2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kuşum hamişim ben :KK22::KK60:

esmam ya hevesli hevesli duygularimi yazidoum pilim.bitti.. simdi o yazdiklarimi nasil.yazayim :)

nasil sevindim.anlatamam kuzumm, tam girdim topige hamilelik cizelgesi cikti,baktim.sensin.. bidaha baktim gercekten sensin.. aptal gulumsemeyle kaldim oylece gercekten..
guzel anne :)
masallah yuvaniza,size,bebisinize kuzum.. hayirli evlat olur insallah.. sag saglim kucaginiza almayi nasip eder insallah Rabbim..
aglamakliyim suan gercekten..

insallah hersey yuregin gibi cok guzel olur esmam..

Son düzenleme:
kizlar benimde adetim geciktiydi 7-8 gun

insan bi hevesleniyor hazirda olmasa ama dun adet oldum..
hem uzuldum hem .. nebileyim.gercekten garip bisii..
cok istiyorum.bende ama hem hazir degilim, hem korkuyorum..
Rabbim hayirli zamanda nasip eder insallah hepimize

Sen de bizdensin kuzum :)))

esmam ya hevesli hevesli duygularimi yazidoum pilim.bitti.. simdi o yazdiklarimi nasil.yazayim :)

nasil sevindim.anlatamam kuzumm, tam girdim topige hamilelik cizelgesi cikti,baktim.sensin.. bidaha baktim gercekten sensin.. aptal gulumsemeyle kaldim oylece gercekten..
guzel anne :)
masallah yuvaniza,size,bebisinize kuzum.. hayirli evlat olur insallah.. sag saglim kucaginiza almayi nasip eder insallah Rabbim..
aglamakliyim suan gercekten..

insallah hersey yuregin gibi cok guzel olur esmam..
Oyyy bitanem,,, inan telefonun olsa hemen arayacağım kardeşlerimdensin... sen canımsın , Allahım razı olsun bitanem benim... Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin , bu duyguyu yaşamak istediğini biliyorum..yazdığını da gördüm tatlımm... inşaAllah hayırlı vakitte gelsin bebişiiinnn... :KK68::KK68::KK68:

Evliliğin ilk zamanları oluyor bunlar bitanem...inan azcık zaman geçsin bu duygu içine işleyecek.. hem arkadaşların ( yani biiizzz , beeenn ) hamiş kalıyoruz ki sizde bizi teyze yapın diye...hevesleniyor insan sonra sende buluyorsun kendini bu maratonda :KK49:
canımsın sen benim... miniğin gelse, hamiş hamiş okula gitsin ,,, oyyy tatlıııı arkadaşım benim :KK15:

Oyyy bitanem,,, inan telefonun olsa hemen arayacağım kardeşlerimdensin... sen canımsın , Allahım razı olsun bitanem benim... Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin , bu duyguyu yaşamak istediğini biliyorum..yazdığını da gördüm tatlımm... inşaAllah hayırlı vakitte gelsin bebişiiinnn... :KK68::KK68::KK68:

canim benim :)

insallah kuzumm amiin..

dusunuyorumda nerdeen nereye gelmisiz..
daha dun gun sayiyoduk, evlenicwz bilmem.ne diye.. zaman ne xabuk geciyor

canim benim :)

insallah kuzumm amiin..

dusunuyorumda nerdeen nereye gelmisiz..
daha dun gun sayiyoduk, evlenicwz bilmem.ne diye.. zaman ne xabuk geciyor
Aynen öyle , zaman çok çabuk geçiyor , bu günleri de beraber geçireceğiz canım benimmm , büyüyoruz.. :KK60:

Evliliğin ilk zamanları oluyor bunlar bitanem...inan azcık zaman geçsin bu duygu içine işleyecek.. hem arkadaşların ( yani biiizzz , beeenn ) hamiş kalıyoruz ki sizde bizi teyze yapın diye...hevesleniyor insan sonra sende buluyorsun kendini bu maratonda :KK49:
canımsın sen benim... miniğin gelse, hamiş hamiş okula gitsin ,,, oyyy tatlıııı arkadaşım benim :KK15:

amaaa sende ne iyi gaza getiriyosunn :)
inan hamile olup dogurasim.bile geldi .. :)

hamis hamis okula gitmeyi bende cok istiyorum ya.. birde bizim okuldaykn dogurursan 3000 tl mi oluyo neyse iste para veriolar kuzum..
hicc az para degil,bbebisin tum.ihtiyacini karsilayacak kadar iyi..
plan yapmakda istemiyorum ama busene sonuna dogru nasip eder insallah Rabbim..okulun swne sonuna yani :)

amaaa sende ne iyi gaza getiriyosunn :)
inan hamile olup dogurasim.bile geldi .. :)

hamis hamis okula gitmeyi bende cok istiyorum ya.. birde bizim okuldaykn dogurursan 3000 tl mi oluyo neyse iste para veriolar kuzum..
hicc az para degil,bbebisin tum.ihtiyacini karsilayacak kadar iyi..
plan yapmakda istemiyorum ama busene sonuna dogru nasip eder insallah Rabbim..okulun swne sonuna yani :)
Yaaaa veririm ben o gazları :KK70:
Canım benim öyle olduğunda hiiiç kaçırmazdım , ne güzel yaaa bütün ihtiyaçlara yeter maaşAllah.. Rabbim gönlündekini nasip etsin tutkum benim :KK15:

