2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

MutluBulut_ MutluBulut_ edaam esime sildiriyorum o sopayla.. yukseklik korkm var zaten .. ama alismam gerek..
cok guvercin geliyo bizim pencereye ya.. okadar pisletiyolariii.. ama guvercin gelen ev iyiymis diye duydum..
hesabah misafirim onlar benim :)

var canim onla idare ediyoruz..
aksam cok sukue koku fln yoktu.. insallah olmaz artik

sen.daha iyi formus bulnussun tutkucum :) ayy bizimde bos oda ve yatak odasinda.surekli ayni durum oluyo iyimiymis bende sinir oluyodum :) ay bu temizlik.pldurdu beniellerim hep yara oldu :KK43: bi.bitseydi.ins carsamba.bitircem..
Yarin ve pazar ara vericem annemlere gidicez gecede orada kalicaz artik pazartesi devam

Merhaba canım sularımız ana boru patladığından dolayı yoktu ama çok şükür geldi artık, evlendik evleneli çok büyük bir problem bizim için, artık su kullanırken daha çok dikkat ediyorum boşa harcamayım diye :)
canim ya hersey suya bakiyor.ne.kadar zor olmustur size resmen.hayat duruyor

hoşbulduk canım bende 40 günlük evliyim :)
hosgeldin taze gelinn :)

Bebeğimmm iyiyim merak etme... Annem geldi bir kaç gündür topiclere yetisemedim... Nasılsın bitanem...:)

cok sukurr :) ki o secenek aklimdan gecmisti :)
aman kuzum dikkat et havalar artik gercekten sogudu..

sen.daha iyi formus bulnussun tutkucum :) ayy bizimde bos oda ve yatak odasinda.surekli ayni durum oluyo iyimiymis bende sinir oluyodum :) ay bu temizlik.pldurdu beniellerim hep yara oldu :KK43: bi.bitseydi.ins carsamba.bitircem..
Yarin ve pazar ara vericem annemlere gidicez gecede orada kalicaz artik pazartesi devam

canim ya hersey suya bakiyor.ne.kadar zor olmustur size resmen.hayat duruyor

hosgeldin taze gelinn :)

evet edam iyiymis guvercin gelmesi :)
kiz naaptin sen oyle cok uzun surdu bu temizlik.. :)
elinden su icmek gerek masallah :)

Oyy iyi etmişsin o seçeneği düşünmekle kusum...:) Sen neler yapiyirsun bakayim...evet dışarı buz gibiymis ama evimiz sıcacık... Bizde tuglali uyuyan silver soba kullanıyoruz... Bide portakal komur acayip güzel ısınıyor ev araya kurduk girişe... Yatak odası mutfak oturma odası sıcacık...kısa kolluyla dolaniyoruz :) hamd olsun bu sene usumeyecegim inşaAllah... :)

kuzum valla her detayı yıkıyorum temızlıyorum sımdı halılarımı sılıcem ınsallah yagmur yagmaz balkona sermek istiyorum bıraz sonra kapılar ve mutfak dolabı var en sonda sıl süpür yerles ohhh :) carsambaya kadar uzattım ev hemen dagılmasın dıye persembe aksamı yıne sıl süpür toz al yaparım cuma hersey rahat olur ınsallah :)

Hoşgeldin topigimizeee :)
kuzumm naberrr :)

kuzum valla her detayı yıkıyorum temızlıyorum sımdı halılarımı sılıcem ınsallah yagmur yagmaz balkona sermek istiyorum bıraz sonra kapılar ve mutfak dolabı var en sonda sıl süpür yerles ohhh :) carsambaya kadar uzattım ev hemen dagılmasın dıye persembe aksamı yıne sıl süpür toz al yaparım cuma hersey rahat olur ınsallah :)

kuzumm naberrr :)
İyiyim Caniimm... Ogurmemi yaşadım bugün ilk defa...:) e buyuyoruz teyzesi insaAllaah...:) 8.haftaya giriyiruz nasipse... Temizlik gibisi yok oh mis gibi canim keyfini suuurrr :KK70:

Günaydın can kızlar....:) Mutlu bir hafta diliyorum herkese..
Yine yoğun bir hafta sonunun ardından işimin başındayım, hafta sonu kayınvalidemlerdeydik, cumartesi günü eşimle ve daha 14 yaşında olan görümcemle birlikte sinemaya gittik, Bu bizim ilk sinemamızdı benim için anlamı büyük, biletleri bile saklayacağım yanii:)
Sizler neler yaptınız, nasılsınız bakalım?

X