2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Merhaba canım, nerelerdeydin nasılsın özledik vallahi seni :)
kuzucum kocacımın yanına gittim haliyle nete felan giremedim pek:)
bol bol gezmeli hasret gidemeli bi hafta geçirdim çok şükür..
hani uzağız ya biz..
zorlanıyorum valahi:KK43:
çok özlüyorum fırsat bulunca kaçıp gidiyorum :KK70:

kuzucum kocacımın yanına gittim haliyle nete felan giremedim pek:)
bol bol gezmeli hasret gidemeli bi hafta geçirdim çok şükür..
hani uzağız ya biz..
zorlanıyorum valahi:KK43:
çok özlüyorum fırsat bulunca kaçıp gidiyorum :KK70:
Ah canım benim yaa kıyamam sana, kocalar özlenmez mi? Ben işten eve dört gözle bekliyorum gitmeyi, ki ben böyleysem sana çok çok hak veriyor, az kaldı sanırım biraz daha sık dişini, geçer bugünlerde İnşAllah

Ah canım benim yaa kıyamam sana, kocalar özlenmez mi? Ben işten eve dört gözle bekliyorum gitmeyi, ki ben böyleysem sana çok çok hak veriyor, az kaldı sanırım biraz daha sık dişini, geçer bugünlerde İnşAllah

inşallah canım sabır sabır ya sabır..
insanın sevdiğiyle eşiyle aynı evde yaşaması ne büyük nimetmiş...
kocacığı yanında olanalra duyrulur o analrınızın tadını çıkarın::..
ben iki gün için bi gün yol gidiyorum...:
Allah ım eksikliklerini göstermesin huzurlıuu mutlu ömürler nasip etsin inşaallah :KK68:

inşallah canım sabır sabır ya sabır..
insanın sevdiğiyle eşiyle aynı evde yaşaması ne büyük nimetmiş...
kocacığı yanında olanalra duyrulur o analrınızın tadını çıkarın::..
ben iki gün için bi gün yol gidiyorum...:
Allah ım eksikliklerini göstermesin huzurlıuu mutlu ömürler nasip etsin inşaallah :KK68:
Amin canım amin. Bunlarda bizlere ders olsun (en azından kendim için söylüyorum) bazen istemedende olsa üzebiliyorum çünkü :KK43:

Amin canım amin. Bunlarda bizlere ders olsun (en azından kendim için söylüyorum) bazen istemedende olsa üzebiliyorum çünkü :KK43:

evet öyle durumlar oluyor maalesef...
ama böyle zamanlarda kıymetler biliniyor karşılıklı olarak..
hala nişanlıyız gibi sanki:))
haftaiçi iş ev iş ev mekik dokuyorum ..hafdtasonu olsada yanına gitsem diye gün sayıyorum.. ve 2 güne de haftaiçinde yapamadıklarımızı sığdırıyoruz..
Allah ım sağlık versin özlem de hasret de gün gelir biter:KK25:

AY VALLLAHİ AYnen kzuucum.. ben de sabahları egzersiz yapıyorum kendime gelmek için işe de yürüyerek gidiyorum ama maalesef açılamıyoruj :KK43:

Evet ya eve gidincede hava kararıyo bu kezde evde iş yapasım gelmiyo ama evim toplu bu aralar :KK70:

burada yağmur yağıyor mis gibi hava :))
iştahım aıldı iş yapasım geldi aama iş yerindeyim...evimi temizlemek istiyorum :)))
senin de düzenliiliğin maşallah

Ah sorma bi ara moralim bozuldu evi topluyorum temizliyorum ama hep bi eksiklik varmış gibi geliyodu :) şimdi sadece ortalıgı topluyorum hafta sonuda süpürme silme işi kalıyo :)

Üzülme ya hamilesin duyguların üst seviyede tavan yapıyo çok mu uzaktasın kıyamam
Annemler istanbulda ben ankarada canım:KK51:

caniim :/
sagolsunlar napalim..
sumeyraninda dedigi gibi hamilelik daha bi sey ediyo..
uzulme :*
evet ama dayanamıyorumki canım ha deyince çıkpta gidilemiyor işte keşke aynı şehirde olsak en azından aynı şehirde nefes alıyoruz derdim içim iyi olurdu:cry:
Ah canim...yakında görüşürsunuz belki , gelirler yanına ... Bazen çok ozleyebiliyor insan uzakta kalınca bende çok uzak kaldım annemlerden...:)

Ah canım inşallah görüşürüz annemlerle çok özledim bazen resimlere bakınca ağlamaktan kendimi alamıyorum:KK51:

selammmm canlariiimm :) :*

GEÇMİŞ OLSUN KUZUM.. DİNLEN UYU ..YEŞİL ÇAY MEYVE ÇAYI FELAN İÇ

sagolasin canim cok sukur toparliyorum artik.. oksuruk kaldi geriye.. onuda insallah atlatirim..
esinin yanina gitmissin, az daha sabir canim..
dedigin gibi deger bilmek gerek ..

