2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet canım sususzluk çok zor evlendiğimiz 1 ay sadece gece birkaç saat geliyordu, ayy herkes bize acıyordu, birde yeni evliler falan diye:) yine başladık o günlere.. :)
Aslında eşya kalabalığını sevmiyorum ama salonda daha kötü oluyor, eşim bile rahat davranamıyor, aman kirlenecek diye:) mecburi olacak sanırım bu durum :)

Oyy kıyamam... bizde de öyleydi... herkes yeni evli olduğumuz için üzülüyordu... bide bizde bütün köyde su vardı bir tek imam a ve camiiye vermiyorlardı... baştan düzgün döşememişler tamir etmek de zorlarına gidiyordu... kimse gelip suyunuz var mı yoksa hal çaresine bakalım demezdi..orayı hatırlamak bile istemiyorum.. inşaAllah sizde bu sorun kalıcı olmaz canım...

Ay aynen canım sadece bizde su yoktu evlendiğimizde en üst kat diye su çıkmıyormuş öyle bişey uydurdular işte. ama şimdi herkeste yok :)

Esmacım mutfağımın resimlerini atamadım ama şimdi benim perdelerimin fonu kahverengi desem değil, yeşil desem değil ikisinin ortası bişey, eşim mavi köşe takımı alalım diyor. Heralde Meltem'in evi yani salonu kahverengi koltuklar ve mavi perdesi vardı, çok da güzeldi, öyle güzel olabilir mi acaba bende hardal sarısı, küf yeşili ya da siyah istiyorum karar veremedim

Hmm bilemiyorum ki tam kuşum... mavi ve kahverengi çok güzel durur ama ... senin söylediğin renkler bayabilir belki kuzum kahverengi gibiyse fonun ...

Merhaba bende 2014un 1 haftalık geliniyim :)
hosgeldin tazecik gelin :)

Günaydın hanımlar, uzun bir süre giremedim malum tatildi derken annemin yanındaydım, herşey çok güzeldi, siz neler yapıyorsunuz nasılsınız?
ne guzel canim guzel.gecmis tatilin bende artik girmiyceksiniz sandim :)

canim o biraz pahali bizim icin ama evet sinirsiz olmali :) hep.o.kadr pahali sinirsizlar acep.hiza goremi

hosf
geldin canim ne guzel herkes aileainin yanina gitmis :) alisiyor insan tabi evim evim guzel evim oluyor :)

aaa sizinki cok uygunnus canim yanlis anlamadim.dimi sinirsiz ttnet falan mi nasil telefonsuz mu

merhaba hanimlar bende 6 nisanda evlendim araniza
katilmak isterim:)

Hosgeldin canim aramiza bende eda 23 yasimdayim istanbuldayiz ve ev hanimiyim :)

kizlar dedem 2 aydir sekerden hastanedeydi.durumu pek iyi.degildi bekliyordu insan acikcasi durumundan dolayi.pazartesi sabak 7.5 da tam esim ise gidecekti telefon caldi annem anladim tabi dedrmi kaybettik..memlekete gittik pazartesi.gece ciktik dun defnettik ve gece evdeydik inanilmaz yorgunum

Allah rahmet eylesin canım, başınız sağolsunn Mekanı cennet olsun İnşAllah

Hmm bilemiyorum ki tam kuşum... mavi ve kahverengi çok güzel durur ama ... senin söylediğin renkler bayabilir belki kuzum kahverengi gibiyse fonun ...
Günaydın canım, dün gittik eşimle baktık, mavi köşe takımını aldık bakalım, bugün akşam gelecek. İnşAllah güzel olur:)

bebeğim :) çalışıorum 8.00-17.00 :)))
eşimde şehir dışında çalışıyor..

uykum sorun değil de ben de de sıkılganlık var...hani hobim yok

bebeğim ben 1 buçk aylık evliyiym...çalışıyorum..8-5 :)
aynı sne gibi...akşama kadar plan yuapıp eve gidince uyuşuklukla geçioo akşamım
aslında eşim varkne böle değildim ama 4-5 gündr yalnıızm evde bu yüzden iştahsızım bişi yapma konusunda

o zaman kendimize gelmemiz lazımmmm:))

uyku problemim yok kuzum ..gece 1 de yatsmda sbh 6 da kalkabiliorum:))
şükürler olsun

ama kendime aktivite bulmam lazım kurs meselaa...ebru kursu..ney kursu.. gibi...ama şehrimde de arraştrdm da bulamadım..bakcam bugün tekrar..

Başınız sağolsun canımmmm..Rabbim rahmet eylesin.. :/ Sizlere de sabır versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…