2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

İyi gidiyor maşallah. Oğlumuz büyüyor. :) Allah sana da nasip etsin inşallah.
amin canim insallah :)

amin kuzum :) oyle tabi hayitli zamanda.olsun insallah :)

canim.cok sagol senin ve diger arkadaslariminda bayrami mubarek olsunn

Canım bana bildirim gelmiyor bu konuyla ilgili sinir oluyorum
Bu mesajını yeni gördüm..
Kan değerlerimdeki artışa bakıldı çok güzel maaşAllah , bende bebiş iyice büyüsün dedim , haftaya perşembe için aldım randevumuu , Rabbim nasip ederse ilk fotosunu o zaman almak nasip olacak
Ayy benimki de minnacık çıkacak senin kuzeninki gibiii...
Cahillik elbette herkeste var tatlım...insan araştıra araştıra öğreniyor..hem ben varım burda , sen hamiş ol sana yardım ederim

İyiyim canım Sen nasılsın?
Bebiş kocaman olmuş karnım iyiyice belirginleşti kızımız çok iyi çok şükür Minik prensesim o benim
Oyy ne güzel ,,, belirginleşmiştir elbette karnın... Sağlıkla büyüsün minnoş ... :)
Sana bir şey sorabilir miyim , fikir olsun bana da... kese için ve kalp atışı için kaç haftalıkken gittin canım ?
Bende ona göre ayarlayayım kendimi..

Canım kese için 5 haftalıkken gittim kalp atışları içinde 7 haftalıkken gittim:) Bazı hamilelerin 5 haftalıkken kesesi karından bakıldığında görülmüyor alttan bakıyorlar , bana da doktor alttan bakıcaz demişti kabul etmedim karnımdan bakıldığında görüldü idrara sıkış ultrasondan önce bide çikolata ye

Anladım tatlım beniiim... çok teşekkür ederim fikir oldu.. ben haftaya randevu aldım... 5+4 olacağım o zaman... kese görülür hesaplamama göre de inşaAllah diye düşünüyorum..bakalım hayırlısı olsun

canım bu 5 haftalık kesesi

Canım bak bu 7 haftalık hali bu halinde duyuldu kalp atışları

Bu 12 haftalıkken parmaklarını emerken cimcimem

Buda 13 haftalıkken yan döndüğü halde cinsiyetini göstermemeyi başardı benim minik kızım

Canım belki merak edersin diye atıyorum seninkide böyle olacak

oyy canim masallah kizinaa :)

Kizcelerrrr napiyosunuzz ben geldm
hosgeldin canim iyi valla sen ne yapiyosun

kizlar nasilsinoz.bakalim bayram nasil.gecti

Herkese koskocaman sevgiler selamlar. Seneeee 2004tü kocamı tanıdığımda daha lisede mini miniydik. Sonra üniversite iş derken mayıs ta evlendik. 4aydır kucuşunda uyuyorum çok keyifli. Bende burda sizlerle yazışmak,konuşmak,sohbetleşmek isterim:-D
Not: şimdiden söyleyeyim bende eşimde içmeden kafası güzel olanlardanız:-D benden bol bol gülücük görürseniz şaşmayın kızmayın mucukaaa :-D

Oha bn geldim herkes dağılmış. Maşallah dediğim bir gün yaşamıoo

ay maşallah Allah ım isteyen herkeslerree nasip et inşaallah :))
mis gibi maşallah :))
hafta hafta
Rabbim ne güzellikler bahşediyor..
nasıl can verip büyütüyor geliştiriyor..

aha ahaaa :)) ne güldüm yahu sözüneeee ben geldim bak :))
nasılsın nasıl gidiyorr
Hee yaaa hoşgeldin. Valla küstümdü herkeslere:-D nabim anacım evlendik barklandık düğün öncesi işten çıktıydım şimdilik takılıom işte evde. Yemek nulaşık çamaşır ütü... ayyyy ütü dedim bak off içim daraldı:-D sen nrler yapıosun bakalım.

ay kzuum benim işler güçler aştı beni diyorsun :))
yahu çok şükür düğünümüzü yaptık 1.ayımızıdoldurduk :)
her şey çok şükür çokgüzel :)
YARADANIMIZ sağlık versin gerisi inşaAllah bi şekilde çözüme kavuşuyor :))

ben çalışoıyorum :)
8---5 arası:)
sonrası eve ulaş yemek yap ye yıka çay meyve sohbet ara sıra tavla satranç derken hoooop 00.00 olmuş direk yatağa :)))
sabah yeniden iş :)

hosgeldiniz kizlar nasilsini ?

Kizlarr hadi toplanin bugun telefon bende yasasinnn:)

KIZCELER VALLAHİ ya sayfada ses yokneden?
canim benim kendi telefonum kk ya girmiyo malesef esimin telefonu.aldim bugun o yuzden genelde aksamlari bakiyorum :) kizlar desen grlirler sanirim esku topikte ceyiz sohbet zamaninda ben cok zaman tek basimaydim simdi kalabalik olmus zamanla burasida olur :)

hm :) ben de iş yerindeyim telden pek giremiyorum yahu

millet gelince sohbet güzle oluyor çoklu konuşma felan :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…