2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
2.kez hamileyim galiba. bu ay adet olmadım test pozitif çıktı ama doktora gitmedim henüz
inşallah gerçekten hamileyimdir

tekrardan mı evledınız bızım agzımıza bosanmak kelımesı gelmıyoda ama boylede nereye varacak bılemıyorum allah sonumuzu hayır etsın ınsallah cahıl cuhela bır aıleye bulastım guselım ne yaptıysam yakamızı kurtaramadım o ınsanlardan ne zaman gelseler bı olay dogumumu zehır ettıler aklına ne gelıyosa.... yaptılar

evet biz tekrar evlendik. allah yardımcın olsun. hangi şehirde oturuosun.

Bende ağustos annesi olacağım inşallah :) Bizde daha bebişimizin varlığını 11 aralıkta benim doğum günümde öğrendik değerimiz 50.07 ydi daha çok küçüktü, 4 gün sonra yani bugün 460 çıktı değerimiz henüz kesemizi bile görmedik eşim göreve gidecek ve 1 hafta bekleyeceğim onun gelmesini siz kesenizi kan değeriniz kaçken gördünüz??

Ben regl tarihime 3 gün kala gebelik testiyle öğrendim. Biraz erkenciyim yani :)

evet biz tekrar evlendik. allah yardımcın olsun. hangi şehirde oturuosun.
istanbulda yasıyorum cnm allah agzınızın tadını bozmasın...
dılerım benımkıde gec olmadan egrıyı dogruyu anlar bır yere gıtmeye nıyetım yok tek basıma olsam bı sn dusunmeden gıderdım pesınden ama evlatlarıma sefıllık cektırmeye vıcdanım el vermez kusura bakmasın ben bır anneysem buna musade etmıycem
onun aılesı sevınsın dıye bunları evlatlarıma yasatmaya hakkı yok

Bende ultrasyona gore 5+4gunlugum kagitta boyutuyla ilgili mm sayi yazmiyor 1.65cm kesenin isaretlenmis boyu yaziyor sizler neden mm gözüküyor. Ultrasyondanmi degisiyorki

akıntı derken normal saydam gıbımı yoksa kahverengı pembemsı mı?
saydamsa korkma herkeste oluyodur yanı normal ama dıgerlerıyse hemen doktora gıt

pembemsı fln degıl cnm seffaf gbı bılmıorum korktum bugun senınle konustuk ya cok rahatlamıstım calısıorum bı de ıs yerındeyım tmm dedım dusunmıcem korkmıcam dıe bırden bu olunca telaşa kapıldım :KK43:

pembemsı fln degıl cnm seffaf gbı bılmıorum korktum bugun senınle konustuk ya cok rahatlamıstım calısıorum bı de ıs yerındeyım tmm dedım dusunmıcem korkmıcam dıe bırden bu olunca telaşa kapıldım :KK43:
çok normal güselim normalda her bayanda olabılen seyler korkulcak bısı yok tatlım telasa kapılma agrılarımızda olcak aynı adet zamanı yasadıklarımızı yasıyoruz bunye bunu 4 ayda anca normale donduruo korkma ıyımı guselım ama acık renk camasır gıy gozlemle kahve yada pembeye donerse dırek doktoruna gıt

çok normal güselim normalda her bayanda olabılen seyler korkulcak bısı yok tatlım telasa kapılma agrılarımızda olcak aynı adet zamanı yasadıklarımızı yasıyoruz bunye bunu 4 ayda anca normale donduruo korkma ıyımı guselım ama acık renk camasır gıy gozlemle kahve yada pembeye donerse dırek doktoruna gıt

cok teşekkur edrrım bgn senı fazla yordum cnm bnm bıseyler okudum hıc bırseye canını sıkma sen guzellıklerı hakedıyosun cansın can senı bgn tanıdım ama cok ısındım herseyı akısına bırak

cok teşekkur edrrım bgn senı fazla yordum cnm bnm bıseyler okudum hıc bırseye canını sıkma sen guzellıklerı hakedıyosun cansın can senı bgn tanıdım ama cok ısındım herseyı akısına bırak
senın bu lafınada agladım ıyımı cok duygusala bagladım bu ara yasadıklarımın sokundayım sankı bı ruyadayım
herseyı akısına bıraktım guselım rabbım hakkımızda hayırlısını nasıp etsın

senın bu lafınada agladım ıyımı cok duygusala bagladım bu ara yasadıklarımın sokundayım sankı bı ruyadayım
herseyı akısına bıraktım guselım rabbım hakkımızda hayırlısını nasıp etsın

ağlama bıdılık canından başka hıcbıseyın kıymetı yok:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:bız bıze yeterız :KK70:
yuregın gıbı bı ömür dılerım cnm

selam kızlar nasılsınız ben daha bebişimi ultrasonda göremedim ama kan değerime göre hamileyim benide aranıza alırmısınız bebiğimin doğacağı muhtemel tarih 29.08.2014

selam kızlar nasılsınız ben daha bebişimi ultrasonda göremedim ama kan değerime göre hamileyim benide aranıza alırmısınız bebiğimin doğacağı muhtemel tarih 29.08.2014
hoşgeldın hulya hayırlı ugurlu olsun kucugun tabı konu sahıbesı gelınce ekler senı lısteye:KK34:

X