2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yaaa evet bekarlık güzelde insan özeniyo işte heleki yakınların tek tek evlenmeye başlayınca cok heveslenıyosun :)

Aday var ama daha çok yeni kesin bişey var diyemem kısmet hersey hayırlısını bekliyorum :)
Heves ayrı hazır adayda varmış ufaktan onla takıl işte zaten biraz flört biraz söz biraz nişan derken 2 3 sene daha geçer. Bak sana tek tavsiyem nişanlıykenyi tart karşındakini. Evlenince değişir yalan insanın huyu değişmez. Baktın nişanlıyken başladı sorunlar düzelir düzelir diye hiçç uzatma emi:-D
Ps: bende böyleyim işte daha evermeden boşarım:-D:-D

Heves ayrı hazır adayda varmış ufaktan onla takıl işte zaten biraz flört biraz söz biraz nişan derken 2 3 sene daha geçer. Bak sana tek tavsiyem nişanlıykenyi tart karşındakini. Evlenince değişir yalan insanın huyu değişmez. Baktın nişanlıyken başladı sorunlar düzelir düzelir diye hiçç uzatma emi:-D
Ps: bende böyleyim işte daha evermeden boşarım:-D:-D
Teşekkür ederim dediklerinizi kulağıma küpe yaptım :) Yalandan bende nefret ederim bakalım inşallah gönlüme göre olur.:)

Diyorum ya vernelle bir nebze daha azaldı. En azından çamaşırlar kururken odayı o iğrenç koku kaplamıyor. Neden olduğunu bende hala çözemedim inanki...
o zaman vernel.aliyim simdi anneme airdum bide calgon kullan dedi :)

E evlenmesin 22 yaşında. Nabcak azcık gezsin tozsun eğlensin. Evlenince daha darklı bir yaşam tarzına geçiyorsun sonucta. Tamm yine geziorsun ediorsun ama evli biri ılarak oluyor. Valla ben eşimle 16yasımda tanıstım lise üniversite sonrası 26yasında evlendim. İyijide erken evlenmemişim hatta az daha bile bekleyebilirmişim:-D
ben 23 yasindayim hatta burada cogunluk 20-24 arasi :) kisiye gore degissede ben iyiki evlenmisim diyorum.hic keske biraz daha bekar kalsaydim demedim cok sukur :)

Yaaa evet bekarlık güzelde insan özeniyo işte heleki yakınların tek tek evlenmeye başlayınca cok heveslenıyosun :)

Aday var ama daha çok yeni kesin bişey var diyemem kısmet hersey hayırlısını bekliyorum :)
hayirlisi canim :) ins dogru kisidir

o zaman vernel.aliyim simdi anneme airdum bide calgon kullan dedi :)

ben 23 yasindayim hatta burada cogunluk 20-24 arasi :) kisiye gore degissede ben iyiki evlenmisim diyorum.hic keske biraz daha bekar kalsaydim demedim cok sukur :)
Ben calgon kullanıorum hayta camaşır sodasıda koyuyorum suyu yumusatsın diye.
Yaş konusuna girmeyeydin eyiydi kız:-D gitsemmi ben bırdan şurda 27 ye bir ay bişe kalmamışkenn ahh ahhhh:-D :-D:-D

Yaş konusuna girmeyeydin eyiydi kız:-D gitsemmi ben bırdan şurda 27 ye bir ay bişe kalmamışkenn ahh ahhhh:-D :-D:-D
Hadi ya onunlada alakali degil demek o.zaman sorun ne :KK43: cogunluk dedim ya kiz daha buyuk.olanda var elbett :)

Çok teşekkür ederim canıım... Benim miniğin de ilk görüntüsü öyle olacak desene... perşembeyi iple çekiyorum... erkenden aldım randevumu , daha fazla bekleyemezdim :KK48:

Bizde yarın gidicez kontrolümüze cinsiyetimizi kesinleştirmemiz lazım benim miniğim utangaç göstermiyor:KK48: Eşimde olacak nasip olursa çok heyecanlıyım ilkkez eşimde hareketlerini görecek:KK68::KK73::KK73::KK71:

Herkese koskocaman sevgiler selamlar. Seneeee 2004tü kocamı tanıdığımda daha lisede mini miniydik. Sonra üniversite iş derken mayıs ta evlendik. 4aydır kucuşunda uyuyorum çok keyifli. Bende burda sizlerle yazışmak,konuşmak,sohbetleşmek isterim:-D
Not: şimdiden söyleyeyim bende eşimde içmeden kafası güzel olanlardanız:-D benden bol bol gülücük görürseniz şaşmayın kızmayın mucukaaa :-D

Merhaba canım aramıza hoşgeldin:KK68:
Bende eşimle liseden beri beraberim birbirimizi büyüttük :oops: çok şükür artık kavuştuk çok ama çok güzel bir hayatın başındayız 4 aydır evliyiz ve minik bi bebişimiz olacak inşallah:KK36:

Amin canim :) zaten artik acmicam :) bu arada bisey sorcam canim kafayi yicem son 1 aydir yikanan camasirlarimda farkli bir koku var nasil anlatayim bilmiyorum esime gosteriyorum o sorun yok diyo ama bu koku benim hic hisuma gitmiyo yumos kullaniyirum her seferinde farkli koku aliyorum detarjanda renklilerde omo beyazlarda ariel aliyorum ama koku bubkardan mi makinedeb mi anlamadim sende hic oldu mu
Bitanem yeni gördüm yine gelmedi bildiri :mad:

Ben omo ve vernel kullanıyorum mavisi vernel... mis gibi kokuyor...makinem de beko... bilemedim kuşum sende niye öyle olmuş, acaba sulara arıtıcı ilaç filan mı attılar... böyle arada ilaç atıyorlarmış ya...

