2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

jYQ3EW.jpg

canım bu 5 haftalık kesesi :KK68:

OdyMdz.jpg

Canım bak bu 7 haftalık hali bu halinde duyuldu kalp atışları
B9yPVL.jpg

Bu 12 haftalıkken parmaklarını emerken cimcimem:KK73:
Z1Okr3.jpg

Buda 13 haftalıkken yan döndüğü halde cinsiyetini göstermemeyi başardı benim minik kızım:KK48:

Canım belki merak edersin diye atıyorum seninkide böyle olacak:oops:

Çok teşekkür ederim canıım... Benim miniğin de ilk görüntüsü öyle olacak desene... perşembeyi iple çekiyorum... erkenden aldım randevumu , daha fazla bekleyemezdim :KK48:

Herkese koskocaman sevgiler selamlar. Seneeee 2004tü kocamı tanıdığımda daha lisede mini miniydik. Sonra üniversite iş derken mayıs ta evlendik. 4aydır kucuşunda uyuyorum çok keyifli. Bende burda sizlerle yazışmak,konuşmak,sohbetleşmek isterim:-D
Not: şimdiden söyleyeyim bende eşimde içmeden kafası güzel olanlardanız:-D benden bol bol gülücük görürseniz şaşmayın kızmayın mucukaaa :-D
Hoşgeldiin...bizde lise aşkıyız :KK68:
Sonunda kavuşabilmenize çok sevindim... :KK70:

Kuzular nasılsınız bakalım.. ben iki gündür gribim..bugün biraz daha iyiyim şükürler olsun... :KK68:

Canim.gecmis olsun artik sen kendine cok daha iyi bakmalisin.
Aslında kendime çok iyi bakıyordum...bayramda annemlerde ve kayınvalidemlerde kaldık... sanırım hava değişimi vs üşüttüm ben... yani evden eve bile değişiyor ısı filan... üzüldüm bende grip olduğuma ama olacağı varmış ne yapayım :KK43:

Aslında kendime çok iyi bakıyordum...bayramda annemlerde ve kayınvalidemlerde kaldık... sanırım hava değişimi vs üşüttüm ben... yani evden eve bile değişiyor ısı filan... üzüldüm bende grip olduğuma ama olacağı varmış ne yapayım :KK43:
haklisin canim ya olsun evindesin simdi iyilesirsin insallah ee nasil gidiyor hamilelik

haklisin canim ya olsun evindesin simdi iyilesirsin insallah ee nasil gidiyor hamilelik
İyi canım... Dün bana kışlık pardesü alalım dedik... belim çok ağırduı... Eve gelince yattım hemen... yani uzun süre ayakta kalamıyorum , yada yürüyemiyorum , normal bir durummuş ama hakikaten zor :) kasık ağrılarım oluyor arada...o da normalmış , rahim genişlermiş ...
Allah tüm annelerin yardımcısı olsun...
Sende ne var ne yok bakalım görüşmeyeliii :)

İyi canım... Dün bana kışlık pardesü alalım dedik... belim çok ağırduı... Eve gelince yattım hemen... yani uzun süre ayakta kalamıyorum , yada yürüyemiyorum , normal bir durummuş ama hakikaten zor :) kasık ağrılarım oluyor arada...o da normalmış , rahim genişlermiş ...
Allah tüm annelerin yardımcısı olsun...
Sende ne var ne yok bakalım görüşmeyeliii :)
aa oyle mi oluyormus ikk aydan canim gercekten anne olnak zor desene gerci ama guzel :) bende napiyim canim mutfak dolaplariyla ugrasiyorum bugun.tabak.bardak sigmiyo artik :) hergun bir oncekiyle ayni geciyo

aa oyle mi oluyormus ikk aydan canim gercekten anne olnak zor desene gerci ama guzel :) bende napiyim canim mutfak dolaplariyla ugrasiyorum bugun.tabak.bardak sigmiyo artik :) hergun bir oncekiyle ayni geciyo
Elbette canım...zor ama çok güzel.. ben razıyım Allahım bu ağrılara yeter ki sağlıkla büyüsün minnoşum diyorum :)
Oooo ne yapıyorsun kız , sürekli yeni şeyler mi alıyorsun hala :KK70: yetmedi mi o kadar çeyiz düzdün zamanında :KK48:

Elbette canım...zor ama çok güzel.. ben razıyım Allahım bu ağrılara yeter ki sağlıkla büyüsün minnoşum diyorum :)
Oooo ne yapıyorsun kız , sürekli yeni şeyler mi alıyorsun hala :KK70: yetmedi mi o kadar çeyiz düzdün zamanında :KK48:
Haklisin canim o saglikli olsunda :) canim valla hala doymadim bende aliyorum birde hala cok gelmeyen var evimize allah.razi.olsun arada gelenler eli bos gelmiyo bende begebdiklerimi yada esimin begendiklerini aciyorum bu sekikde oldu ceyizde cok alinca :)

