2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

canım çok geçmiş olsun, bende de panik atak var ama yeni başladı sanırım, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnşAllah atlatırsın, dualarımız seninle, minnak minnak bebişlerin olur:)
aman canim yeniyken yendir ..
doktora git, esinle dertles ama yap bisiler.. ilaca gerek kalmadaab yendirirsin insallah..
tek ilaci dua,gulumsemek,hkc bisey takmamak bence..
ben gec faketmistim daha dogrusu sadece bende var nasil anlatiriim aileme die yillarca saklamistim.. pismanmiyim coook..
insallah sifamiza kavusuruz canim..
kuzenlrdede vardi bebis olunca unuttuk diye anlatiolar.. insallah bizdede oyle olur

İnşAllah canım, ama dediğim gibi benim çok yeni varla yok arası bişey, hani herşeyi kafaya takmamak gerek diyoruz ya işte bazen engel olamıyoruz, ki benim gibi evhamlı insanlarda daha çok oluyor böyle şeyler. Dua herşeyin başıdır. Allah yardımcımız olsun.
Ne güzel kuzenin atlatmış darısı sana canım..

BİRİ PANİK ATAK MI DEDİ:::
KIZLAR BENDE DE HASTALIKTAN KORKMA VE Bİ YERİM AĞRIOMUŞ GBİ DÜŞÜNCELER OLUO

Allah rahmet eylesin canım, başınız sağolsunn Mekanı cennet olsun İnşAllah
sagol canim.

Günaydın canım, dün gittik eşimle baktık, mavi köşe takımını aldık bakalım, bugün akşam gelecek. İnşAllah güzel olur:)
canim benim.hayirli olsun gule gule kullanon ve insallah tam istedigin gibi olmustur

Başınız sağolsun canımmmm..Rabbim rahmet eylesin.. :/ Sizlere de sabır versin inşallah...
sagol canim Allah razi olsun

Tamam canım, gönlüne göre olsun inşallah :))

Canlaaaaaaar bugün 27 olduuuuum Ne karmaşık bir ruh hali demi
canimm dogum gunun kutlu olsun :)

canim gecmis olsun okudum diger mesajda bende herseyi cok takip cok dusunuyorum elimde degil

canim cok sagol..
Aaa dogru bende aastirdim bilamadim.sen yutdisindasin yaa harikaymis ama.ya keske birdafa o.kadar uygun.olsaa

canim benim sendw daha dogrusu sizde cok seviliyosunuz kuzum cokk :*
ah minnaaakkkk kucucuktur ki o dahaa :)
simdi daha bi iyi hissediyosundur kuzum kendini bebisini gordun, annelik simdi daha bi oturmustur yerine :*
Evet noktamizi gördüm şükür... Kalbini de duyduk mu tastamam 'olacak nasipse... Çok heyecanli bir dönem... Rabbim hemen tedavinden sonra nasip etsin sana... Takilma sakin oyle ince noktalara senden degerli miii canim benim :)

kizlar selamm.. dersteyim bi gireyim dedim.. iyisinizdr insallah..
ilacin etkisiylemi bilmem ama cok bulatim var..yediklerimi cikardim dun gece..
kofte yemistik disarda tadi eksiliydi o mu oyle yapti.bilmem.. ilacin dozu 10mg cok az..cocuk dozundayms hatta.. insallah ilactan boyle degildir..

Yorgun bitanem...hep uyuyasım var... tiksinmeye başladım bazı şeylerden aklıma gelmesi bile yetiyor..
Hatta geçen gün canımın çektiğini bugün aklıma getirince tiksiniyorum resmen... çok değişikmiş tutkum
Midem hafif hafif bulanıyor ama şükür beni çok rahatsız etmiyor...
Rabbime şükür moral olarak iyiyim bu dönemler de geçecek inşaAllah
Sen nasılsın tatlımmm

Aman dikkatli ol canım... bazen ilaçlara karşı vücut alerjili olabiliyor.. bilemezsin belki de bünyen kaldıramaz bu ilacı... tekrarlarsa doktora görün tatlım tekrardan .

moralin yerinde olsunda kuzum.. insallah gececek bu gunler..
degisik diimi.. masallah size kuzum..

ne yaziyo oyle orda silginin icine girebileck kadar buyumusmj o minnak :) masallah
.

evet kuzum buaksam alsammi bilmem.. korkuyorum tekrarlsrds die.. vicut alisana kadar belki oylefir ama tedirginim iste.. insallah yemeklerden olmustur oyle..

hic kuzum dersteyim bnde kadin konusuyo oylece sabahtan beri..
sarjim az kuzum kapatayim neti.. kk hemen aliveriyor sarjimi bendenn :)
optum kuzum

Evet büyümüş o kadar kuzum.. Bu günlerde çabuk büyüyor maaşAllah:)
Çok değişik bitanem... Geçecek bende biliyorum bakalım...

İnşaAllah yemekten olmuştur canım , yan etkilerine bak muhakkak varsa öyle bir yan etki alma ilacı canım
Kıyamam sana...

basin sagolsun oncelikle cnm cok
memnun oldum bu arada kriterlerimiz ayni gibi sen nerdn istanbulun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…