Bence evlenebilirsin :KK70:
Ben eşimle 14 yaşımda tanıştım... aynı sınıftaydık...lise aşkı... 22 de evlenebildik ancak iş güç üniversite bitince... sevdiğin adamla beraber bir hayata erkenden başlamak bence harika bir şey :KK66:

Bitanem yeni gördüm yine gelmedi bildiri :mad:

Ben omo ve vernel kullanıyorum mavisi vernel... mis gibi kokuyor...makinem de beko... bilemedim kuşum sende niye öyle olmuş, acaba sulara arıtıcı ilaç filan mı attılar... böyle arada ilaç atıyorlarmış ya...
Canim banada oluyir.arada :)
bende yarin mavi alayim bari off oylemi yapiyorlarmis insallah gecer cidden sinir oluyorum.. Annem calgon demisti ama kokuya etki eder mi dersin sen kullaniyormusun ?

CennetiMelegiM CennetiMelegiM nasilsin canim

Hoşgeldiin demiş miydim sana :KK53:
Hoşgeldin topiğimizee :KK19:
Rabbim ömürlük saadet versin sizeee :KK70:

bende yarin mavi alayim bari off oylemi yapiyorlarmis insallah gecer cidden sinir oluyorum.. Annem calgon demisti ama kokuya etki eder mi dersin sen kullaniyormusun ?

Calgon kullan bence de... bende kullanmak istiyorum her alışverişe gittiğimde unutuyorum... ama o da kireci söker atar..bakarsın ondandır belki de kireç miktarı fazlaysa su da... calgon da dene bakayım.. omo calgon vernel üçlüsü :KK48:

Calgon kullan bence de... bende kullanmak istiyorum her alışverişe gittiğimde unutuyorum... ama o da kireci söker atar..bakarsın ondandır belki de kireç miktarı fazlaysa su da... calgon da dene bakayım.. omo calgon vernel üçlüsü :KK48:
Al diyorsun yani deneyim.bakalim ay bide ona para vermiyim diyidum ama dedigin gibi belki giderr koku :) ayy zaten yarin bir suru alisveris yapmam lazim siviyag bakliyat bu calgonlar falan hepsi ayni anda bitti masallah :) her ay kenara bisey koyabilsek diyoruz ama nerde eksik bitmiyor :) bu arada aklimdayken soyliyim gecen burda yazmistim.kuru fasulyeyi denemk.icin buzluga attim diye ama sonuc olmadi hamur gibi oldu bir daha koymam ama nohuta devam buzluktan cikarinca hic sorun olmadi :)

Al diyorsun yani deneyim.bakalim ay bide ona para vermiyim diyidum ama dedigin gibi belki giderr koku :) ayy zaten yarin bir suru alisveris yapmam lazim siviyag bakliyat bu calgonlar falan hepsi ayni anda bitti masallah :) her ay kenara bisey koyabilsek diyoruz ama nerde eksik bitmiyor :) bu arada aklimdayken soyliyim gecen burda yazmistim.kuru fasulyeyi denemk.icin buzluga attim diye ama sonuc olmadi hamur gibi oldu bir daha koymam ama nohuta devam buzluktan cikarinca hic sorun olmadi :)
Hadi yaa , keşkem olaydı güzeldi :kk77:
Neyse kuşum...
Di mi bitmiyor hiç eksikler maaşAllah... yarın markete bir sürü para bayıp geleceksin :KK28::KK47:

Çok şükür canım iyiyim ah bide şu bulantılar olmasa dahada iyi olucam:KK48: Sen nasılsın canım :KK68:

E evlenmesin 22 yaşında. Nabcak azcık gezsin tozsun eğlensin. Evlenince daha darklı bir yaşam tarzına geçiyorsun sonucta. Tamm yine geziorsun ediorsun ama evli biri ılarak oluyor. Valla ben eşimle 16yasımda tanıstım lise üniversite sonrası 26yasında evlendim. İyijide erken evlenmemişim hatta az daha bile bekleyebilirmişim:-D

Eşimle 15 yaşındaydım sevgili olmaya başladığımda , evlendik 20 yaşındaydım 1 ay sonra 21 oldum :oops: Hiç keşke demedim ama ailemi özlediğim zaman diyorum keşke birazcık daha doysaydım onlara diye:KK51: Eşimle çok mutluyum binlerce şükürler olsun rabbime :)

X