2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

daha önce gittin mi hiç doktora? inşallah rahat bir hamilelik geçiririz :)

yok ilk defa gidicem, benim ilk hamileliğimde çok rahat geçmişti sadece kilo aldım karnım top gibi olmuştu, eğilemediğim için 4. aydan sonra ayakabımı eşim bağlıyordu, ama bulantı, aşerme, sancı ağrı mide yanması falan hiç olmadı

maşallah :) yine bu şekilde rahat geçirirsin umarım. hepimiz tabi :)

Mrhabalar arkadaşlar bende 5haftalık hamileyim ve aranıza katılmak istiyorum,benim 3 yıldan sonra gerçekleşti gebeliğim,doktor kesenin etrafında hafif kanama var dedi ilaç verdi ama benim içim içimi yiyiyor :18:

Mrhabalar arkadaşlar bende 5haftalık hamileyim ve aranıza katılmak istiyorum,benim 3 yıldan sonra gerçekleşti gebeliğim,doktor kesenin etrafında hafif kanama var dedi ilaç verdi ama benim içim içimi yiyiyor :18:

öncelikle hayırlı olsun canım :)

mümkünse uzan dinlen bir süre, burda bazı arkadaşlarda da olmuş ama geçmiş. dikkat et kendine..

kızlar ben de ağustos annesiyim ama doğuran kısımdan ,biz 4 ayımızı dolduracağız neredeyse doğalı,heyecanlarınızı ve endişelerinizi paylaşıyorum inanın,inş rahat bir gebelik ve doğum geçirirsiniz ve topiğniz bizim topik kadar eğlenceli ve paylaşımcı olur ,sormak istedikleriniz için her zaman hazırız topik olarak

merhaba kizlar bende agustos annesiyim araniza girmek istiyorum bende:)))30 agustosta ikinci yavrumu alcam insallah kucagima

sanırım ve umarım ki seninle aynı dönemde anne olacağız tabi allah nasip kısmet ederse inşallah daha böyle konuşmak için çok erken ama napalım hissi bile güzel benimde senin gibi 2. hamileliğim olacak inşallah allahım duy sesimizi nolursunnnn

öncelikle hayırlı olsun canım :)

mümkünse uzan dinlen bir süre, burda bazı arkadaşlarda da olmuş ama geçmiş. dikkat et kendine..

Çok teşekkür ederim hazan cım aslında doktor da çok ciddi bişey deil dedi ama ben kendime anlatamıyorum sorun orda
Aslında hamile olduğumu öğrenmeden bi kaç gün önce meyve suyu kolisini kaldırmaya kalkıştım belim çok ağrıdı halen de ara sıra ağrıyor o zaman oldu diye düşünüyorum zarar vermiş olsaydım o anda olurdu deilmi? doktora soramadım çıktıktan sonra aklıma geldi

Dün gece ateşim 38,3e çıktı titremekten ve kasık ağrısından uyuyamadım, sizde de ateş var mı?
Bugün doktora gittim 5+0 keseyi gördük. Kalp sesi için iki hafta sonra gel dedi, sizide 7.haftada mı çağırdılar kalp sesi için? Kan testlerini de o zaman yapacakmış. Bu arada hastanenin ödeneği olmadığı için ultrason çıktısını alamadım

geçmiş olsun canım. benim de bu süreçte en korktuğum şey hasta olmak, inşallah çabucak toparlarsın..

Ben hiç doktora gitmedim henüz, 6+4'te ilk randevum, inşallah keseyi de kalp atışlarını da duyabilirim diye ümit ediyorum :)

Çok teşekkür ederim, inşaAllah pirinç taneni hem görür hem duyarsın. Ben de keseyi görmeyi beklemiyodum, kan testi yaptırmaya gittim doktor çikolata kistimi muayene ederken gördü, testin sonucunu beklemeye gerek kalmadı kendine rahat bi yer bulmuş yerleşmiş bile dedi, ama onu tekrar görebilmek için 2 hafta beklemek zor geliyo

yaa öyle mi diyosun.. karindan mi bakıldı canım? Yarin kaç hafta kaç günlük olacaksın?

Canım karından baktı vajinal baksa görürdü ilk gebeliğimde vajinal bakılmıştı değerinle alakalı değerin yüksekse görülür ben yarın 5+6 olucam bakalım sonucu yazarım inşaallah

Kızlar bişey sorcam bebeğinizin cinsiyetini hissediyormusunuz. Benim içimden erkek diye geçiyor.
ben kız hissediyorum hayırlısı oğlumda da hissetmiştim
benimde bulantım çok karında sancıda var ve maalesef kabızlık VAR ODA KÖTÜ.....

kabızlık için bol su mürdüm eriği kuru incir kayısı zeytinyağlı pırasa ve dün denediğim kuşburnu çayı tavsiye ederim

Hayırlı olsun bol bol dinleneceksin ayaklarını dikip iş yapma sakın inşallah dinlenince geçer merak etme

ben hala kese bile görmediğim ve hiç belirti yaşamadığım için inanamıyorum hamile olduğuma, tek emin olduğum şey dün çıkan kan değerim :) sanırım haftaya bir aksilik olmaz da görürsem pirinç tanemi o zaman inanıcam :)

kabızlık için bol su mürdüm eriği kuru incir kayısı zeytinyağlı pırasa ve dün denediğim kuşburnu çayı tavsiye ederim

sırf kabızlıkdan dolayı rahatsızım aslında sancı yapıyor, özelikle akşamları çok etkiliyor..su bi arkadaşım tavsiye etmişti elimden geldiğince çiyorum ama kuşburnu çayını duymamıştım ,hazır köydende yeni geldi bu iyi oldu sağol canım.......

İnsan çok garip oluyo, ekranda büyütülmüş hali fasulye tanesi kadar siyah bişe, şimdi muayeneye kadar günler geçmek bilmez

Canım karından baktı vajinal baksa görürdü ilk gebeliğimde vajinal bakılmıştı değerinle alakalı değerin yüksekse görülür ben yarın 5+6 olucam
anladım canım inşallah yarın gözükür ikimizin bebisi de. Güzel haberler verelim birbirimize inşallah :)
Bu arada aramızda 3 gün varmış :) ben de yarın 5+3 olucam inşallah :)

canım olur mu öyle şey atla tabi :) hep birlikte sohbet ediyoruz burda :) 4+6 da keseyi gormussun ne güzel maşallah bebisine :) peki canım karindan mı baktı dr ultrasonda yoksa alttan mı?

karından baktı canım. içeriye geç bi bakalım deyince hemşire ile birlikte geçtik, bana uzanın dedi ve sadece karnımın o kısmını açacak şekilde baktılar. ben oooo allah ne verdiyse çıkartır, geçerim heralde o çatala diye korkarken pek sevindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…