2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Günaydın canım, dün gittik eşimle baktık, mavi köşe takımını aldık bakalım, bugün akşam gelecek. İnşAllah güzel olur:)

Hmmm mutfak için mi??
Sen sahi mutfak fotonu atacaktın ama sanırım bulmuşsun dizaynı :)

Heee tamam sen de kamudayım demiştin dimi, bilgiler henüz oturmayıp bir süre konuşmayınca bazı ayrıntılar unutuluyo kusura bakma canım :)
O uyku probleminin olmaması çok büyük niyet...Yıllardrı öfleye pöfleye uyanıyorum :)))
Neyse zamanla oturur heralde :)
Bu ara kursların tarihleri son olabilir, başlamış olabilirler..Bi bakın bakalım..Malesef bizim burda da yok :/ Ben spora gitmeye çok hevesliydm..Ama guya tatil yeri ama çok asosyal burası ...
Bu arada günaydın canımmm...İlk diyeceğim şey sona kaldı

OLSUN KUZU İLK SON FARKETMEZ :d:d:d:

bbeğim araştırcaaam bugn inşallah olur dua et benm için

Hmmm mutfak için mi??
Sen sahi mutfak fotonu atacaktın ama sanırım bulmuşsun dizaynı :)
evet canım bulduk bakalım akşama gelecek, bu arada senin salonun mavili kahverengiydi değil mi? benimde perdeler yeşilimsi kahve (o nasıl oluyorsa :)) köşeyi de mavi aldım umarım güzel olur:)

Tamam canım, gönlüne göre olsun inşallah :))

Canlaaaaaaar bugün 27 olduuuuum Ne karmaşık bir ruh hali demi
Aaa canım mutlu yıllar, yeni yaşın hayırlı uğurlu olsun İnşAllah. Eşinle yuvanla doğacak olan bebişlerinle mus mutlu olasın :)

evet canım bulduk bakalım akşama gelecek, bu arada senin salonun mavili kahverengiydi değil mi? benimde perdeler yeşilimsi kahve (o nasıl oluyorsa :)) köşeyi de mavi aldım umarım güzel olur:)
Evet canım öyle :)
Yeşilimsi kahve..Hmmm...Ama kahve tonu sonuçta maviyle her türlü gider :) Hadi bakalım güle güle kullan inşallah canım.. :)

kizlar selam..
biz bugun erkenden 6 gbi doktor yolu tuttuk.. okadar yorgunumki tum gun kostur kostur..
Rabbim doktor kapisina dusurmesin insallah ..
3 aylik tedavi baslatilmasibgerek.. ve bu surede bebis olmamasi gerekmis :/
hazir olmamama ragmen esimi bunu duydigunu gorunce bi garip oldum..
insallah sifama kavusurum kizlar.. tedavin bitsin istetsen 5 cocuk yap dedi doktor :)
herseyin hayirlisi..

Esmamm bugun persembee.. gittinmi sende doktoraa :)

Oyy canım , Rabbim tez zamanda şifanı versin , seni çok seviyorum , kendine dikkat et e mi kuzum...sormuyorum neyin olduğunu sana dua edeceğim :)
gittim gülüm , minnakı ve keseyi gördük... 1 hafta 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı nasipse kuzum..

Canım çok geçmiş olsun, Allah şifasını versin İnşAllah. Ne tedavisi görüyorsun ki özel değilse? Kist falan mı vardı?

edaam basiniz sagolsun kuzum..
ne desem bilemedim ama enazindan beklenmedik olum degilmis.. Rabbim sabir versin kuzum..

dogru anlamissin canim telefon yok.. wifi kutusu var her odadan cekiyoruz iste neti, sinirsiz 25tl.
sinirlisi ise 15 tl.. 100 saatlik netin var 1 ay icinde kullaniyosun sinirli olani.. MB li degil yani..
cok sukur internet olarak sorun yok burda,gayet uygun fiyatlar..
komsudan falan cekseniz parolayi biliyosaniz tabi

canim benim sendw daha dogrusu sizde cok seviliyosunuz kuzum cokk :*
ah minnaaakkkk kucucuktur ki o dahaa :)
simdi daha bi iyi hissediyosundur kuzum kendini bebisini gordun, annelik simdi daha bi oturmustur yerine :*

Canım çok geçmiş olsun, Allah şifasını versin İnşAllah. Ne tedavisi görüyorsun ki özel değilse? Kist falan mı vardı?

amin canim aminn..
yok canim ellerim,yuzum falan kasiliyodu.. sinir doktoruna gittim ama psiholga yonlendirdi..
panik atagim vardi.. yeniden tedavi olmam gerek.. gittikce zorluyodu,eskiden yoktu bu kasilmalar.. bebis icinde gucum yoktu, insallah hersey daha guzel olur.. halime sukur..
Rabbim akil sagligimizi korusun gercekten..
herseyi enn ince detayina kadar dusunuyodum,zarari kime oldu bana..
insallah Allahin izniyle atlatirim budurumu

canım çok geçmiş olsun, bende de panik atak var ama yeni başladı sanırım, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnşAllah atlatırsın, dualarımız seninle, minnak minnak bebişlerin olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…