2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hadi yaa , keşkem olaydı güzeldi :kk77:
Neyse kuşum...
Di mi bitmiyor hiç eksikler maaşAllah... yarın markete bir sürü para bayıp geleceksin :KK28::KK47:

ahh ahh malesef canim diyetisyde gidicem yarin kontrole 90 da oraya :) bu arada ben 13 kilo verdim kii bakalim yarin ne kadar vermis olucamm :)

Çok şükür canım iyiyim ah bide şu bulantılar olmasa dahada iyi olucam:KK48: Sen nasılsın canım :KK68:
kacinci ayda geciyodu bulantilar canim :) cok sukur bende iyiyim canin tv izliyorum oylecee :)

ahh ahh malesef canim diyetisyde gidicem yarin kontrole 90 da oraya :) bu arada ben 13 kilo verdim kii bakalim yarin ne kadar vermis olucamm :)

kacinci ayda geciyodu bulantilar canim :) cok sukur bende iyiyim canin tv izliyorum oylecee :)
Oyy maaşAllah sana , kalıcı olsun inşaAllaaah... çok sevindim senin için , inşaAllah güzel bir kaç kilo daha vermişsindiiirrr :KK19:

Canlarım hamişlere sağlıklı bebikler diliyorum:-D umarım sağlıkla kucaklarsınız. Genç yaşta evlenme içinde hani azcık daha dursun die dedim yahu:-D bizde 16da tanıştık 26da evlendik ben hala bile erken diyorum kendime:-D elbette sevdiğin insanla olmak paha biçilemez:-D

Canlarım hamişlere sağlıklı bebikler diliyorum:-D umarım sağlıkla kucaklarsınız. Genç yaşta evlenme içinde hani azcık daha dursun die dedim yahu:-D bizde 16da tanıştık 26da evlendik ben hala bile erken diyorum kendime:-D elbette sevdiğin insanla olmak paha biçilemez:-D
Hayırlısı olsun onun hakkında da ... Ve Allah razı olsun ,amiin inşaAllah öyle olur , darısı da başına oluur :KK19:

Oyy maaşAllah sana , kalıcı olsun inşaAllaaah... çok sevindim senin için , inşaAllah güzel bir kaç kilo daha vermişsindiiirrr :KK19:
insallah canim vermisimdir ya ben daha oncede verdim ama geri aldim o.kar cok yiyodum ki cok dogaldi geri almam ama insallah bu sefer bunlar olmayacak

Yapıya göre canım bazılarının doğuma kadar devam ediyormuş , bazılarının ise 3.ayda sona eriyomuş:KK48: Benimki geçmedi :KK51: Bazıları çok iştahlı yiyor ben sadece gerçekten çok acıktığımda yiyebiliyorum sonra soluğu banyoda alıyorum:oops:Millet kilo alr ben 4 kilo verdim ilk 2 ay hiç bir şey yiyemedim su bile midemi bulandırdı yemek kokuları perişan ediyodu... şimdi sadece 2 kilo aldım bakalım alacakmıyım yada sadece bebeğin su kesesi ve bebekmi anlayamadım doğrusu:KK70::KK48:

Yapıya göre canım bazılarının doğuma kadar devam ediyormuş , bazılarının ise 3.ayda sona eriyomuş:KK48: Benimki geçmedi :KK51: Bazıları çok iştahlı yiyor ben sadece gerçekten çok acıktığımda yiyebiliyorum sonra soluğu banyoda alıyorum:oops:Millet kilo alr ben 4 kilo verdim ilk 2 ay hiç bir şey yiyemedim su bile midemi bulandırdı yemek kokuları perişan ediyodu... şimdi sadece 2 kilo aldım bakalım alacakmıyım yada sadece bebeğin su kesesi ve bebekmi anlayamadım doğrusu:KK70::KK48:
daha iyi almaman canim zaten sonuna dogru alacaksin. Benim arkadasimin ablasida dogumdan sonra 2 kilo vermisti almak yerine

Canım bana bildirim gelmiyor bu konuyla ilgili sinir oluyorum :mad:
Bu mesajını yeni gördüm..
Kan değerlerimdeki artışa bakıldı çok güzel maaşAllah , bende bebiş iyice büyüsün dedim , haftaya perşembe için aldım randevumuu , Rabbim nasip ederse ilk fotosunu o zaman almak nasip olacak :KK19:
Ayy benimki de minnacık çıkacak senin kuzeninki gibiii...
Cahillik elbette herkeste var tatlım...insan araştıra araştıra öğreniyor..hem ben varım burda , sen hamiş ol sana yardım ederim :KK15:

kuzuum nasılsınn..
giremedim 1 haftadır.. okul mokul derken..
bayram nasıl geçti..

gittin sanırım doktora gördünmü bebişiii:nazar:

jYQ3EW.jpg

canım bu 5 haftalık kesesi :KK68:

OdyMdz.jpg

Canım bak bu 7 haftalık hali bu halinde duyuldu kalp atışları
B9yPVL.jpg

Bu 12 haftalıkken parmaklarını emerken cimcimem:KK73:
Z1Okr3.jpg

Buda 13 haftalıkken yan döndüğü halde cinsiyetini göstermemeyi başardı benim minik kızım:KK48:

Canım belki merak edersin diye atıyorum seninkide böyle olacak:oops:

Allahıııım:nazar:
maşallah canıım:nazar:

ne kadar ilginçç.. nasıl heveslendim anlatamam:KK16:
Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşallah:nazar:

kuzuum nasılsınn..
giremedim 1 haftadır.. okul mokul derken..
bayram nasıl geçti..