Haklisin canim o saglikli olsunda :) canim valla hala doymadim bende aliyorum birde hala cok gelmeyen var evimize allah.razi.olsun arada gelenler eli bos gelmiyo bende begebdiklerimi yada esimin begendiklerini aciyorum bu sekikde oldu ceyizde cok alinca :)
Oy oyyy , Allahım gönlüne göre versin ne güzeel ... :KK68:
Artık bazılarını paketlerine koy sığmıyorsa ,Kullanmayı istedikçe açarsın olmadı , öyle zor olur üst üste :KK19:

Oy oyyy , Allahım gönlüne göre versin ne güzeel ... :KK68:
Artık bazılarını paketlerine koy sığmıyorsa ,Kullanmayı istedikçe açarsın olmadı , öyle zor olur üst üste :KK19:
Amin canim :) zaten artik acmicam :) bu arada bisey sorcam canim kafayi yicem son 1 aydir yikanan camasirlarimda farkli bir koku var nasil anlatayim bilmiyorum esime gosteriyorum o sorun yok diyo ama bu koku benim hic hisuma gitmiyo yumos kullaniyirum her seferinde farkli koku aliyorum detarjanda renklilerde omo beyazlarda ariel aliyorum ama koku bubkardan mi makinedeb mi anlamadim sende hic oldu mu

Amin canim :) zaten artik acmicam :) bu arada bisey sorcam canim kafayi yicem son 1 aydir yikanan camasirlarimda farkli bir koku var nasil anlatayim bilmiyorum esime gosteriyorum o sorun yok diyo ama bu koku benim hic hisuma gitmiyo yumos kullaniyirum her seferinde farkli koku aliyorum detarjanda renklilerde omo beyazlarda ariel aliyorum ama koku bubkardan mi makinedeb mi anlamadim sende hic oldu mu
yaaa şaka gibi aynı şeyi bende yaşıyorum. Ama benimki bir makine çamaşırın içinde atıorum r tişörtte oluyor. Ve maalesefki hepsi eşimin eşyalarında. Böle sanki günnlerdir suda kalmış gibi. Perwoll dererjan ve Vernel max ile biraz daha hafifledş ama yinede geçmiş sayılmaz...

Kızlar merhaba,
Ben evli değilim 22 yaşındayım çalışıyorm topiğinize bi göz atiyim dedim çok tatlısınız allah bozmasın.Darısı benim başıma inşallah :)

yaaa şaka gibi aynı şeyi bende yaşıyorum. Ama benimki bir makine çamaşırın içinde atıorum r tişörtte oluyor. Ve maalesefki hepsi eşimin eşyalarında. Böle sanki günnlerdir suda kalmış gibi. Perwoll dererjan ve Vernel max ile biraz daha hafifledş ama yinede geçmiş sayılmaz...
aynen oyle.benimde koku onun gibi.off neden oluyo.boyle ya cildircam :KK43: bende yarin vernel mi alsam diyodum ama sendede oluyomus

Kızlar merhaba,
Ben evli değilim 22 yaşındayım çalışıyorm topiğinize bi göz atiyim dedim çok tatlısınız allah bozmasın.Darısı benim başıma inşallah :)
hosgeldin canim insallah darisi basina var mi aday

aynen oyle.benimde koku onun gibi.off neden oluyo.boyle ya cildircam :KK43: bende yarin vernel mi alsam diyodum ama sendede oluyomus
Diyorum ya vernelle bir nebze daha azaldı. En azından çamaşırlar kururken odayı o iğrenç koku kaplamıyor. Neden olduğunu bende hala çözemedim inanki...

Niye oyle dedin kiz :)
E evlenmesin 22 yaşında. Nabcak azcık gezsin tozsun eğlensin. Evlenince daha darklı bir yaşam tarzına geçiyorsun sonucta. Tamm yine geziorsun ediorsun ama evli biri ılarak oluyor. Valla ben eşimle 16yasımda tanıstım lise üniversite sonrası 26yasında evlendim. İyijide erken evlenmemişim hatta az daha bile bekleyebilirmişim:-D

Amin işalaah:-D ama acele etme boşver:-D iyice tadını çıkar hayatının sonra evlen:-D
Yaaa evet bekarlık güzelde insan özeniyo işte heleki yakınların tek tek evlenmeye başlayınca cok heveslenıyosun :)

hosgeldin canim insallah darisi basina var mi aday
Aday var ama daha çok yeni kesin bişey var diyemem kısmet hersey hayırlısını bekliyorum :)

X