2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Doz kaçırmaya hazır birde ben varım :)))) aman eğlenmeden geçer mi yani hadi eller havaya tey tey tey :))))

Benimde Kız diyor. Bende kız hissediyorum eşim erkek olacak bu diyor.

inşaaaaahhhh hepimizfitt anneler oluruzzzz

Ben tombik fit olmaya karar verdim. Fulik 100 kilodan fit anne çıkmaz ki be kuzum :)))) ama olsun bende tombik fit olurum tombifit :)))))

taaam bunuda ekliyorum listeye papayadan sonra bunu aşercem frenk inciri yemeden duramam hemen bulması lazım frenk incirsiz bi hemilelik düşünemiyorum

Mango, akçaağaç şurubu, soya fasulyesi, Çarkıfelek meyvesi bak bunlarıda ekle listeye :))))

Kalbinin güzelliğini hayatında da versin Allah sana. Seni çok ezerler hiç bozma düzenini zaten eşin annesinin tarafını tuttuysa izmire gelirsen senin tarafını hiç tutmayacak demektir. Bir arkadaşım yaşadıklarına benzer şeyler yaşadı sonu boşanmayla bitti ama şu anda çok mutlu. Oluruna bırakmak iyidir ama sen yinede her ihtimali düşün. Üzme ama kendini buralara gel beraber gülüp eğlenerek zamanı geçiririz. Daha göbüşlerin fotoğrafını çekicez :)))))

BABY TIMEEEEE unutun herseyı .......

kan degerın kaç cnm
ben ne kan nede ıdrar testı yaptım cnm kıstten suphelenıyordum
doktora gıttım bebegın kesesını gordum
sağol canlar ınsallah hakkımızda hayırlısı olur ve snu kotu bıtmez bı bu ılıskı ıcın cok sey yaptık nelerı goze aldık bu kadar basıt degıl bıtmesı

Ay ben bu tel yuzunden cildiricaaaaaaaaaaaaaam ya 5defa yazdim gitdi tum yazilarim ya. cok kotu pc mi istoyom ben
herkesi tebrik ederim guzel haber verrn arkadaslar darisi basimiza bugun bulantim var vatana millete hayirli olsun

canım bitanem nasıl sevindim anlatamam şuan gözyaşlarıma hakim olamıyorum.
çok şükür çok şükür Allah dualarımı kabul etti.
görüşemediğimiz bu 20 günde hep dua ettim görüştüğümüzde güzel haberi versin bana diye çok şükür kabul etti Rabbim.
en kısa zamanda skype gir konuşmamız lazım:)))

kızlar hayırlı akşamlar nasılsınız geçmişin tamamına okuyamadım ama aşk ermeden bahsetmişsiniz ay benim canım acayip patates cipsi istiyor acaba bu aşk ermeni ayrıca cep hiç yemediğim bişeydir... her yerimden cehalet akıyor sanki ne kadar cahil mişim gebeliğe dair neredeyse hiç bilgim yok muş

tmm cnm panık ataga son suan da cnm pıde ıstıyooooo allahım ne anormal bısey öncekı gebelıgımde bole bısey yasamadım

Bugun ıtıbarıyle asermeyı baslattım hadı bakalım google gorsellerden yıyecek aratmaya baslayacagız :)))

yehuuu arıba angela angela :)))

bugün aşerme günü haydin ağustos anneleri toptan aşeriyoruz yeebbaaa

Kız bunlar ne beaaaa ama dur taaam listeye ekliyorum her hafta birini aşercemmmmmm

Son düzenleme:
mehmetelif

nasılsın canımm nasıl gidiyor var mı ağrın?

Son düzenleme:
Kizlar siz ne güzel yiyebiliyosunuz ben allah icin hic bisey yiyemiyorum mübalaga etmiyorum günde dogru düzgün bir ögün bile yiyemiyorum iki kasik bisi yiyorum direk lavaboya kosuyorum nefret ettim artik mide bulantisindan süt we yogurt yiyodum onlardanda tiksindim meywelerden bile tiksindim bi domates we ceyrek ekmek yiyebiliyorum oda zaten cikiyo sonra napicam bilmiyorum ayrica uyku düzeni de gitti gece 4ten once uyuyamiyorum gündüz de 3 ten önce uyanamiyorum napicam ben insallah bebegime bisi olmaz ((

kaç haftalık senin bebeğin canımm muhtemelen bi kaç hafta içinde burdaki herkeste böyle olacaktır

benim hiç midebulantım yok şuan
sadece eşofmanlırımın bel lastiği sıkıyo gibi
eşim de psikolojiktir diyo ya ben napiyim anacım

beni sorma sen hacı
benim ağrım var valla bugün çok tırsıyorum
eşime de gıcığım hiç ilgilenmiyo benle

ahhh canım benimmm seni görmedim ondan yahu yoksa sormaz olur muyum o ağrılar genelde oluyor korkma aynısı bende de epeydır bak ben aşerme listesini yazdım ilgisiz kocalar için birebir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…