kızlaaarrr:KK24:
bugün kimse gelmemişkiii:KK14:
ben az gripliyim.. hep yatasım var:KK51:
Oyyy geçmiş olsun bitanem Allahım şifa versin sana...:*
Bizde bugün bebisi görmeye gittik...büyümüş tam 2 aylıkmsiz... Pit pi atıyordu kalbi maaşAllah...poposunun üstüne yatmış keyif yapıyordu...:)

selammmm canlariiimm :) :*

sagolasin canim cok sukur toparliyorum artik.. oksuruk kaldi geriye.. onuda insallah atlatirim..
esinin yanina gitmissin, az daha sabir canim..
dedigin gibi deger bilmek gerek ..
Canım diikkatli olman gere..kara kis glcek daha:KK66: ama senin vucut alusmiti Mikroplara karsi dha dirençli olrsun:KK66:
Ah ah hasretlik zor vallahii

Günaydın kızlar hayırlı cumalar.
Nasılsınız bugün, ben pek iyi sayılmam, havalar çok soğudu, yataktan kalkamıyorum ama her an tv de yayınlanan haberlerden ders çıkararak Rabbime şükrediyorum.
Hafta sonu yine benim için yoğun geçecek şehir dışından misafirlerim geliyor. Hayırlısı bakalım.

Oyyy geçmiş olsun bitanem Allahım şifa versin sana...:*
Bizde bugün bebisi görmeye gittik...büyümüş tam 2 aylıkmsiz... Pit pi atıyordu kalbi maaşAllah...poposunun üstüne yatmış keyif yapıyordu...:)
,

Oyyy maşallah ne güzel yaaa..İmrenilesi..Rabbim sağlık sıhatiyle kavuştursun innşallah canım :)

Günaydın kızlar hayırlı cumalar.
Nasılsınız bugün, ben pek iyi sayılmam, havalar çok soğudu, yataktan kalkamıyorum ama her an tv de yayınlanan haberlerden ders çıkararak Rabbime şükrediyorum.
Hafta sonu yine benim için yoğun geçecek şehir dışından misafirlerim geliyor. Hayırlısı bakalım.

Sana da günaydın, hayırlı cumalar canıım..Öyle valla çok fena çook..Aynen bırak yatktan kalkamamayı gece uyurken soguktan ınsan kafasını çıkarmak istemiyor yorganın içinden.. :) Ama dediğin gibi şükrü halimize.. Diyorum daaa sürekli bir yakınma halindeyim Rabbim şükürlerimizi kabul eyler inşallah :/

Hmmm akraba falan mı geliyor? Ne güzel olsun misafir iyidir ama çalışmaya başladıktan sonra bu konu biraz daha düşündürür oldu..Hani yakının gelir, çalışıyorsun evinin halini yadırgamaz..Ama uzak birileri gelince dört dörtlük olmak istiyor insan :/

Sana da günaydın, hayırlı cumalar canıım..Öyle valla çok fena çook..Aynen bırak yatktan kalkamamayı gece uyurken soguktan ınsan kafasını çıkarmak istemiyor yorganın içinden.. :) Ama dediğin gibi şükrü halimize.. Diyorum daaa sürekli bir yakınma halindeyim Rabbim şükürlerimizi kabul eyler inşallah :/

Hmmm akraba falan mı geliyor? Ne güzel olsun misafir iyidir ama çalışmaya başladıktan sonra bu konu biraz daha düşündürür oldu..Hani yakının gelir, çalışıyorsun evinin halini yadırgamaz..Ama uzak birileri gelince dört dörtlük olmak istiyor insan :/
Eşimin akrabaları gelecek canım, ayrıca görümcem kaynım, kayınvalidemde gelecek, baya kalabalık yani. Eşim dalga geçiyor, 50 kiloluk kazanla bi bulgur pilavı yapalım yeter diyor:) ev halini yadırgamazlar, temizliğimi falan yaptım ama yine de insan tedirgin oluyor ister istemez bir de yatılı gelecekler.. benim gibi panik bir insan için fazlasıyla atraksiyon::KK66:

Eşimin akrabaları gelecek canım, ayrıca görümcem kaynım, kayınvalidemde gelecek, baya kalabalık yani. Eşim dalga geçiyor, 50 kiloluk kazanla bi bulgur pilavı yapalım yeter diyor:) ev halini yadırgamazlar, temizliğimi falan yaptım ama yine de insan tedirgin oluyor ister istemez bir de yatılı gelecekler.. benim gibi panik bir insan için fazlasıyla atraksiyon::KK66:

Ah gülüm yaaa bu panik, telaşe, takıntılık hali ne olacak böyle.. Bende de var bu durum..Hatta bundan ötürü son zamanda hep bir yakınma halindeyim yetişemiyorum hiçbirşeye diye..Aslında yetişemeyecek bir şey yok ama bizim bu takıntımızdan ötürü dert ediyrouz olmayacak şeyleri..Bence güzel bir şekilde ağırlarsın eminim..Eşinin aileis onlar, birinci dereceden yakın sayılır, çok dert etme o yüzden..Ki eşin de yardımcı olan bir insan.. O yüzden hiiiç tedirgin olma..

selmalar hatuncalar :KK66:
çok şükür ki cuma bugün :)) hem mübarek gün hem de haftasonuna saatler kaldı :))
sizler nasılsınız nasıl gidiyorrr
Merhaba canım ay senin için ne kadar güzel bir durum böyle saatleri saymak falan eşine kavuşacaksın ya hani... Siz yaşlanmazsınız yahu hep ilk günkü gibi İnşAllah :)

X