gittin sanırım doktora gördünmü bebişiii:nazar:

Allahıııım:nazar:
maşallah canıım:nazar:

ne kadar ilginçç.. nasıl heveslendim anlatamam:KK16:
Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşallah:nazar:
İyiyiim şükür , yogunluk , uyku hali dışında çok iyim ,sen naıslsıın tatlımmm :)
Kuşum yok haftaya perşembe dimiştim :), yani 5 güncük kaldı kuzumu görmeye nasipsee :KK19:
Olsun , bayramda grip oldum... hamd olsun atlattım sayılır... biraz telaşlı geçti bebek de olunca insan telaş yapıyor :KK43:
Senin okul nasıl gidiiyooorrr :)

İyiyiim şükür , yogunluk , uyku hali dışında çok iyim ,sen naıslsıın tatlımmm :)
Kuşum yok haftaya perşembe dimiştim :), yani 5 güncük kaldı kuzumu görmeye nasipsee :KK19:
Olsun , bayramda grip oldum... hamd olsun atlattım sayılır... biraz telaşlı geçti bebek de olunca insan telaş yapıyor :KK43:
Senin okul nasıl gidiiyooorrr :)

geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine..
havalar soğuk-sıcak tam grip zamanı:KK51:

hee bende heyecan ettim şimdi minnaciiktir o şimdi:p:nazar:

okul yoğun başladı canım benimde.. ilk hafta geçeyim dedim ödevler vardı..sonra uğraşmayayım sorumluluk oluyo üzerimde..

bayramda geçti kuzum, bişi anlamadım zaten.. artık yeni yılı bekliycez nasipse:KK51:
zaman ne cabuk geçiyo

geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine..
havalar soğuk-sıcak tam grip zamanı:KK51:

hee bende heyecan ettim şimdi minnaciiktir o şimdi:p:nazar:

okul yoğun başladı canım benimde.. ilk hafta geçeyim dedim ödevler vardı..sonra uğraşmayayım sorumluluk oluyo üzerimde..

bayramda geçti kuzum, bişi anlamadım zaten.. artık yeni yılı bekliycez nasipse:KK51:
zaman ne cabuk geçiyo
Sağ ol tatlım , dediğin gibi havalardan dolayı... ne yapalım oldu bi kere :KK51:
İvet teyzesi , mini minnak... inşaAllah görürüz o gün bakalım :KK70:

İyi etmişsin, çalışkan kıııızzz :KK69:
Evet zaman çok çabuk geçiyor hakikaten... 2 hafta sonra 1 yıllık evli olmuş olacağım :cool:

Sağ ol tatlım , dediğin gibi havalardan dolayı... ne yapalım oldu bi kere :KK51:
İvet teyzesi , mini minnak... inşaAllah görürüz o gün bakalım :KK70:

İyi etmişsin, çalışkan kıııızzz :KK69:
Evet zaman çok çabuk geçiyor hakikaten... 2 hafta sonra 1 yıllık evli olmuş olacağım :cool:

yaa oldumu o kadar canım maşallah..
geçen yıl düğüne gün sayıyoduk:p şimdi bebişe sayıcaz inşallah:emir_bebek:

kuzum annemlere geldim ben.. abim işten gelicek bişeyler hazırlayayım ..
sonra uğrarım:KK60:

yaa oldumu o kadar canım maşallah..
geçen yıl düğüne gün sayıyoduk:p şimdi bebişe sayıcaz inşallah:emir_bebek:

kuzum annemlere geldim ben.. abim işten gelicek bişeyler hazırlayayım ..
sonra uğrarım:KK60:
Oyy bizde temizlik yaptık daha doğrusu kociş süpürdü ben vileda gezdirdim :KK70:
Oldu kuşum oldu vallahi öyle olacak , zaman çok çabuk geçiyoor :KK19:
Kizlarr nasilsiniz tutkku tutkku napiyosun canim :) bu arada calgon ve verneli aldim bakalim.nasil olacak insallah kokmaz

Ohh çok sevindim.. hadi bakalım inşaAllah koku kalmaazz ,
doktorda ne oldu canım , mutlu haber alabildin mi :KK15:

Oyy bizde temizlik yaptık daha doğrusu kociş süpürdü ben vileda gezdirdim :KK70:
Oldu kuşum oldu vallahi öyle olacak , zaman çok çabuk geçiyoor :KK19:

Ohh çok sevindim.. hadi bakalım inşaAllah koku kalmaazz ,
doktorda ne oldu canım , mutlu haber alabildin mi :KK15:

yaptım , yedik bile çok şükür kuzum..

afferim kocişe yardım etsin ha şöyylee..
aman esmam dikkat et kendine ilk aylar.. çok korkarım hamile birini duyunca ilk aylarından..
ev işleri ne zaman bitmişki şimdi bitecek:KK69:

geçmişi okuyamadım ama edadandamı hayırlı haber bekliyoduk:KK49:

yaptım , yedik bile çok şükür kuzum..

afferim kocişe yardım etsin ha şöyylee..
aman esmam dikkat et kendine ilk aylar.. çok korkarım hamile birini duyunca ilk aylarından..
ev işleri ne zaman bitmişki şimdi bitecek:KK69:

geçmişi okuyamadım ama edadandamı hayırlı haber bekliyoduk:KK49:
Canımsın , çok dikkat ediyorum bende , süpürgeye asla elimi sürmüyorum bile , ağır kaldırmıyorum...hep kociş yapıyor sağ olsun... Yat diyor bana , ki normalde asla ev işi yapmaz...Allah razı olsun ondan :)
Eda diyetisyen kontrolune gidecekti canım :KK19:

X