2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ahhh canım benimmm seni görmedim ondan yahu yoksa sormaz olur muyum o ağrılar genelde oluyor korkma aynısı bende de epeydır bak ben aşerme listesini yazdım ilgisiz kocalar için birebir:KK53::KK53::KK53:

kız yok aşerdim diyecem ben ona he?
lastik sıkıyo gibi göbeğimi diyorum, psikolojiktir diyor:KK43:
ama bi şişkinlik var gerçekten sadece bende mi var?
bugün pantolonun düğmesi açık giydim valla napim :KK53:

kızlar hayırlı akşamlar nasılsınız geçmişin tamamına okuyamadım ama aşk ermeden bahsetmişsiniz ay benim canım acayip patates cipsi istiyor acaba bu aşk ermeni ayrıca cep hiç yemediğim bişeydir... her yerimden cehalet akıyor sanki ne kadar cahil mişim gebeliğe dair neredeyse hiç bilgim yok muş

ne kadar masum şeyler aşeriyosun $cici.png
bu hatunlar kocaları için liste yapmışlan bulunamayacak şeyleri
kocaları da bulamayacak burda birbirlerinin canını çektirdikleriyle kalacaklar :KK52::KK52:
coğunun tadını bilmiyom ama hayal dünyam geniştir canım çekti :KK52::KK52::KK52:

ne kadar masum şeyler aşeriyosun Eki Görüntüle 903201
bu hatunlar kocaları için liste yapmışlan bulunamayacak şeyleri
kocaları da bulamayacak burda birbirlerinin canını çektirdikleriyle kalacaklar :KK52::KK52:
coğunun tadını bilmiyom ama hayal dünyam geniştir canım çekti :KK52::KK52::KK52:

hahahahahah:KK53::KK53::KK53:kız ben çoğunun adını bile ilk kez duydum yaavv :KK56::KK56:

dozunu ayarlicaz kı kaçmasınlar 2 naz 2 cilve 2 sırnaş sonra papaya taaamdır:KK1::KK1:

hayırlı akşamlar kızlar bi kaç gün giremedim uçmuşsunuz yaa yetişemiyorum .
ben mide bulantısından bişey yapamıyorum.ev işini bile zor yapıyorum napıcam inşAllah br an önce geçer :KK43::KK43:

tam bulantı haftaları valla Allah yardımcın olsun canımm inşallaaah benim çok olmaz yaa:KK43:

Ölüyorum walla gecen gece acile gittim acliktan agliyodum artik doktor yatis werdi serum taktilar ben dayanamadim ciktim o gece yine o derece yani cook açim ama yiyemiyorum hic bisi

baya kötü olmuşun ya inşallah çok sürmez bu hallerin bi an önce biter:26:

İnsallah yaa dua edin bana kizlar yemek yiyeyim bi an Once ilk haftalar 47 kilodan 52 ye ciktim simdi ise 44 de düstüm heralde gözlerim cöktü artik bi de yüzümün derisine dikkat ettim resmen kabuk deistiriyorum o kadar ki soyulmaya baslamis dün farkettim sizde de oldu mu

X