2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gecmis olsun canim. Ben de yatiyorum 3 gundur cok sukur bir daha gelmedi kahverengi leke. Ama senin daha ciddi olmus. Gerci ustune gorme de olabiliyormus bu kanamalr ama yine de ihmal etmemek lazim. Yat dinlen en iyi tedavisi bu. Insallah haftaya bebisini de goreceksin :) benim de haftaya t kontrolum var tekrar. Insallah buyudugunu gorurum bebisimin :)

tesekkurler cnm bebısını de senı de öpüyorum

ayyy ne gusel duygudur o darısı henuz duymayanların basına

Çok iyi biliyorum bir hafta beklemeyi yaa zor ama güzel işte:) Allahım bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip etsinn
Aminnnnnnn canim insallah bende senin gibi guzel haberlerle gelirim ama geliba benim henuz erken cunki sat 08.11 belki duyarim insallah bebegim iyidir Rabbim sagsalim kucagimiza almayida nasib etsin aminnnnn
Ay beim işler karışık son adet tarihim 27eylül aslında ama geç göllenme olmuş sanırım dr son adet tarihin 22 ekim artık unutma dedi. Ve 8+3 dedi bugün.
Senin minigin benimkinnen baya buyuk benim ki 6 hafta dolmadi bile henuz
sercemmmm cnm nasılsınnn? öyle düşünme güzel düşün güzel olsunnn lütfen... hem duyucaksın miniğinin pıtpıtlarınııı :)
orda böle minnoş minnoş takılıyoooo :)
Sagoll bitanem iyiyiz sizlerin desteyi ile daha iyi oluyoruz insallahhhh amin sende biran once keseni gorursun insallah
O zaman ikimizde haftaya. kalp atislarini duyariz insallah amin ya benim ilk
Gebeligim belki o yuzden telasdayim

bnm daha yerleşmedımı o zmn dusuk cıktı offf kafayı yıcemmm:44::44::44::44:

Yagmur hemen endişelenme lütfen benim değer daha 16 aralıkta 789 çıkmıştı ama dün gittim doktora henüz yerleşmedi diye iğne verdi 2 tane. hayırlısıyla güzel haberlerini alacağız senin de. Doktora gidene kadar sakin kalmaya çalış bence, bebişini düşün :) stresten uzaklaşıyosun hemen :) burdaki herkes gibi hepimiz için sürekli dua ediyorum ben de...

aynen cnm haftaya kadar sabır hak verıyorum cok nrmal hıslerının bu sekılde olması

Benim de ilk hamileliğimin ilk haftaları böyleydi sonraki haftalar uyku hali 20 saate yakın uyuduğumu bilirim..
Ben hamileliğim boyunca hiç mide bulantısı yaşamadım karnımın şişmesi haricinde 9 ay ciddi bir sıkıntı yaşamadım..
Sadece son haftalarda inanılmaz bir mide yanması vardı gece yarısı ağladığımı bilirim saçlı çocuk olur derler ya
benim bebeğim doğduğunda saçına toka taksan takılırdı o derece çok ve uzun saçı vardı..

Ben de ilk doğumumu suni sancıyla normal olarak beklenen doğum tarihine 2 gün kala yaptım..

Biz 2013 Haziran anneleri olarak bu süreci çok keyifli geçirmiştir ve çok güzel dostluklar kurduk hala da görüşürüz..
umarım burada da aynı sıcaklık yaşanır insanın çok ihtiyacı oluyor..
Doğumdan sonra gaz ve uyku sorunları katı gıdaya geçiş aşılar diş çıkarmalar böyle sürüp gidiyor..

ıns cnm tesekkurler dualarınız ıcın

merhaba arkadaşlar bayadır yazamıyordumm,nasıllar bakalım bebişlerinizz...kızlar ya acaba benim gibi 6 haftanın içinde olanlar bebişi hissettınızmı? Sanki bu sabah benım hafif kıpırdanma gıbı,böyle kalp atışı gibi bişeyler oldu çok mu erken acabaa,??:44::44:

cnm bnm bence içeride bebeğe yer ayarlandığı için öle bi atış görmüş olabilirsin ama ilk gebeliklerde özellikle 20. haftadan önce nadir, ikinci gebeliklerde ise 16. haftadan önce nadir rastlanırmış çnk 9 haftalıkken bebeim 2 cm oluomuş :) hemen google amcaya sordummm ahahahaha bildiğimden değil bende ilk ne zaman hissedilir merak ettimdeee

günaydın kızlarrr
yeni gelenler hpşgeldiniz hayırlı olsun sağlıklı gebelik dilerim
endişe eden arkadaşlarıma sakinlik diliyorum sakin olmalıyız herşey beyinde bitiyor biz pozitif olalım bizim görevimiz bu malesef elden başka bişey gelmez tuvaletimi yaptıktan sonra peçetede kahve rengiyi görüyorum deli oluyorum ama elden bişey gelmiyor işte
ya iki çocuk dogurdum birini 18 yaşında birini 29 yaşında hiç böyle şeyler yaşamadımda duymadımda bu nedir ya yediğimiz içtiğimiz soluduğumuz hayatın kalitesizliğini bizler çekiyoruz yine
bari moralimizi yüksek tutalım söylemesi zor ama alnımıza yazılan varsa olucak zaten diyorum kendi kendimize iyi yada kötü önüne geçemiycez allahım sana emanetiz diyorum elimden başkabişey gelmiyoooo

bu dedıklerın bılımsel gercek ama acıkcası ben bu sekıl dusunmuyorum ınsan ıcınde bısıler oldugunu hıssedıyor ozellıklede sakınce yatarken kendını dınleren bu bebek hareketı degıl elbette ama ıcınde bısılerın oldugunu farkedıyosun bu bır hıss bu konudada o yazılanları kendımce hıc dıkkate almadım 12 haftada tek tuk gobek seyırtısı baslıyo hafıften sonra sonra ıcınde bısıler oynadıgını cok ama cok rahat hıssedıyosun ya benım ıc karnım asırı dar oldugu ıcın cabuk hıssettım yada gercekten boyle

Son düzenleme:

Ay ne guzel insallah bizde o gunleri gorelim burdan hic ayrilmayalim benimde bulantim yoktu cok korkmusdum kizlar sagolsunlar destdek ciktilar normal dediler sadece 2gundur sabahllari migdem azicik bulaniypr goyuslerim cok buyudu uclarida one cikti Rabbim evlatlarimizi sagsalim kucagimiza almayi nasib eylesin amin

kızlar selamün aleyküm hayırlı cumalar..... Rabbim bu mübarek gün hürmetine sağ salim kolaylıklrla hayırlı bişekild kucağımıza almayı nasib eylesin bebeişlerimizi inş. evlat isteyenlerede nasib eylesin....

Bebek hareketleri için gerçekten çok erken :))
Gaz da olabilir:)
İnsan bir an önce hissetmek istiyor haliyle:) Hareket etmeye başladıklarında daha çok bağlanıyorsun..
bir süre sonra hareketlerinden uyuyamamaya başlıyorsun :)

canım kahverengi leke benden 1 hafta geldi bende çok endişelendim doktorada gittim doktor bişi söylemek için erken dedi 1 kafaya takmıcaksın iki bol su ile bu akıntım geçti benim şişe elimde geziyorum bol su ile atlattım çok şükür sende dene bi istersen

Amiin canim masallah :) dunyanin en guzel seyi o kalp atisi. Rabbim daim etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…