2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar doktora gidiyoruz dualarınızı bekliorum çıkar çıkmaz iyi haber alırsam yazıcsm inşallah :)

canım benim allah evladını sana hissettirsin inşallah kesesinide kalp atışınıda görürsünüzde haftayı beklemeden rahatlarsın inşallah senle aynı dönemdeyiz merak ediyorum mutlaka paylaşşş

taaam bunuda ekliyorum listeye papayadan sonra bunu aşercem frenk inciri yemeden duramam hemen bulması lazım frenk incirsiz bi hemilelik düşünemiyorum
ahahaha supersın cok guldum
benim oğlum 3,5 yaşında teyzesi ama sen erken davranmışsın ben 1,5 yıl emzirdim oğlumu şimdi sen süttende kesersin annesiii
hay masallah ne emmıs bea benımkı 7 aylık bıraktı sutum varken hemde sagdım elektırıklı pompayla 1 ayda ole ıctı sonra agız yoluyla cekmegı ıcın gunden gune azaldı ve bıttı sutlerım ınsallah bu defa emzırebılırım ınsallah
Kızlar doktora gidiyoruz dualarınızı bekliorum çıkar çıkmaz iyi haber alırsam yazıcsm inşallah :)
hayırlı haberlerle don cnm dualarımız senınle

Kızlar şimdi de kan idrR sonucumu almaya gittim. Herşey iyi dedi çok şükür. Suyu çok iç dedi. Bide kahverengi akıntı için progestan verdi.

kızlar şimdi de kan idrr sonucumu almaya gittim. Herşey iyi dedi çok şükür. Suyu çok iç dedi. Bide kahverengi akıntı için progestan verdi.

bencede suyu bol iç kahverengi lekeden kurtul bizzat denedim gördüm :) hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallahhhhh

benim oğlumda 10 aylık 1 aydır azcık arada emiyor sonra bırakıyor.kesildi sayılır.artık kısmet ikinciye.

bencede suyu bol iç kahverengi lekeden kurtul bizzat denedim gördüm :) hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallahhhhh

Amiiiiin cümlemizin. Ya benim tuvalet sorunum var su içmesem de çok sık tuvalete gidiyorum. Gece uykum kaçıyo artık tuvalete gitmekten:) ondan suyu az içiyordum aslında. Şimdi hemen bi şişe aldım başladım su içmeye:):) artık gece 10 mu olur 15 mi olur tuvalet nöbeti bilmem

Benim kRdeşim 2 yaşını geçmişti bıraktığında ama zorla bıraktı resmen. Annem gece göğsü açık uyuyodu o canı isteyince emiyordu artık
ayy ne gusel bır anneyle bebegın en gusel teması kesınlıkle dunyanın en gusel seyı rabbıme en onemlı dualarımdan bırıde bu olcak doya doya emzırmeyı nasıl etsın bana kaynana ve 2 gorumce yuzunden sutlerım gıttı neler cektım sut kanallarım zedelendı 15 gun gogsumden kan sagdım allah nasıl bılıyosa ole yapsın onları kem gozlu agzı bozuklar

Benim kRdeşim 2 yaşını geçmişti bıraktığında ama zorla bıraktı resmen. Annem gece göğsü açık uyuyodu o canı isteyince emiyordu artık

:))) beni de annem 5 yaşına kadar emzirmiş. ama benim oğlum çok emmek istemiyordu. zaten 3,5 aylıktı işe başladım. şimdi 2 bebeğimde kısmetse evde oturcam çıkcam işten

Merhaba kızlarrrr

5.haftada kesemizi gorduk cok sukur 10 gun sonrada kalp atıslarını duyarız insallah. Nasıl guzel biseymis yahu cok sukur

Yalnız asermeye baslayanlar oldumu bende daha tık yok ondan soruyorum insanın canı bisey ister dimi yok ama zorluyorum cıkss gene yok

Canım benim ya stres yapma hiç bebek için anne sütü önemli. Bu bebeğin çok emsin bari. Kimseyi takma. Senin yavrun o.

CANIM KAÇIRDIN Bİ YARIM SAAT EVVEL AŞERME KONUSUNU KONUŞUYODUK fulik KULLANICISININ AŞERME TECRÜBELERİNDEN FAYDALANABİLİRSİN 213-214-215 SAYFALARDA BU KONUYU OKUYABİLİRSİN :) FULİK AŞERMEK İÇİN YARATILMIŞ :)))

Ya benim canım dondurma istedi eşim hava soğuk dboğazım ağrıyor diye almadı (kendi boğazı) yerine pasta aldı. Neyse diyim artık:) benim canımda bişey istemiyor ya. Kızlar papaya falan yazmış öyle şeyler isteyelim bari bizde gıcıklığına

ayy çok üzüldüm yaa.inanamıyorum. insanın tecrübesizliği yüzünden yanındaki cahiller neler yapıyorlar. pislikler. sinirlendim şimdi.

valla aşerme belli olmuyor. mesela benim hiç olmamıştı :)

ayy çok üzüldüm yaa.inanamıyorum. insanın tecrübesizliği yüzünden yanındaki cahiller neler yapıyorlar. pislikler. sinirlendim şimdi.
ohoo guselım sınırlenme hıc ben artık hıcbırını kafaya dahı takmıyorum evlılıgımden oluyodum onlar yuzunden konu actım bir derdim varda
su anda onun aılesı yuzunden esımle ayrı sehırlerdeyız bılıoymusun ve ben bu bebek haberını o sekılde aldım
burda gırgır samata takıldıgıma bakmayın... bu işin sonu nereye varcak daha onu bıle bılmıyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…