2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kurban bayramından bu yana yazılanları gördüm, kız bayramda neler yaptığını falan sormuş, ameliyat olmuş, yanımda sen olsaydın o zaman acımı hissetmezdim, şimdi yokluğunu daha iyi anlıyorum, canım çok yanıyor demiş, eşimde geçmiş olsun lütfen öyle deme, arada yaz beni merakta bırakma demiş..:KK43:
O zaman kızın niyeti belli her şey ortada arada falan da yazmasin engelle

Eşine görüsmeni istemiyorum desen seni dinlemez mi ki
Bana düğünden sonra yazdığını, "evlendiğini duydum, mutlu olursun umarım, biz ne hayaller kurmuştuk" falan demiş sanırım, bende anlayışlı olmaya çalıştım, yuttum içime attım. Belki biter dedim, ama bitmemiş:KK43:
Ona hissettirmemem lazım, kafam o kadar karışık ki.. :KK43:

Bana düğünden sonra yazdığını, "evlendiğini duydum, mutlu olursun umarım, biz ne hayaller kurmuştuk" falan demiş sanırım, bende anlayışlı olmaya çalıştım, yuttum içime attım. Belki biter dedim, ama bitmemiş:KK43:
Hissettirmemen gereken bişe yok bence ayrıca en baştan tepki koymak gerekti o kaçmış ama daha fazla ucunun kacmasina müsade edersen nefsin insanı nereye surukleyecegini tahmin de edemezsin engelde olamazsın

Kuzum iyi hoş bak ne güzel alttan da almissin ama bak o kiz eşinin peşini birakmaya niyetli değil demekki. Belki esin öyle bisey düşünmüyor ama şeytan rezilligi sever. Önce esinle konuş ve takip yap yine ayni olursa krizi arayip knusmayi dene

Kuzum iyi hoş bak ne güzel alttan da almissin ama bak o kiz eşinin peşini birakmaya niyetli değil demekki. Belki esin öyle bisey düşünmüyor ama şeytan rezilligi sever. Önce esinle konuş ve takip yap yine ayni olursa krizi arayip knusmayi dene
Gülçin bence direkt eşiyle konuşup kestirmesi gerek kız belli zaten bir de eski sevgili bunlar şeytan isindirir erkek Kanar acele etmesi gerek

X