evlatlada evlatsızlıklada imtihan etmesin hepiniz aeo.. hayırlı akşamlar...

merhaba arkadaşlar
ALLAH ın izniyle ben de ağustos annesi olcam
benide aranıza alınn
2. bebeğim

canımm seni başka bi topikte gördüm tesadüfen ve takvimini de gördüm masallah suphanallah hayırlı uğurlu olsun Rabbim tamamına erdirsin canım,görünce çook sevindim

ELT canım sen o raporu aldıktan sonra onu geçerli saymamaları diye bir şey söz konusu olamaz. olursa önce okula dilekçe yazarsın, ardından da milli eğitime gider şikayette bulunursun. hiç birini yapmasan bile imada bulunursun. ben de daha 7 yıllık öğretmenim, okulda idareden çekine çekine hal olduğum zamanlara şimdi çok şaşıyorum. :) al raporunu canım, ama bana da haber ver gelişmeleri :)ilk atandığım zaman okulumuzda karnı burnunda kadına nöbet tutturmuşlardı çok iyi hatırlıyorum. hep bilgisizliğimizi, o zamanki yeni yetmeliğimizi kullanmışlar. şimdi anlıyorum.. ayy doluyum da idare tutumlarına karşın, :)

merhaba bende 2014 ağustos annesi olacam inş.
daha önce kasım 2011 annesiydim şimdi 2 yaşında bir prensesim var

İnşaallah seninkide rahat geçer

İnşaallah güzel haberler alırsın

inşaalah sonuç pozitif olur sağlıkla doğurup büyütürsün
değerin gayet güzel artmış korkacak bir şey yok benim adetten 2 gün önce 57 çıktı bu değerden 3 gün sonra 287 bu değerden 10 gün sonra 5+2 de de 2700 çıkı ve kesem o gün görünmedi pazartesi gidicem görmeye inşallah, senin kesende görünmüş
merhaba arkadaşlar
ALLAH ın izniyle ben de ağustos annesi olcam
benide aranıza alınn
2. bebeğim

hoş geldin hayırlı olsun

hoş geldin hayırlı olsun

merhaba bende 2014 ağustos annesi olacam inş.
daha önce kasım 2011 annesiydim şimdi 2 yaşında bir prensesim var

hoşgeldin hayırlı olsun

herkese günaydın.bugün moralim bozuk yardımınıza ihtiyacım var.dün akşam eve gittiğimde çok çok az pembe leke gördüm.sabah da kahverengi bi leke vardı.telaşlandım açıkçası ama henüz doktora gitmedim.korkmalı mıyım(

Kac haftalik hamilesin canim? Yerlesme kanamasi olabilir mi acaba? Sen yine de yat uzan bugun elinden geldigince...

tşkler cnm.4+1 haftalık oldu bugün cnm.hayırlısı artık.fazla takıntı yapmamaya çalışıyorum.en iyisi dediğin gibi dinlenmek.tekrar tşkler.Allah yardımcımız olsun.

tşkler cnm.4+1 haftalık oldu bugün cnm.hayırlısı artık.fazla takıntı yapmamaya çalışıyorum.en iyisi dediğin gibi dinlenmek.tekrar tşkler.Allah yardımcımız olsun.

bence takip et eğer yine leke vs.glirse doktora git derim önlemimizi önceden alalım sonrasında aksi bişey olursa çok üzülürüz....

Henuz stajerliğim kalkmadı, nöbet konusunu 10 kere konuştum, sadece salı ve çarşambaya yazın diye, hatta eşim gitti milli eğitim müdürüyle konuştu, ben müdürle görüşürüm demiş bu hafta listeye baktım yine dersim olmayan güne nöbet yazmışlar, artık kasten böyle davrandıklarını düşünmeye başladım, inşaAllah bebeğim annesini şu çileden kurtaracak. Raporu alınca haber veririm

Tatlım normalde adet görmen gereken zamansa ve lekelenmeden öteye gitmediyse korkma, benimde adet günümde lekelenme oldu pet kullanmıştım hasta oluyorum diye, bebiş kendine yer beğeniyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…