Yaaaa veririm ben o gazları :KK70:
Canım benim öyle olduğunda hiiiç kaçırmazdım , ne güzel yaaa bütün ihtiyaçlara yeter maaşAllah.. Rabbim gönlündekini nasip etsin tutkum benim :KK15:

diimi kacirilacak miktarda degilki..

ah esmam ne guzel ya masallah..
doktora ne zaman gideceksiniz..
kuzende 1 aylik hamile,doktora gitmisler gecen minnaciikk duruyomus ordaa..
benim ise tum cahilligim ustumde bu konuda.. nereye nezaman gidilir ne yapilir..
gerci basta herkez acemii ama iste..

amaan ozaman gelsin hele hayirlisiyla ogreniriz insallah

günaydın kızlarr:KK24:
şekerlerim hazırr çocukları bekliyorum ama okulları varmış öğleden sonramı gelirler acaba:KK51:

Kuzularım... Rabbime şükürler olsun HAMİLEYİİİMMMMM :KK71:
Adetime 4 gün var aslında...fakat sabah 5 de birden uyandım.. gideyim bir test yapayım dedim... ikinci cizgi belirdi... şaka herhalde dedim...bir daha yaptım ve bir daha.... :-) ancak tatmin oldum.... çok şükür Rabbime... isteyen herkese nasip etsin Allah'Im... çok heyecanlı çok mutluyumm.... :KK73::KK73::KK73:

Tebrik ederimm çok sevindim :KK73::KK73:

İyiyim canım sen nasılsınn? :KK16:
bende iyiyim canim bebis nasil.bakalim nasil gidiyor hamilelik

Günaydın kuzular... Bizim ekip gittikçe büyüyor hemde çifter çifter:) Nasılsınız bakalım?
nasilsin canim ya sizleri.ozluyorum.ama gunduzleri giremiyorum :KK43:

ne özeli bitanem...
Sabah 5 de birden kendiliğimden uyandım...aslında yumurtlama zamanın üstünden 10 gün geçmişti... idrarda çıkması için erken ama hadi gideyim ne olur ne olmaz test yapayım dedim... yaptım ikinci çizgi belirdi, şaka herhalde dedim , bir daha ve bir daha yaptım... 3 'ünde de belirince elim ayağım tutmadı fakat ben hissetmiştim... belirtilerim çok başkaydı... yine de insan ikinci cizgiyi görünce böyle kal geliyor :KK48: sonra eşimin yanına gittim sabah saat 5 buçuğu geçmiş ,öperek uyandırdım... sana bir şey söylemem lazım kalk dedim... bir gözünü açtı bana bakıyor , hamileyim dedim , iki gözü açıldı , nerden biliyorsun dedi... bakkk testlerim dedim... doğruldu baktı ,ve gülmeye başladı... sonra gel yanıma dedi, yattım yanına sarıldık... elini karnıma koydu..karnım segirdi ( ki bunu 5 gündür filan yaşıyorum ) bak bebeğimiz de burdayım diyor dedim...evet canım dedi yine gülüştük... yani öyle.. ben heyecandan eşimle hemen paylaşmak istedim..duramazdım...ama bence çok güzel bir andı... Rabbim size de nasip etsin ve tüm isteyenlereee :KK68:

canm benim yaaa kendim yasamis gibi oldum bende dayanamazdim cokda duygusal.olmus ama :)

kizlarr selamm..
telden giriyorum alinti yapamadim cok yavasladi telefon..

neyse meltemcim ne okuyosun die sormussun ana okulu ogretmeni canim..

edaam yok kuzum yabdaha 3.senem.. nasipse 1 senem daha var bununla..

tugcecimm hosgeldinn masallah sende hamilesiiin :)

olsun canim gecer zaman :)

kuzum.hepimiz ayniyiz sanirim bugun ben degil esim hevesli ama :) eger hersey planlarimiza gore giderse 1 yilimiz var daha insallah RAbbim nasip eder tabii :) dun eltimin.kizina elbise baktim icim gitti hepsine valla :)

günaydın kızlarr:KK24:
şekerlerim hazırr çocukları bekliyorum
ama okulları varmış öğleden sonramı gelirler acaba:KK51:

bende iyiyim canim bebis nasil.bakalim nasil gidiyor hamilelik

nasilsin canim ya sizleri.ozluyorum.ama gunduzleri giremiyorum :KK43:

canm benim yaaa kendim yasamis gibi oldum bende dayanamazdim cokda duygusal.olmus ama :)

kuzum.hepimiz ayniyiz sanirim bugun ben degil esim hevesli ama :) eger hersey planlarimiza gore giderse 1 yilimiz var daha insallah RAbbim nasip eder tabii :) dun eltimin.kizina elbise baktim icim gitti hepsine valla :)
İyi gidiyor maşallah. Oğlumuz büyüyor. :) Allah sana da nasip etsin inşallah. :KK66:

Kuşum gelmiş gitmişsin , yakalayamadım seni :KK4::-)

girdim kuzum ama kimsecikler yoktu :p
sennasılsın napıyosun

yaa diimionlar bizden daha heveslii:KK22:
hakkaten edam ya erken daha.. her bebek bereketiyle gelir evet ama işte az daha toparlanmak isteniliyor:KK51:
Rabbim hayırlı zaman nasip eder inşallah:nazar:

kızlar girmişken kutlayayım bayramı.. giremem sonra.. eşim dönmedi daha namazdan ama bitmiştir herhalde, yazayım artık:KK16:
Hepimize hayırlı, huzurlu bayramlar inşALLAH.. nicee bayramlara.. Rabbim kurbanlıklarımızı kabul etsin inşallah:nazar:

X