2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay canım geçen gün test yaptımda ondan dedim öyle, o da sırf merakımdan yani:) Tamam deneyeceğim bakalım umarım işe yarar :)

Ay canım geçen gün test yaptımda ondan dedim öyle, o da sırf merakımdan yani:) Tamam deneyeceğim bakalım umarım işe yarar :)
Evlenince yapılmaz mı , rahat ol tatlım , bende çok yapmıştım hemde korunduğumuz halde
Söyle bakayım belki de erkendir testte çıkması için , ne zamandı son regl tarihin

Evlenince yapılmaz mı , rahat ol tatlım , bende çok yapmıştım hemde korunduğumuz halde
Söyle bakayım belki de erkendir testte çıkması için , ne zamandı son regl tarihin
Ben 11'inde test yaptım, o günde regl oldum zaten :) Zaten 1,5 aylık evliyiz böyle birşey düşünmemde tuaftı yaptım işte merakımdan:) Rabbim ne zaman hayırlıysa o zaman nasip etsin hepimize, senin yoktu değil mi bebişin Esmacım?

Bir tane kimyasal gebelik geçirdim kuşum , şimdi de deniyoruz bakalım 2.ay bu ay... Rabbim ne zaman gönderecek bakalım
Hem öyle deme ,, benim arkadaşım evlendiğinden 4 gün sonra hamile kalmış , bir buçuk aylık evliyken baktı ki 1 buçuk aylık hamile kuşum
Ama sen adet olduysan başka tabii canım

Aslında doğru söylüyorsun bende duydum birkaç kişiden hemen hamile kalan, Çok geçmiş olsun canım, inşallah bebişin daha fazla bekletmez seni :)

Aslında doğru söylüyorsun bende duydum birkaç kişiden hemen hamile kalan, Çok geçmiş olsun canım, inşallah bebişin daha fazla bekletmez seni :)
Sağ ol tatlım , korunurken hamile kalmışım , yani 3, kaçamaktan biri tutmuş , tabii benim haberim olmayınca iğne vurulmuştum , büyük ihtimal o sebep oldu kimyasal olmasına... sonra zaten okul da bitti hadi başlayalım bebiş çalışmalarına dedik eşimle , amiin , inşaAllah bekletmez canım

Kapuska nasipse ,geçen balık yapmıştım, yanına da lahana salatası, ordan kalan yarım lahana var , onu tüketmem lazım
Yanına pilav yaparım herhalde... başka düşünmedim
Immm çok severim, ellerine sağlık. Valla ben bu hafta zorlanacağa benziyorum yemek bulma konusunda yardımlarınıza ihtiyacım olabilir, balık fikri güzel:) ama öğlen patates yemeği yaptım, balığı da yarın yapayım:)

Yap kuşum , ya öyle oluyor inan , bende bazen çok zorlanıyorum aklıma yemek gelmiyor , kocişe soruyorum hemen varsa isteği yapayım diye , yoksa bazen tıkanıyor insan

Yap kuşum , ya öyle oluyor inan , bende bazen çok zorlanıyorum aklıma yemek gelmiyor , kocişe soruyorum hemen varsa isteği yapayım diye , yoksa bazen tıkanıyor insan
Esmacım ben hep soruyorum ama canın ne istiyorsa onu yap benim için farketmez deyip kestirip atıveriyor Ay annem derdi de inanmazdım, yemek yapmak sorun değilde ne pişireceğini bulmak sorun diye, bende anne canın ne istiyorsa onu yap derdim, şimdi bu söz bana deniliyor, ah ahhhh :)

Ov bu güzel haber :) ailecek bilgimiz var diyorsun yani
çok sevindim..
bilgi ilim bitmez...hale ki faydalı ilim...
önemli olan faydalı ilimdir;herkes her şeyi öğrenebilir; iyisi kötüsü doğrusu yanlışı ile ama senin işine yaramayan bilgi kötü bilgidir;zaman kaybıdır...
daime işimize yarayacak bizi geliştirecek bilgiler bizimle olsun inşaallah :)

Yaaa aynen öyle kuşum , bende öyle derdim ne zormuş di mi , benimki de genelde öyle diyor ama hakikaten karar vermek zor iş Ben arada kayınvalideme arada anneme soruyorum ne yapıyor diye , fikir almak amaçlı güzel oluyor

Yok estağfurullah kaynaklarımız geniş , elimden geleni yaparım inşaAllah diyorum canım , çok doğru söyledin gerçekten , faydasız ilimden Rabbimize sığınmak gerekiyor

O

tutkucum nasilain.neler yapiyosun bakalim.ay tembellik yapip buradan yazsam olurmu 11.05.2014
kizlar iyi aksamlar suan burda olan var mi

edaam iyiyim kuzum ya napayım.. evdeyim haftaya nasipse okulum açılıyor, çok şükür artık evde oturmaktan bir hal olmuştum netimde yok, ama olmuycak böyle açıcam neti gerçekten yapacak bişi yok

nihanımmm
hoş geldinn ,, ne güzel sende evlendin oh buluştuk burda şimdi

canım yoksa resimdeki sensinde, o saçlarını mı kestirdin
nasıl kıydın, gerçii gerçekten değişiklik lazım arada bende oöyle omuz hizasına kestirmiştm birkez ama sonra çok yavaş uzadı.. 4 yılda zor geldi eski boyuna..

aaa merabalar topiğine yeni katılıyorum :)) imza kısmında yazan galiba sizin tanışma ve evlilik tarihleriniz.::)) bizikine çok benziyooor...
10.11.2008-04.09.2014

meraba canım hoşgeldinn
evet canım,zaman ne cabuk geçmiş ya

hoşgeldin canıım
maşallah tazeciksin daha.. nasıl alışabildinmi klasik soru ama cevabı zor

kızlarr selamlarr

tarihleri aldım, burdan yazılanlarıda kaçırmadıysam aldım..
özel mesajla atarsanız daha iyi olur sanki.. kaçırdıklarım olabilir böyle

esmamm seni alıntılamayı unutmuşum
bende özledim ya.. açıcam neti çok zormuş gerçekten..
hem okullarda açılıyo şimdi netsiz olmazkii

canım alıştım gibi :)) uzun zamandır beklediğim için alışmam pek de zor olmadı zannımca:))
ama şu ki ev sahibi olmak sorumluluık sahibi olmak zor zanaat :)) ama başarıyorum sanırım :)))

Evet canım sabredip güzel şeylr düşünmek çok önemli, Allah hakkınızda hayırlısını versin, biran önce çözüme kavuşturursunuz inşallah:)
inşaALLAH kuzucan :)))
sabır acı meyvesi tatlı sıradan bir söz ancK UCU Bucağı çok açık :)

canım alıştım gibi :)) uzun zamandır beklediğim için alışmam pek de zor olmadı zannımca:))
ama şu ki ev sahibi olmak sorumluluık sahibi olmak zor zanaat :)) ama başarıyorum sanırım :)))

aynen canım bende uzun zaman beklediğim için, başta zor geldi ama hemen toparladım sanırım..
şimdi arada yine gelip gidiyo ama napalım sağlık olsun.. sevdiklerimz yanımızda olsun inşallah

Artık minik meleğimin hareketlerini hissediyorum nasıl güzel bi duyguymuşş pıt pıt vuruyo sırt üstü yatarken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…